Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Postulaty

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Postulaty

    1. Dodać do pomocy w zakładce statystyki info o profesjach z newsa o profesjach, jeszcze chwilę to nie będzie widać tego newsa na 1st. stronie, a nowi nie będą wiedzieć tego co powinni.

    2. Dodać potwierdzenie zużycia zwojów (zaklęć i zdolności) w postaci komunikatu, w którym będzie info pomocne dla nowych.
    "Czy na pewno chcesz użyć tego zwoju i nauczyć się zaklęcia/zdolności <NAZWA>?
    Jest to operacja nieodwracalna. Nowo nauczone zaklęcie znajdziesz w zakładce Zaklęcia. Jeżeli nauczysz się nowej zdolności, musisz ją aktywować w zakładce Zdolności."

    3. Automatyczne, niejawne "wskakiwanie" zdolności do aktywnych w walce, jeżeli mamy wolne sloty i są zdolności, które nie są nabite na MAXAP. Pomocne dla początkujących.

    4. Pokazywanie założonych zdolności na 0* w menu walki jako nieaktywnych, po próbie użycia powinna się pokazać chmurka z informacją, że należy nabić AP tej zdolności na minimum 1*. Coraz częściej i regularnie powstają tematy że nie widać zdolności w walce, mimo że jest ona aktywowana.

    5. Dodać pomoc dla skrypów, głównie info dla trybu zaawansowanego.
    Wyjaśnić główną ideę czym jest polecenie (ile może ich być), warunek (ile może ich być), akcja, cel, wybór przeciwnika.
    Zdefiniować w oknie tworzenia warunku czym jest "zdolność do walki" a czym "nie zdolność do walki" - gdzie ma być takie info jak nie tutaj, admin gdzieś wspomniał raz na forum i wątpię aby ktoś to odnalazł. A brak tych info będzie skutkować kolejnymi pytaniami.
    - najczęściej popełniane błędy w skryptach:
    - wskazówki
    - info o uzyskaniu pomocy na forum
    - grupowanie poleceń

    6. Dodać przycisk "zarządzanie profilami" w widżecie obok comboboxa zmiany profilu.

    7. Ograniczyć max. ilość profili eq do 50.

    8. Link do opisu statusów w zakładce skrypty - warunek - sprawdź status. Nie każdy nowy wie na jaki status jaka może być odtrutka, i co taki status robi.

    9. PW.
    - dodać poziom postaci w nagłówku PW
    - dodać przycisk otwórz czat
    - zablokować wysyłanie pustych PW
    - dodać checkbox, który włącza potwierdzenie kasowania PW, obecnie wystarczy się pomylić i kliknąć usuń i PW znika bezpowrotnie. Po zaznaczeniu tego cb będzie się pojawiać komunikat TAK/NIE. Po odznaczeniu brak komunikatu. Domyśle może być zaznaczone, kto chce szybko kasować to tylko odznaczy cb.

    10. Wiadomości PW od Tomi/Jacek powinny przychodzić do zakładki od administracji.

    11. Wykrywanie linków w PW - przynajmniej do forum i mfo3.pl

    12. Ostrzeżenie o naciąganiu gdy wiadomość zawiera "sms", "3.69","MFKOD" i inne.

    13. Dodać nowe czasy trwania aukcji: 2 dni, 5 dni, 10 dni.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 12-01-2012 o 14:14

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Aż takie złe propozycje, że nikt nie skomentuje?

  3. #3
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Wszystko ładnie pięknie, dałbym plusa ale już Ci dzisiaj dałem ;x

    Tylko to:
    Cytat Napisał MapY
    7. Ograniczyć max. ilość profili eq do 50.
    Mi to nie przeszkadza, ale nie za dużo?

    @edit
    właśnie czytałem i postanowiłem skomentować ;D

  4. #4
    To ja będę pierwszy Oczywiście nie skomentuję wszystkiego (o ile to będzie komentarz czegoś), ale od początku byłem za tym, aby stworzyć ładny, przejrzysty, prosty, mało wymagający tutorial, w którym odnalazłby się każdy gracz. Z pewnością przydałoby się również powszechnie dostępne FAQ.
    Odnośnie profili - miałem maks 5, 50 sobie nawet nie wyobrażam. PW - za. Do aukcji - 10 dni ? po co aż tyle? Tutaj wypadałoby się postarać o kupca i wystawiać częściej na krócej :P

    EDIT
    Jednak nie pierwszy :/

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Na 40Lv ma się ich dużo, trzeba mieć oddzielny na każdego minibossa, pvp na woja/maga, potworki (zależnie od typu ataku), tryb expienia, tryb bierności, różne inne kombinacje. Obecnie mam ich około 25, z nowym upiek dojdzie kilka i chyba 50 będzie odpowiednie.

  6. #6
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Ja sam osobiście mam teraz 6, ale wiem że mi 3 brakuje więc 50 to trochę sporo ;p

  7. #7
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    1.Tak

    2.Tak

    3.Nie aż tak bardzo potrzebne

    4.Tak

    5.Postaram w weekend uaktualnić mój stary temat z inteligencję zaawansowaną.

    6.Tak

    7.Nie

    8.Tak

    9.Luxus ale może być

    10.Tak

    11.Tak

    12.Tak

    13.Tak

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    A więc czekamy na opinię Admina i przeniesienie do zaakceptowanych lub odrzuconych.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Wznawiam obrady.

    Część została zrealizowana, co z resztą?

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Czy już wiadomo co dalej z propozycjami?

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    2 - jest w grze
    3 - pół na pół, niby spoko
    4 - jest w grze
    5 - za dużo roboty
    6 - a nie ma tego?
    7 - nie
    8 - jest info od Adasia w Eterni i powinno na razie starczeć
    9 - tylko blokada pustych wiadomości
    10 - nope
    11 - powinno być
    12 - jest już dość ostrzeżeń
    13 - juz jest w grze

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •