Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Licznik

  1. #1
    Belhiall
    Konto usunięte

    Licznik


    Witam - jakoś nie ogarnąłem, aby ktoś taki pomysł przedstawiał...
    Chodzi o to, aby w lokacjach np " Komnata Walki" był licznik ubitych stworków tzn szczurów.
    12/100 ... 34/100 itd. Tak, abyśmy wiedzieli ile jeszcze mamy do ubicia szczurów, bądź innych stworów, aby odblokować boss-a.
    Licznik znajdował by się pod "MF" w lewym górnym rogu z grą (tą właściwą).
    Ew. By był zapis w dzienniku, albo gdzieś na postaci, że ubito przykładowo 30 z 100 szczurów.

    Pozdrawiam - Belhiall



  2. #2
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Było już coś takiego w propozycjach pewnie jest zaakceptowane - czeka na realizacje.

  3. #3
    TufuTufu
    Konto usunięte
    Na moje to good idea. Przydałoby się coś takiego, jeśli jest możliwe do wykonania. Dokładnie wiadomo kiedy miniboss się pojawi, a nie, że znienacka wyskakuje. Raz się tak wystraszyłem, że się grochówką oblałem. Tak nie można!

  4. #4
    Belhiall
    Konto usunięte
    Nerus wszystko czeka na wprowadzenie, tylko ciągle rzeczy dochodzą i UPEK przesuwa się i przesuwa ...
    Może chociaż info kiedy będzie? Każdy mówi "nie długo" ale te nie długo staje się żartem.

  5. #5
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Nikt nie pisał, że upek będzie niedługo. Chcesz mi powiedzieć, że taki licznik jest ważniejszy od Panelu GM? Bądź Panelu Quest/Map Makerów? Są rzeczy ważne i ważniejsze, nie poradzisz.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Licznik to podobno bardzo skomplikowana sprawa. Poza tym już było.

  7. #7
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Wreszcie znalazłem: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...wialne-Licznik Wylądowało w odrzuconych. Sam jestem za, ale na pewno był jakiś powód odrzucenia tego.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Wiemy, że licznik byłby bardzo przydatną sprawą. Pomimo, że będzie przy nim trochę zachodu to ostatecznie wciągnęliśmy go na listę TODO

  9. #9
    Belhiall
    Konto usunięte
    Miło, że Administratorzy interesują się rozwojem gry. A jest jakieś info co do większych upków typu powiększenie map itd?
    Bo na 40 lvl nie ma gdzie porządnie expić

  10. #10
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Polecam 2x syrena, 2x wilczy sługa, 3x szczur, 3x wampir. Jak sam dasz radę 3x wampir to masz gdzie expić

  11. #11
    Belhiall
    Konto usunięte
    3x Szczur akurat mało daje Ale lepiej nafarmić itemków, zarobić i poczekać na nowe mapki ^ ^

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    A mnie się wydaje, że w po zabiciu wszystkich wymaganych potworów powinna być zawsze scena z odnowieniem (jak u karłowatego goblina). Będzie to tymczasowym rozwiązaniem i ułatwieniem wykrycia tego kluczowego momentu, ale wada jest taka, że trzeba będzie dorabiać dla każdego bossa animację i scenkę a licznik będzie uniwersalny.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •