Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Znikające porażki.

  1. #1
    Kaumashi
    Konto usunięte

    Znikające porażki.

    Witajcie. Mam nową propozycję.
    A mianowicie to chodzi mi o znikanie porażek za MF (mogą być inne rzeczy płatnicze).
    Chodzi mi o to, że gdy ktoś ma przegraną to kasuje postać i robi nową, bo jest na nie "uczulony", a gdy byłaby możliwość usunięcia przegranej z Statystyk jak i za równo z Raportów naszej postaci, ale nie szczególnie z statystyk i raportów postaci przeciwnika.
    I np. za 10 porażek z potworami 5MF itd.
    Ostatnio edytowane przez Kaumashi ; 27-12-2011 o 18:34

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Jestem na nie. Nie umiesz przegrywac, to nie walcz.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  3. #3
    Kaumashi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jaskier Zobacz post
    Jestem na nie. Nie umiesz przegrywac, to nie walcz.
    To nie musi być na graczy, ale np. na potwory/minibossy/bossy/bojki.

  4. #4
    Coni
    Konto usunięte
    Mówisz tylko o sobie przecież. Grasz tylko na 10 poziomie a po porażce kasujesz postać i od nowa (i tak w kółko).
    Nie da się zawsze wygrywać, nawet gdy masz to najlepsze eq na 10 +3.

    Poza tym porażki są potrzebne do wyciągania błędów ;>

  5. #5
    Kaumashi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rylai Zobacz post
    Mówisz tylko o sobie przecież. Grasz tylko na 10 poziomie a po porażce kasujesz postać i od nowa (i tak w kółko).
    Nie da się zawsze wygrywać, nawet gdy masz to najlepsze eq na 10 +3.
    Nie mowie tylko o sobie, bo jest więcej takich graczy jak ja i mam tylko 2 rzeczy +3 na 10lvl.

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Ale to jest tylko dla pseudorankerów, którzy walczą a porażki znieść nie potrafią bo mają jakieś problemy (ambicje?).
    Wbij wyższe poziomy, a zobaczysz, że porażek będzie więcej. Może się odczulisz i przestaniesz kasować postacie bo będzie szkoda np. 40lvl

  7. #7
    Kaumashi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rylai Zobacz post
    Ale to jest tylko dla pseudorankerów, którzy walczą a porażki znieść nie potrafią bo mają jakieś problemy (ambicje?).
    Wbij wyższe poziomy, a zobaczysz, że porażek będzie więcej. Może się odczulisz i przestaniesz kasować postacie bo będzie szkoda np. 40lvl
    Mi nie chodzi o pojedynki i o tym u góry wspomniałem.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Dla mnie to jest idiotyzm, jesli ktos kasuje postac tylko dlatego, ze przegral.

    Cytat Napisał Faireunreve Zobacz post
    To nie musi być na graczy, ale np. na potwory/minibossy/bossy/bojki.
    Nadal na nie.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  9. #9
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Jestem na nie . Jeszcze jak piszesz że na minibossy / bossy to wgl . Weź sie , po co Ci to kasować na 40 lvl usuniesz porażki i co 0 że niby co ? Jednym słowem nie a ! i co do tych pvp to nie walcz jeżeli chcesz usuwać postać odrazu i od nowa cisnąć innych .

  10. #10
    TufuTufu
    Konto usunięte
    Hehe ale z ciebie koleś. Ja innych nie atakuję, ale pewnie niejeden by się skusił, żeby twój piękny bilans popsuć jakbyś się poza miastem znalazł

  11. #11
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Oczywiście ,że na nie . Jeżeli walczysz to bierz pod uwage też to ,że możesz przegrac , a usuwanie konta po porażce jest żałosne , nie ma takich stat których nie da się pokonać .Drugą rzeczą jest to ,że nie rozumiem po co to potrzebne ?Skasujesz porażki nie będziesz miał tego pokazane w statystykach ?Teraz jak jest możliwość zobaczenia pkt rankingowych w profilu , to mało kto w niego wchodzi jedynie , aby zobaczyć jakie masz jeszcze konta.Co do potworów,bossów i minibossów , to tak jak wyzej , mało kto zwraca na to uwagę .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •