Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Zadania Specjalne

  1. #16
    wtedy byście mogli się bardziej popisać w dziale pomocy, a nie jak do tej pory "zepchnij kłodę do wody", "różaniec będzie później" lub "klucz do skrzynki jest w siedzibie rady mędrców(chyba tak się ta lokacja nazywa)"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #17
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    Dla ,mnie bajeranckim zadaniem byłoby zadanie typu " kto to zrobił " i szukałoby się poszlak, które zdobywało by się z moobków/minibossów oczywiście jakieś zagadki logiczne , różne wersje coby pomocy się szybko nie znalazło.
    Zagadki detektywistyczne to jest coś ,można było by zrobić questy które są długie ale dają dużo rozrywki ,robiąc quest główny aktywujemy parę pobocznych
    Typu znajdź kogoś tam ,chodzimy po NPC'ach oni w zamian z podpowiedź chcą od nas skorupę żółwia etc. :>
    Ziółek

  3. #18
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ReveL Zobacz post
    Zagadki detektywistyczne to jest coś ,można było by zrobić questy które są długie ale dają dużo rozrywki ,robiąc quest główny aktywujemy parę pobocznych
    Typu znajdź kogoś tam ,chodzimy po NPC'ach oni w zamian z podpowiedź chcą od nas skorupę żółwia etc. :>
    Jak w gothic i risen i w lepszych cRPG

  4. #19
    Noga
    Konto usunięte
    OO dobry pomysł z zagadkami logicznymi mnie się podoba zamiast zabijania.

    tylko nie mam pomysłu jakie mogły by być.
    Ostatnio edytowane przez Noga ; 09-01-2012 o 22:21

  5. #20
    lcs
    Konto usunięte
    Zadania w Urkaden: 2 i 3
    2. Trolle chcą wyjść na miasto i wydostać się z lochów! zabij 110 trolli i zablokuj wejśćie kłodą (jest w grocie przeklętej nimfy w dziurze jakieś) na linie będzie można wejść po spadnięciu do wszystkich
    3. Zielone Poczwary atakują nasze święte drzewo!! Zabij 500! najemnicy ci pomogą(od tej pory idziemy zgrupowani na świętej polanie z 2 najemnikami (pomogą w walce)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •