Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: czy te demowe hary zostana skasowane?

  1. #1
    vaynealt-W3
    Konto usunięte

    czy te demowe hary zostana skasowane?

    mam pytanie czy te demowe hary zosatna skasowane?/ fajnie by było jak by zosatly itak to nie jest duzy lvl 10

  2. #2
    Nawet jeśli postacie nie zostaną usunięte, to na pewno zostaną zresetowane do stanu pierwotnego.

  3. #3
    vaynealt-W3
    Konto usunięte
    heh szkoda ale moglo by zostac takie hary przecierz to tylko wybrancy by na to sobie zasłuzyli

    juz wyjasniam o co mi chodz wybraniec moze korzystac z demowej wersji ja testowac itp to i by mogło byc takie cos ze by mogl wszystko miec co zdobył itd. bo to wybraniec


    ogolnie spodobałą mi sie mfo3 jak zostana usuniete błedy bedzie the best

  4. #4
    Daj palec, a wezmą całą rękę... ; >

  5. #5
    vaynealt-W3
    Konto usunięte
    heh no taka prawda. ale wiesz to jest jakas rekompesata dla tych ktorzy sie starali wezcie zastanowcie sie nad tym:P

  6. #6
    Rekompensata? A jakich strat lub krzywd doznałeś podczas testowania? ; >

  7. #7
    vaynealt-W3
    Konto usunięte
    no krzywd to takich ze pare razy padłęm z kolesaiami a strat to wiesz jakie duze rachunki sa od kompa

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Może będę, może nie. Wszystko zależy od tego jak obecne warunki będą różniły się od finalnych. Może sam "exp" zostanie itp.

  9. #9
    Nie bądź miękki Tomi ; >

    Zostawisz doświadczenie, okaże się, że to mało. Dasz więcej, znowu okaże się, że to mało. Zostawisz wszystko... tak być nie powinno.

    Waszą przewagą nad graczami, którzy nie testują, jest możliwość wcześniejszego poznania mechaniki gry i wykorzystania tej wiedzy po premierze gry. Jeśli uważasz, że to mało i czujesz się wykorzystywany... przecież nikt Cię do tego nie zmusza. Chętnych do testów na pewno nie zabraknie ; >

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •