Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Usługa - zamiana nicków między postaciami

  1. #1
    Coni
    Konto usunięte

    Usługa - zamiana nicków między postaciami

    Witam, otóż teraz gdy chcemy zamienić np. nick swojej głównej postaci na nick innej postaci to musimy 2x (a nawet 3x) użyć usługę zmiany nicku.
    Najpierw trzeba zmienić nick postaci, której chcemy nick, żeby był wolny. Potem musimy drugi raz użyć zmiany nicku by ustawić ten nick na pierwszej postaci. A potem jak ktoś jeszcze chce to tą drugą postacią może ustawić nick pierwszej postaci.

    Moja propozycja polega na tym aby była usługa, która zamienia nicki między postaciami (ewentualnie kolejność postaci).
    Myślę, że to ułatwi sprawę graczom, bo tak to trzeba się trochę nakombinować (i wydać sporo MF ;>).

  2. #2
    Darko
    Konto usunięte
    bądź po prostu usługa jednorazowej zmiany kolejności postaci w panelu

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    dobry pomysł i jeszcze przydało by się np osobno zmiana nicka np za 25 mf i osobna zmiana płci za 25 mf a nie naraz to i to za 50 mf

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Ty masz tyle MF, że nawet nie odczujesz , hehe

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    ale tu chodzi o wszystkich nie tylko o mnie

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    dobry pomysł
    jestem Za.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379

    Zamiana nicków między postaciami

    Mała propozycja usługi myśle ,że do zrobienia . Mianowicie zamiana nicków miedzy swoimi postaciami za MF . Sam miałem przypadek kiedy chciałem sobie wziąć nick z drugiej postaci na swoją postać główną , ale 2x50 MF mnie odrzuciło . Dlatego też proponuje stworzenie wyżej wymienionej usługi, co powiedzmy kosztowało by nas 50 MF.


    Chyba Rylai miał podobny pomysł , ale nie wiem czy był temat , w każdym razie przepraszam jak było .

  8. #8
    Kardinale
    Konto usunięte

  9. #9
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Rzeczywiście , nie zauważyłem go , ale dobrze pamiętałem ,ze to Rylai go napisał , prosze o zamknięcie .

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    W sumie można by dodać do usługi zmiany nicka dodatkową opcję "ustaw tą postać jako główną".

  11. #11
    Połączyłem tematy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •