Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Trening AP

  1. #1

    Trening AP

    Gdzieś był temat , albo było tylko wspomniane o nabijaczu AP za golda . Co z tym pomysłem ? Przydałoby się kiedy chce się robić reset i zmianę profesji (zaklęcia , zdolności).Sądzę , że byłoby to niezłym pożeraczem golda ( na chociażby gemy ( ludzie nie muszą od 0 do fulla pakować AP danemu gemowi , po trochu by brali :P) czy tak jak już wcześniej wspominałem zaklęcia ,zdolności. I czy wprowadzenie tego zajęłoby dużo czasu ;> ?
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  2. #2
    Noga
    Konto usunięte
    Ja jestem na nie jak grasz wojownikiem to nim grasz i go trenujesz a jak ci się nagle zechce grać magiem to twój problem że musisz od nowa trenować.

  3. #3
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Noga Zobacz post
    Ja jestem na nie jak grasz wojownikiem to nim grasz i go trenujesz a jak ci się nagle zechce grać magiem to twój problem że musisz od nowa trenować.
    To teraz wytłumacz mi dlaczego by mag ma mieć łatwiej robić resa z maga na woja? ;] Zmieniając profe z maga na woja musisz nabić tylko zdolności, a zmieniając profe z woja na maga trzeba nabić zdolności i zaklęcia ;]

  4. #4
    Noga
    Konto usunięte
    No to trudno maga trudniej wytrenować zawsze a woja łatwiej i to do ciebie należy decyzja kim zaczynasz grać i jeżeli później zachce ci się zmienić profesję to już twój indywidualny problem.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Propozycja jesli dobrze pamietam byla zaakceptowana.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  6. #6
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jaskier Zobacz post
    Propozycja jesli dobrze pamietam byla zaakceptowana.
    tru

  7. #7
    @Jaskier , dzięki , nie umiałem znaleźć tematu :P Skoro propozycja przyjęta , to można zamknąć ten temat
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  8. #8
    Nie znalazłam takiego tematu w zaakceptowanych, jak znajdę to edytuję.

  9. #9
    Możliwe , że była to tylko propozycja w jakimś innym temacie , jako zwykły post , nie temat
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  10. #10
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Mozliwe, ze tak bylo lub proponowane "u nas", ale na stuffke bylo.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zawsze będzie niesprawiedliwie.

    Z drugiej strony co ma powiedzieć mag, który męczył się i nabijał wszystko samodzielnie, a ktoś sobie nabije za golda?

    Mimo wszystko, jestem na tak.

  12. #12
    Ale ten ktoś się "namęczył" za darmo ( nie płacił goldem , lecz eną ) , a taki nabijacz AP ma nie być opłacalny , ma być opcją dla leniwych
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Propozycja została zaakceptowana, to prawda.

  14. #14
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    jestem za , chociaż powinno być to nie za złoto lecz na punkty energii jakiś ładny przelicznik wymyślić lub energia + złoto samo złoto zły pomysł = )

  15. #15
    Ale za ene to musiałoby być uzależnione od lvl = więcej roboty, a od golda niekoniecznie :P
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •