Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: lista ignorowanych - ignoruj odpowiedzi na sos

  1. #1
    benerit
    Konto usunięte

    lista ignorowanych - ignoruj odpowiedzi na sos

    Witam!

    Czy można do listy ignorowanych dodać jeszcze pozycje - ignoruj odpowiedzi na sos.
    Ostatnimi dniami natrafiam na stado graczy (i to nawet takich po których bym się tego nie spodziewał), którzy dołączają do walki z żółwiem dają auto i sekundę później już są offline.
    Wyraźnie przed każdą walką piszę, że oczekuję pomocy ludzi bez automatu - a tu co chwila zgłaszają się tacy agenci.

    To naprawdę irytuje tym bardziej, że takich "naciągaczy/oszustów" jest naprawdę wielu. Najchętniej bym sobie dodał ich jako ignorowanych tak aby nie mogli brać sos.

    Może jakby z 10x tacy gracze zobaczyli napis "nie możesz pomóc temu graczowi, gdyż jesteś na jego liście ignorowanych" to by się czegoś nauczyli.
    Ostatnio edytowane przez benerit ; 22-01-2012 o 12:53

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Jesli sie nie myle byla juz kiedys taka propozycja. Na tak.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Oczywiście, że na tak. Albo są tacy co obiecują wymianę, a później znikają. Nie da się nawet ich spamiętać. Bardzo dobry pomysł.

  4. #4
    Na tak. Ja mam zaległe wymiany bo ktoś nie wymienił.

  5. #5
    Pomysł dobry, nie rozumiem jak można bić żółwie na auto, utrudniając w ten sposób walkę pozostałym na manualu, a już w ogóle bezczelne jest afkowanie/nieśledzenie walki do tego.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Na tak, tylko bezczelne ludziska biją na automacie (oczywiście jeżeli ten kto złapał żółwia nie wyraził zgody na to).

    Ps. Dziwne, dlaczego się MoP tutaj nie wypowiada? ;>
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 22-01-2012 o 14:25

  7. #7
    Też jestem na Tak , przyda się taka mała blokada dla Trolli :>

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Zgadzam się, to denerwujące, jak niektórzy gracze biją żółwia całkowicie bez powodu.

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Pomysł dobry, nie rozumiem jak można bić żółwie na auto, utrudniając w ten sposób walkę pozostałym na manualu, a już w ogóle bezczelne jest afkowanie/nieśledzenie walki do tego.
    Ale z Ciebie dowcipniś XD

    Jestem na tak, ale najlepiej jakby można było osobno dodać tylko ignorowanych do SOSa - lubię mieć wgląd w to, co piszą ludzie, więc nie używam ignorowania, a na sosa bym kilku sępom dał .

  10. #10
    Kawa
    Konto usunięte
    Jestem na tak. A czy ktoś bije na auto czy nie to chyba jego sprawa tak? Ma dobry skrypt to używa. I nie każdy nie śledzi walki gdy gra na auto. Ja zawsze patrze co się dzieje.

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kawa Zobacz post
    Jestem na tak. A czy ktoś bije na auto czy nie to chyba jego sprawa tak? Ma dobry skrypt to używa. I nie każdy nie śledzi walki gdy gra na auto. Ja zawsze patrze co się dzieje.
    Ale żaden skrypt nie zastąpi żywego człowieka. W dodatku nie jest fajnie, gdy się prosi o manualnych, a przychodzą gracze auto.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Oczywiście, że na tak... Nie raz przegrałem walkę z żółwiem bo 3 dało auto i nie ma ożywienia w skryptach. To żenada.

  13. #13
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    @up nie można mieć ożywki w skryptach
    na Tak i już wiem kogo zablokuje ;]
    Ziółek

  14. #14
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Właśnie dlatego mówię, że nie ma ożywienia w skryptach, bo go nie ma...

  15. #15
    Maly Rycerzyk
    Konto usunięte
    A moze zamiast tego opcja "zabron walki automatycznej", ktora jest dostepna tylko u gracza, ktory zlapal mini bosa?
    Albo jeszcze lepiej: "zezwol na walki automatyczne" i dopiero po wybraniu takiej opcji gracze, ktorzy zglosili sie do pomocy beda mogli wlaczyc auto.

    No tak, ale niektorzy beda mogli sie wylogowac, by wlaczylo sie auto...

    Pasowalo by wowczas dodac jeszcze opcje "usun nieaktywnych graczy" i kazdy kto jest offline w druzynie zostal by wylaczony z walki i na jego miejsce moznaby wybrac nowego gracza. Oczywiscie tylko gracz, ktorego jest minibos mialby takie opcje.
    I jeszcze usuwanie tych co w ostatniej turze nie wykonali ruchu (czas zlecial do 0), bo nie raz ubijalem graczy afk, co nawet nie raczyli dac auto, by walka nie trwala 40 minut... :/

    Chociaz mnie nie przeszkadza zbytnio jak ludzie graja na auto, zawsze to szybciej walka leci. Pod warunkiem oczywiscie, ze sledza co sie dzieje i jeszcze ktos poza mna jest na manu.
    Ostatnio edytowane przez Maly Rycerzyk ; 30-01-2012 o 05:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •