Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71

Temat: Przemyślenia nad zmianami

  1. #61
    musaraj
    Konto usunięte
    Temat fajnie zbiegł ze ścieżki, juz drugą paczkę popcornu otwieram

  2. #62
    Posprawdzam czy nie są z margo, potem spytam ich MapMakera czy tam pracowałeś i takie tam Jak chcesz to pokażę swoje, jednak nigdzie nie pracowałem jeszcze. Tylko kilka mapek przerobionych dla światów prywatnych.

    Wracając do tematu, to musicie podać przykładową ilość minut, żeby była ona dobrze rozdysponowana. 1h - 60min to moim zdaniem maksimum, o ile nie za dużo, przy dobrym ogarnięciu bez gemów aktywności idzie wykonać 180 walk. 1,5h - 270 walk, na takich minutach zaczną tracić osoby, które nie mają dobrych skryptów. Gra stanie się znowu bardziej zautomatyzowana. Teraz można walczyć na manualnej i wykończenie tych 200 walk (200 eny na 24h mamy) to bardzo duży kłopot.

  3. #63
    musaraj
    Konto usunięte
    DO tego dochodzą mini bossy, które się bije 15 minut ;>

  4. #64
    Atabi
    Konto usunięte
    Dobrze, ok, nieważne teraz. Będę kontynuował temat, sprowadzając go do bardziej szczegółowych i odpowiednich spraw. Te, za którymi większość będzie sprzeciw będę je po prostu oddalał. Chill.

  5. #65
    Atabi
    Konto usunięte
    Dodałem nową myśl.

  6. #66
    musaraj
    Konto usunięte
    Co w tym nieuczciwego? ;o

    Te 2 miksy są całkowicie różne.Zauważ, że będą wtedy używane tylko te mocniejsze miksy (głuupota)

    A tak poza tym - jak Kowalski straci nogę w wypadku, to nieuczciwe jest ot, że Ty nogi nei tracisz?

  7. #67
    Atabi
    Konto usunięte
    Jest za łatwo, może dla niektórych to plus, dla niektórych minus. No nie są różne, bynajmniej nie całkowicie, tak? Jest to jeden eliksir, tylko, że jeden ma większa wartość od drugiego.

  8. #68
    Pve i poty - Na czym polega nieuczciwość w tym, że możemy używać większą ilość potków w walce? Są też Mikstury Odnowienia 1 i 2 (potem będą dalsze), które leczą życie i manę, limit użyć każdego z nich to 1, czy wtenczas również zablokowano by możliwość użycia ich? Potem dojdą jeszcze eliksiry i będzie jeszcze gorzej z ustaleniem tego. Poza tym jeśli będzie taki limit 3 mikstur życia na walkę, to zwiększy się koszt walk (nieprawdopodobnie nieprawdopodobne, ale prawdziwe) z zwykłymi mobkami. Gracze przestaną kupować średnie mikstury (po walce leczyć się będą najsłabszymi), a w walce używane będą najczęściej najsilniejsze mikstury - najdroższe. Gra będzie za trudna? Trzeba będzie wszystko balansować od nowa. Dosłownie wszystko, nawet taki status regeneracji, bo będzie za dobry, jak na tak krótką walkę.
    Podsumowując: wprowadzenie takiego czegoś wprowadzi za dużo zamieszania, a co poprawi? Chyba nic.

    PS
    Pokażesz mi te mapki, czy nie?

    @dół
    No to jesteśmy umówieni. (Hehe?)
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 26-12-2011 o 21:45

  9. #69
    Atabi
    Konto usunięte
    Jak wróce do domu, jutro 16 wyśle Ci PM
    @Up
    Tak.
    Ostatnio edytowane przez Atabi ; 26-12-2011 o 21:48

  10. #70
    Jacek i Tomi pewnie mają niezły ubaw czytając ten temat Niestety to co proponujesz przeczy klimatowi My Fantasy. MFO po dużej części tworzymy My, użytkownicy. Wystarczy spojrzeć ile propozycji graczy zostało wprowadzone do gry i ile czeka wciąż na swoją kolej (plus pomysły naszych profesjonalnych testerów ). Grałem w Margonem (dwa podejścia, mniej więcej 40 poziom) i niestety tam nie odczułem żadnego klimatu (jedynie bieganie z pkt A do B, zbieranie rzeczy które respią raz na godzinę i nolify takie jak Ty [bez obrazy, ale to zasugerowałeś w propozycjach] siedzą w takich miejscach 24h/dobe, a później wystawiają je na targu za niemałe kwoty oraz wielokrotne kneblowanie użytkowników na czacie [oczywiście tych dorosłych, bo w Margonem dzieci nie grają]), a po za tym pvp w Margonem jest tak niedopracowane, że szkoda pisać. Ekwipunek za realne pieniądze? To jest plus? Może twórcy MFO postanowili pozostać ludźmi, a nie pazernymi multimiliarderami i dać ludziom przyjemność z ich talentu, a nie szukać kwestii do zarobku kokosów (If it don't make money, don't make sense?). Ja przykładowo wydaje na MF miesięcznie więcej niż 50 złotych i robię to przeważnie przelewem, a to jest więcej niż abonament takiej gry jak World of Warcraft gdzie koszta utrzymania serwera są z pewnością większe, robię to, bo tak chcę, a nie muszę (zupełnie jak z paleniem Ganji ) i z chęcią gdybym miał środki to płaciłbym i więcej byle tylko MFO nie zginęło, bo drugiej takiej gry przez przeglądarkę nie ma i nie będzie. Jestem w stanie zrozumieć, że twórcy też muszą mieć co jeść, a ja lubię grać więc trzeba sobie nawzajem pomagać, choć to stoi w sprzeczności z polskim myśleniem gdzie najlepiej jakbym zniszczył grę, bo sam takiej nie potrafię zrobić więc czemu inni mają taką tworzyć...

  11. #71
    Nie wiem dlaczego część z was chce robić z MFO Margonem. To dwie różne gry i niech tak pozostanie. Każdy niech gra w to, co preferuje bardziej.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •