Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Propozycja bonusów do płatnych wyglądów postaci :)

  1. #1
    SirIkar
    Konto usunięte

    Rozgadany Propozycja bonusów do płatnych wyglądów postaci :)

    Witam wszystkich.Po tytule już na pewno wiecie o co mi chodzi ale i tak wyjaśnię tutaj Chodzi o to że płatne skiny (te za mf) dają nam jedynie wygląd przez co mało kto je kupuje (chodzi mi też żeby gra lepiej zarabiała na sprzedaży skinów) więc najlepiej by było gdyby każdy skin miał jakiś bonus oczywiście te najdroższe najlepsze bonusy by miały np. wyglądy za 10mf mają po 5ataku lub 50hp+ lub inne takie cośki i z każdym skinem za więcej fm podobnie ale żeby było więcej bonusów.Więc...To tyle a i bym zapomniał komentujcie! może trafi do gry

  2. #2
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Hehe dobre . Pomysł sam w sobie nie jest zły Fajne niech to wprowadzą . Aaa i te bonusy to żeby nie były w ciul za duże .

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    mało kto je kupuje
    To się lepiej rozejrzyj
    wyglądy za 10mf mają po 5ataku lub 50hp+
    Nie, bo to już by dawało przewagę w grze.

  4. #4
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    NIE.
    Ci którzy nie mają kasy mieli by gorzej ;/
    nie przejdzie raczej
    outfil*

  5. #5
    SirIkar
    Konto usunięte
    Nie chodzi mi o takie super duże bonusy tylko takie mniejsze...

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jakikolwiek bonus dający przewagę dla osób kupujących usługi premium nie ma w tej grze racji bytu.

  7. #7
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Czyli lipa i pomysł nie wypali Klapa !

  8. #8
    SirIkar
    Konto usunięte
    Mi w większości chodzi o bonusy na walkę z potworami nie z graczami fajnie by było jakby te bony na pvp się wyłączały...

  9. #9
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Sir jak mają być jakiekolwiek bonusy w premium to jedynie takie które nie wpływają na gre PVP i TVsT
    Jak masz zamiar takie rzeczy proponować (do premium)to jedynie takie które ułatwią graczowi gre etc.

    @up to już prędzej

  10. #10
    SirIkar
    Konto usunięte
    No trudno raczej macie rację pomysł był słaby ale po prostu chciałem ułatwić grę LEKKO grającym.Ale chyba się zgodzicie że 5zł to nie tak dużo a IS raczej by był gorszy no nie?

  11. #11
    Albo bonus typu chodzenie po mapie zwiększone o x% , x by się ustaliło :P

  12. #12
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Pomysl jest beznadziejny, wrecz tragiczny. Od zawsze jest mowione, ze gracze, ktorzy kupuja MF'y nie beda mieli dodatkowych bonusow. Przewage w statach maja miec gracze placacy? Czyli co, najlepszego gracza bedzie cechowala ilosc pieniedzy w portfelu? Juz na prawde Wam na glowe siada...

  13. #13
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ash+1

    PS:Wystarczajaca przewage mozesz sobie wypracowac kupujac dobre EQ z bonusami, na jedno wychodzi, ale zwykly szarak niewydajacy kasy na gre tez moze takie EQ ogarnac, dzieki czemu sa w miare rowne szanse.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •