Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Zadania Specjalne

  1. #1
    Noga
    Konto usunięte

    Pomysł Zadania Specjalne

    Na środku miasta stała by postać która by dawała zadanie specjalne, takie zadanie można było by wykonać po zakończeniu wszystkich zadań zwykłych, ten człowiek stał by w każdym mieście koło portalu.

    Zadania trzeba wykonywać po kolei ponieważ osoba dająca nam zadanie nie powie nam jakie jeszcze szykuje dla nas zadanie, będzie je mówić po kolei.

    I. Zadanie specjalne w dilli:
    1. Zabij 100 os ponieważ zagrażają miastu gromadząc się w duże roje.
    2. Znajdź mój zegarek, podobno zabrały go nietoperze. (trzeba zabijać nietoperze aż z nich wypadnie)
    3. Skoro już tak dużo zrobiłeś dla mnie to upoluj mi jeszcze jednego królika

    Nagroda: 2.000G, 200AP, 500EXP, losowy item

    II. Zadanie specjalne w Eterni:
    1. W mieście zapanował głód zjemy wszystko co się da upoluj dla miasta 50 tygrysów
    2. Ptaki gromów już raz próbowały podpalić miasto zabij ich 100 aby temu zapobiec po raz drugi.
    3. Nimfa namawia niebieskie ogniki na atak na miasto za zabranie kryształu ! zabij 40 ogników.

    Nagroda: 10.000G, 1.000AP, 2.500 EXP, losowy item

    III. Zadanie specjalne w Lansburg:
    1. Skrzydlata kobra formuje tornado które ruszy niedługo na miasto, zabij skrzydlata kobrę.
    2. Skrzaty zaczarowują Lisy które stają się nadmiernie agresywne i atakują zwykłych przechodniów. Zabij 50 skrzatów aby zapobiec dalszym czarom.
    3. Zostało za dużo zaczarowanych lisów musisz pozabijać wszystkie lisy na jakie został rzucony czar, zostało ich jeszcze 12.

    nagroda: 100.000G, 10.000AP, 25.000 EXP, losowy item

    IV. Zadanie specjalne w Urkaden:
    1. Znajdź mojego znajomego elfa który zapuścił się do przeklętej jaskini, uważaj na siebie.
    2.
    3.

    nagroda: 1.000.000G, 10.000AP, 200.000 EXP, losowy item



    Nagrody oraz zadania są do zmian, proszę o wypowiedzi doświadczonych graczy jakie nagrody są dobre.

    Nie doszedłem jeszcze do czwartego miasta więc proszę o napisanie:
    1. Jakie mogą być w nim trzy zadania.
    Ostatnio edytowane przez Noga ; 09-01-2012 o 16:21

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ja bym dał trochę bardziej urozmaicone zadania niż tylko zabijanie, będą niedługo wymyślane takie zadania jak powstaną różne panele. Był już podobny pomysł o zadaniach dziennych, najpierw poszukaj w wyszukiwarce zanim zaproponujesz coś.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...hlight=Zadanie
    Ostatnio edytowane przez Demoniczna Dusza ; 09-01-2012 o 13:40

  3. #3
    Noga
    Konto usunięte
    ale to nie są misje dzienne.. tylko zadania specjalne po zakończeniu wszystkich zwykłych w danym mieście.

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ale to bardzo do siebie podobne, a takie misje, żeby tylko zabijać trochę monotonne.

  5. #5
    Noga
    Konto usunięte
    To są tylko propozycje przykładowe, napisałem że są do zmiany
    Jak masz pomysł co mogło by być zamiast np: Zabij 100 os ponieważ zagrażają miastu gromadząc się w duże roje.
    To napisz, ja dopisze

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Czwarte miasto to Urkaden, są tam lochy, oprócz tego blisko jest przeklęta jaskinia w której atakują czerwone ogniki i wampiry.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Według mnie zadania drętwe i niepasujące do klimatu mfo.

  8. #8
    Noga
    Konto usunięte
    poprawiłem nazwę oraz dodałem jedno zadanie.

    Antybristler - może zaproponujesz jakie mogły by być zadania ? może zadania bardzie gdzie trzeba coś znaleźć ?

  9. #9

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Lansburg:
    xD

    To nei na teraz.

  11. #11
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    hmm... dobre ,trzeba było by przetestować
    zadanie nie tylko z zabijanie ale np.zanieść list dla najemnika w urkaden etc. rozumiesz?
    oczywiście musiałby być trudne w zależności o misji (pierwsza misja w mieście łatwa druga średnia i i trzecia najtrudniejsza)
    a i jeszcze z nagrodami przesadziłeś a szczególnie w urkaden ,proponuje zmniejszyć

    anty to sobie bij mini bossy przez 4miesiące ;>
    Ziółek

  12. #12
    Noga
    Konto usunięte
    Antybristler - pomysł dopisany do questów, masz racje że to jest quest ;]

  13. #13
    Dla ,mnie bajeranckim zadaniem byłoby zadanie typu " kto to zrobił " i szukałoby się poszlak, które zdobywało by się z moobków/minibossów oczywiście jakieś zagadki logiczne , różne wersje coby pomocy się szybko nie znalazło.

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    Dla ,mnie bajeranckim zadaniem byłoby zadanie typu " kto to zrobił " i szukałoby się poszlak, które zdobywało by się z moobków/minibossów oczywiście jakieś zagadki logiczne , różne wersje coby pomocy się szybko nie znalazło.
    Mi się podoba, tylko szkoda, że niektórzy nawet domu solidusa nie potrafią znaleźć, a co dopiero z zagadkami logicznymi...
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 09-01-2012 o 18:10

  15. #15
    No ale to mnie właśnie wkurza , że musimy mieć na uwadze graczy mało ogarniętych ;/ Z drugiej strony rozumiem to doskonale.. ***j

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •