Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: raport po walce ;>

  1. #1
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641

    raport po walce ;>

    otoz mam takie pytanko :
    czy dalo by sie w raporcie po walce uwzglednic czy sie dostalo eq z plusem czy tez to jest nie mozliwe do zrealizowania ? :P
    zawsze jak jest jakis eq to zawsze pada pyatanie : czy z + ? :P

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Obowiązuje tajemnica dropu, czego oczy nie widzą to sercu nie żal

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tak, jestem za. Jeszcze od zawsze mnie ciekawiło który to już itemek na serwerze Dałoby się zrobić taki licznik? ;>

  4. #4
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Tak, jestem za. Jeszcze od zawsze mnie ciekawiło który to już itemek na serwerze Dałoby się zrobić taki licznik? ;>
    o tym nie myslalem ale skoro tez taka propozycja jest to jestem za :P

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Obowiązuje tajemnica dropu, czego oczy nie widzą to sercu nie żal
    Dużej różnicy nie ma jeżeli chodzi o item z plusem, więc chyba nie będzie problemu z tym, że ktoś inny będzie wiedział co dostaliśmy. Żal zawsze jest jednak :P Jestem za obiema propozycjami. Przynajmniej skończyłyby się pytania o plusy.

  6. #6
    Tak ,ale osoby wqalczące pvp wolałyby by nikt nie dowiedzial sie jakie ma eq ;] Przynajmniej niektóre

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Domyślam się, że większość eq i tak z handlu jest - chyba, że ktoś ma niesamowite szczęście do plusów - a nigdy nie wiadomo co przeciwnik założy na daną walkę.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Tak ,ale osoby wqalczące pvp wolałyby by nikt nie dowiedzial sie jakie ma eq ;] Przynajmniej niektóre
    ale i tak nie jestes pewien czy nie sprzeda tego eq...
    wiec nie widze powodu...
    zreszta ci co walcza i tak maja rozne eq i czasem te same eq z tym samym pluzem i zroznymi statystykami wiec dalej nie masz pewnosci czy to akurat te eq bedzie miec...

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    I tak ludzie wolą się chwalić itemkami niż ukrywać

  10. #10
    W sumie mogłoby się to przydać. Przynajmniej po walce nikt nie musiałby strzępić klawiatury na odpowiedź na pytanie "+ ile?" ;)

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Nie wiem tylko co w sytuacji, gdy itemek "zniknie" (sprzedaż w sklepie, usunięcie postaci) - może być później niewidoczny w logach, o ile dane itemu są kasowane, a to już wie tylko admin "How it's made"

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Nie wiem tylko co w sytuacji, gdy itemek "zniknie" (sprzedaż w sklepie, usunięcie postaci) - może być później niewidoczny w logach, o ile dane itemu są kasowane, a to już wie tylko admin "How it's made"
    To by się wtedy mogło zamieniać na podstawowy item. Raporty i tak po jakimś czasie znikają, więc specjalnie bym się tym nie przejmował.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •