Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Synchronizacja pomiędzy postaciami.

  1. #1

    Synchronizacja pomiędzy postaciami.

    Tak wiadomo że każda postać to inna bajka ale niektóre rzeczy mogłyby być wspólne, np:

    -lista obserwowanych graczy (nie wiem jak wam ale mnie nudzi dodawanie tych samych osób po raz kolejny)
    -targ (np lista obserwowanych aukcji)

    Jeszcze jakieś pomysły?

  2. #2
    sitkarz
    Konto usunięte
    depozyt ^^

  3. #3
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Nie wiem czy to jest dobry pomysł aby synchronizować listę obserwowanych graczy dla wszystkich postaci, ponieważ w tejże liście zazwyczaj znajdują się przeciwnicy a na każdej postaci raczej ma się inny lwl. Co do obserwowanych aukcji to nie mam nic przeciwko

  4. #4
    Można zrobić to opcjonalnie, coś w stylu- "Czy chcesz pobrać listę obserwowanych? Tak/Nie."

  5. #5
    Phenomenal
    Konto usunięte
    O widzisz, jak zwykle świetny pomysł. Można by zrobić dodawanie zakładek do ludzi obserwowanych, np przeciwnicy, znajomi itp. Najlepiej jakby można je było dodawać jak profile i edytować nazwę

  6. #6
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Odświeżam, lista obserwowanych powinna być wspólna. Nie targ. A skoro depozyt jest wspolny to chyba powinna byc lista chyba? Wiem ze troche stary temat, ale bezsensu nowy skoro jest juz temat taki.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MaCiEkXPompaJP Zobacz post
    Odświeżam, lista obserwowanych powinna być wspólna. Nie targ. A skoro depozyt jest wspolny to chyba powinna byc lista chyba? Wiem ze troche stary temat, ale bezsensu nowy skoro jest juz temat taki.
    Na nie, jedno nie ma nic wspólnego z drugim. (Skoro Mfy są wspólne, to czemu żetony nie?)
    Mogłoby być, ale dopiero, po zgrupowaniu różnych postaci tego samego gracza w jedną zakładkę.

  8. #8
    Cytat Napisał MaCiEkXPompaJP Zobacz post
    Odświeżam, lista obserwowanych powinna być wspólna. Nie targ. A skoro depozyt jest wspolny to chyba powinna byc lista chyba? Wiem ze troche stary temat, ale bezsensu nowy skoro jest juz temat taki.
    Akurat wspólny targ bardziej mi pasuje i byłabym za wprowadzeniem o ile się da.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2016
    Postów
    20
    na tak

  10. #10
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Wspólna lista obserwowanych mogłaby zostać wprowadzona ;3

  11. #11
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Chyba powinno wejść. Wejdzie?

  12. #12
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Hmm... Jestem za

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •