Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 71

Temat: Przemyślenia nad zmianami

  1. #31
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Przepraszam za poprzedni post, unioslem sie. Powiem inaczej - mfo i margonem to dwie rozne gry, porownania nie maja sensu. Podoba Ci sie bardziej margonem, to idz do nich, a mfo zostaw w spokoju.

  2. #32
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atabi Zobacz post
    Jejku nawet jeżeli jest starsze o dwa lata, to co z tego, powiedz mi? Jeżeli margonem jest kilkadziesiąt, jak nie kilkasetek razy popularniejsze niż mfo? Nie wspominając o 'kasie'? No powiedz mi, co z tego? To tylko pokazuje, że twórcy margonem potrafią wypromować gre dużo lepiej. A teraz się dowiedziałem, że mfo jest starsze o dwa lata, o dwa lata i co z tego ma? Nic, life is brutal
    Margonem jest tworem firmy, która się tym zajmuje na szeroką skalę. MFO jest tworzone przez 2 osoby.

    @Up
    Ja pierdole, ale jesteś tępy. Czy udajesz? Czy może czytać nie potrafisz? Poczytaj kilka postów w góre, co za idiota, nie wierze. I tak gram od v1, najwięcej grałem w v2, więc może stąd straciłem rachubę czasu.

    Poza tym, nawet jeżeli zaczerpnęła od tej 'gry' to jak widać margonem jest dużo bardziej uniwersalne, mobalne NO I PRZEDE WSZYSTKIM POPULARNE, więc where's the problem? A przypomnijmy koledze- MFO jest starsze o aż dwa lata, aż o dwa
    Pierwsza część to najgenialniejszy argument. Przeciwko Tobie. Już upadła dyskusja, więc zwyzywujesz przeciwników? Gdzie jest popcorn? xD

    Te dwa lata są neiważne, ważne że jest starsze => MF3 nie jest podróbką Margonem.
    Przykro mi;[

  3. #33
    Atabi
    Konto usunięte
    Ok fanboje już wychodze, ale wam wyjaśnie jeszcze kilka-jak widać- zbyt trudnych spraw dla pojęcia fanów mfo. Jakość graczy w mfo a margonem haha, człowieku, wejdź do margonem a od razu zobaczysz różnice pomiędzy plebsem tu a tam, nie wspominająć o dojrzałych graczach, biją was o kilka pokoleń. Ok widze, a popatrz ile czasu trwa wasze mfo1, a margonem. Dziwne jest to, fanboje, że margonem w kilka miesięcy miało kilka razy większa ilość graczy niż te mfo.
    @up o jakich hasłach? Nie rozumiem
    Napiszę kawałek początka fabuły, dla urozmaicenia fabuły nieliniowej, ale to jutro, bo nie jestem u siebie.


    ( I don't care bro. Co z tego, że margonem nawet jeżeli jest podróbką tego żałosnego mfo, jak osiągneli komercyjny sukces, a to. To nic nie osiągnęło i nie osiągnie bo po prostu brak sprytu i inteligencji twórcom?

    O Co ci chodzi z wyzywaniem? Lol! Poczytaj wszystkie posty raz, dwa, przemyśl je pięć razy, przeczytaj raz jeszcze a później przeproś, bye bye.
    Ostatnio edytowane przez Atabi ; 26-12-2011 o 19:19

  4. #34
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atabi Zobacz post
    @up o jakich hasłach? Nie rozumiem
    Napiszę kawałek początka fabuły, dla urozmaicenia fabuły nieliniowej, ale to jutro, bo nie jestem u siebie.
    Hasła? Pisałem coś o hasłach? ;o

    Pisz, pisz
    Ale jutro \znowu odłożysz, bo znowu u siebie nie będziesz, hehe

  5. #35
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Kiedy nie ma sie juz argumentow to trzeba powyzywac, przeciez to normalne u dzieciakow rozdraznionych emocjonalnie. Po co w ogole tu wchodziles, skoro uwazasz, ze mfo jest zalosne? Nazywasz nas "fanbojami", ale nie zauwazyles, ze to Ty jestes tu obcy wsrod domownikow. Wychwalasz margonem nie wiadomo po co. Powtarzam, jak Ci sie mfo nie podoba, a zachwycony jestes margonem to idz do nich. Chyba, ze tam tez Cie nie chca - wcale nie bylbym zaskoczony.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 26-12-2011 o 19:24

  6. #36
    Atabi
    Konto usunięte
    Jasne, cool story. Chętnie wróciłbym do margonem, pracowałem jako map i quest maker, ale znudziło mnie to. Pokaże wam jutro próbkę mojej fabuły

    Chciałem dopomóc, ale hejterzy, tacy jak wy, są zbyt głupi by to pojąć. Nie myślałem przed tym, jak się dowiedziałem, że mfo jest dużo, tak, dużo starsze od margonem, ale twórcy tej gry nadal nic nie osiągneli, a daje sobię rękę uciąć, że muszą dopłacać z własnej kieszeni za wykupiony serwer, bo zyski na razie jak wcześniej wspomniałem- są żałosne

    Nie wychwalam, wymieniam fakty, u get it? Czy tego nie pojąłeś od pierwszego mojego postu? Ja zwyzywałem, no to cool story, ale to Ty napisałeś, że gra jest w beta testach, byłem pewien, że juz od dłuższego czasu to znieśli, bo żadnej nowinki o tym nie ma, myślałem, że testy się zaczęły od czerwca, a ktoś mnie poprawił, że od kwietnia. No i oświeć mnie, domowniku, o czym to świadczy? O nieudolności twórców? No raczej.
    Ostatnio edytowane przez Atabi ; 26-12-2011 o 19:28

  7. #37
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Po pierwsze - nie masz pojecia jakie sa zyski z mfo, wiec nie wiem jakim prawem smiesz to oceniac. Po drugie tworcy tej gry duzo osiagneli, Ty po prostu o tym nie masz pojecia. Swojego czasu mfo stalo na szczycie przegladarkowych gier. To jest dopiero poczatek v3, wiec na razie nie mozna tego oceniac.

    PS. To czy admini musza obecnie doplacac z wlasnej kieszeni, czy nie to chyba jest ich sprawa, nie sadzisz?

  8. #38
    Atabi jest po prostu mistrzem marketingu i manipulacji, bezinteresownie pragnie wznieść v3 na szczyty i zrobić z adminów milionerów.

  9. #39
    Atabi
    Konto usunięte
    Oj proszę Cię kolego, łatwo to wywnioskować po graczach online, dajmy na to 350 średnio online 4/5 to dzieci poniżej 15roku życia. 3/4 wysyła smsa dajmy na to raz na tydzień smsa za 11zł, do kieszeni jednego twórcy wpada 3-4zł, a trzeba to jeszcze podzielić na drugiego twórce. Teraz pomnóż, masz mniej więcej zysk, u get it?


    @up
    Miliarderów* like a bill gates. Jesteś po prostu zbyt tępy by pojąć sens moich postów, dorośnij albo poczytaj troche książek, dzięki, żegnam.

    P.S Ale czy ja mówie, że to źle, że dopłacają z własnej kieszeni? No nie, nie mam nic do tego. Mam jedynie zastrzeżenia do inteligencji tych osób, co wymieniałem w poprzednich postach.
    Poza tym wynajęcie dedyka, dajmy na to 500osób wymaga opłacania serwera miesięcznie 600zł. Oczywiście, jeżeli ten serwer jest dobry, zapewnia brak lagó
    Ostatnio edytowane przez Atabi ; 26-12-2011 o 19:34

  10. #40
    Mfo 1 zostało skończone, twórcy wzięli się za mfo 2, mfo 2 zostało skończone, twórcy wzięli się za mfo 3. W momencie kiedy mfo 2 istniało, było tam ponoć b. dużo graczy (nie wiem dokładnie, bo nie było mnie tam wtedy, zresztą dłużej w margo grałem). Dzisiaj każdy w Polsce ma dostęp do internetu, kiedy zakończyły się prace nad mfo 2, jeszcze troszkę do tego brakowało. Potem twórcy zaczęli pracę nad mfo 3, możliwość rejestracji tutaj została umożliwiona dość niedawno - w kwietniu. prawie 9 miechów. Część graczy przerzuciła się z v2 na v3. Natomiast gra jeszcze oficjalnie nie wyszła. Bierzesz po prostu dobrowolny udział w jej testach. Dodatkowo powiedziano, że obecne konta nie zostaną usunięte przy wyjściu gry. Margonem zbierało graczy przez o ile dobrze pamiętam około 3 lata, aby wejść w coś podobnego do tego co mają teraz. Liczba rejestracji w ciągu doby jest tutaj prawie 3x niższa, mimo, że to beta. Jakiś tydzień temu jak puszczono testową reklamę o prawdopodobnie najniższych parametrach graficznych jaka jest możliwe w google ads. To liczba rejestracji tutaj była równa liczbie rejestracji tej co w margo, mimo, że to wciąż beta. Oł.. liczba graczy obecnie to ~58k (jak ostatnio patrzyłem było ~43k), czyli 4,5x mniej niż w margo. Jak na czas istnienia oficjalnego, jest to mega prze genialny wynik: mfo 3 - 0 dni (jeszcze nie wyszło).

  11. #41
    Nyhariel
    Konto usunięte
    To teraz wyjasnie Ci pare spraw - mfo korzysta z Homepay'a - https://homepay.pl/stawki-prowizji/

    Jestes w ogromnym bledzie i nie wiesz o czym mowisz, jezeli uwazasz, ze z SMS'a za 11zl wpada 3-4zl - dlatego polecam Ci strone, ktora wyslalem. Drugi tworca z tego co sie orientuje nie dostaje nic (tak gdzies kiedys wyczytalem).

  12. #42
    Atabi
    Konto usunięte
    Nawiąże jedynie do rejestracji w ciągu dnia. Ok samemu podkreślasz o sukcesie autorów margonem, niewiele sie rejestruje w ciągu dnia, fakt, ale za to ile osób online na JEDNYM serwerze, jest oszałamiająca, porównaj sobie to, z maks było prawdopodobnie 900osób na v2 online



    No... 50% dla tego homeplaya+vat+jakaś tam jeszcze opłata nie pamiętam ile procentowa i tyle wychodzi

    Źle doczytałem, no, stawka dla partnera za sms 11zł 4,50, bez żadnych dodatkowych opłąt. Dużo się myliłem?
    Ostatnio edytowane przez Atabi ; 26-12-2011 o 19:40

  13. #43
    Z tej strony wynika, że za sms kosztującego 11,07zł admini dostają 4,5zł :P Niewiele więcej od tego, co podał (przyznam, że niewiele, ale znacząca ilość).
    Może zrobimy tak: przestaniemy się atakować, kłócić itp. itd. A autor tematu zaproponuje po przemyśleniach jeszcze raz co należałoby zmienić i na spokojnie ustalimy plusy i minusy. W sumie dla tej energii, a minut szybko takie +- można by ustalić.

  14. #44
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Ja na prawde bardzo sie ciesze z sukcesu margonem, niech im sie wiedzie jak najlepiej. Po prostu nadal nie rozumiem po co tutaj jestes? Na prawde jedyne po co tu jestes to wychwalanie margonem? Sam fakt ich sukcesu jest niepodwazalny, ale po co te durne porownania? 50 gr. czy zlotowka z jednego smsa to bardzo znaczaca roznica. Zwazywszy na fakt, ze niektorzy gracze maja ponad 1k MF'ow.

  15. #45
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Pamiętam, że kiedyś w mfo2 było ok 460 000 kont. Czy to było maksimum? Nie wiem.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •