Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Turnieje

  1. #1
    Ptah
    Konto usunięte

    Turnieje

    Ja wiem ze aktualizacja gry najwazniejsza ale lud domaga sie igrzysk;p. Najpierw mozna wprowadzic normalnie ze scryptami jak w mf2 dla pro graczy;p a potem mozna sie bawic i rozmyslac jak logistycznie rozwiazac manuale.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Popieram.
    Zrobić turniej automatyczny z 1 grupą 1-20lv.

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Zrobić turniej, ale manualny ..

  4. #4
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Hah z grupą 1-20 lvl, lol rotfl omg.

  5. #5
    Jak już grupy, to 1-5, 6-9, 10-15, 16-20 ;D

    10lv przesunięty do wyższej ze względu na bonusy wynikające z setu Kajana

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    To bez sensu, właśnie na maksymalnym poziomie grupy powinien być jakiś secik, żeby było coś zbierać na turnieje Wtedy po co takiemu 15 itemy kajana? Jedynie amulet się przyda -,-

  7. #7
    CremSsS
    Konto usunięte
    ale np. walka by byla o 20 a kogos by nie bylo w domu to jakby mial walczyc manualnie?

  8. #8
    Sosna
    Konto usunięte
    to chyba oczywiste, kto jest ten walczy manualnie, a nieobecny z automatu, to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, premiuje tych, którzy "stawili" się na walkę.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    Nie każdy ma czas żeby się stawić na 20

  10. #10
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    nie rozumiem o co się wam rozchodzi dla mnie bez różnicy czy manualna walka czy auto bo jak się umie zrobić skrypty to bez różnicy ; )

  11. #11
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    goddess dla mnie to jest różnica. Komputer nie przygotuje się na double przeciwnika a ty tak.

  12. #12
    Ptah
    Konto usunięte
    Przeciwnik z doublem tak samo nie ulozy scryptu ze jak ma 2 tury ta atakuj ile wlezie, a jak padasz na 2 hity to leczenie nie pomoze
    Ja jestem zwolennikiem scryptow bo to jest to co mnie do tej gry przyciagnelo-nie licza sie tylko staty i itemy.

  13. #13
    RoLLeR
    Konto usunięte
    przedzial powinien byc 1-10 i 11-20. ze wzgledu na unikaty, jak wspomnial Coni.
    Ja tez bylbym tylko za walka automatyczna. nie ma co wkrecac w to manuala, bo to bez sensu.

  14. #14
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    To bez sensu, właśnie na maksymalnym poziomie grupy powinien być jakiś secik, żeby było coś zbierać na turnieje Wtedy po co takiemu 15 itemy kajana?
    A nie pamiętasz może z MFO2 tego, że hardcorowe eq było na 1lv wyższy niż grupa turniejowa? Przykładem jest np Set Jednorożca (161lv). Więc to wcale nie byłaby nowość, jeżeli przydatność setu Kajana byłaby nieco "ukrócona".

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Dokładnie tak, jak pisze Levusek, gwiazdki gemów były na poziom= grupa turniejowa+1 (gem 1 *****=21lv, gem 2 ** 31 lv, gem 3**** 41 lv itd.), co prawda niektóre przedmioty były na poziom niżej, lub nawet na ten sam co grupa turniejowa(Zielona zbroja 29 lv, ognisty hełm 70 lv) ale to nie były całe sety ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •