Strona 28 z 135 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 420 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #406
    Użytkownik Avatar Predatorcia
    Dołączył
    04-12-2011
    Postów
    27
    BRAWO!
    Jesteś wspaniała, wielka, cudowna, nie wiem jak Ci dziękować Czarnulko
    Całe grono użytkowników dziękuje Ci za trud włożony w rozwój gry oraz praworządność.



    Kodeks karny:

    Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie
    przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu
    służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne,
    magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie,
    karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której
    nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym,
    wizualnym albo innym urządzeniem specjalnym.
    § 3. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w
    § 1 lub 2 ujawnia innej osobie.
    § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek
    pokrzywdzonego.

  2. #407
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    ja ***** .. czarnulko nie wiem co cie to boli nie masz co robić czy jak ?? Nadgorliwość gorsza od faszyzmu ... Wyjdzie panel gm to beda bany a ty wrzuć na luz
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-05-2012 o 19:29 Powód: ostr

  3. #408
    Za spam jest ban, dla przypomnienia ... informacja ogólna.
    Nie znajomość regulaminu tematu w którym zabieracie głos może skutkować nałożeniem kary.

    Na czacie nie są podawane żadne dane, więc nie trzeba niczego zamazywać.
    Skoro gracze biorą udział w rozmowach to muszą liczyć się z opcją upubliczniania
    ich wypowiedzi przez inne osoby na forum publicznym lub w innych miejscach.
    Ilość mikstur to nie jest żadna tajemnica, ale skoro dla Ciebie to rzecz tajna to ok
    w szczególnych sytuacjach taki screen może zostać zaakceptowany.
    Ramka w handlu nie jest konieczna, chyba że uważasz tu kogoś za idiotę, który nie zauważy
    treści właściwej.

    Ten gracz został już wcześniej zgłoszony - znany oszust.

    // Posiadając screena / zrzut ekranu, który posłuży jako dowód w sprawie, a jednocześnie
    zawiera w sobie informacje które nie powinny zostać wystawione na forum publicznym np
    numer gg, telefonu, adres, dane osobowe lub inne stanowiące w naszym mniemaniu treść
    osobistą należy przedstawić na PW - forum, do mnie lub do Admina Tomi, który następnie
    będzie musiał poinformować mnie o potraktowaniu takiego dowodu za właściwy, mający podstawę
    do znalezienia się w tym temacie.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 05-05-2012 o 19:46

  4. #409

  5. #410
    Coni
    Konto usunięte
    I powiedz mi w jaki sposób ten gracz chciał kogokolwiek oszukać? Dlaczego trzeba na niego uważać? Bo co jak nie, odda nam swoje konto? ; >
    Raczej ten gracz nie wygląda mi na oszusta, a to, że chciał komuś oddać/pożyczyć konto wynikało z jego braku niewiedzy - zresztą jak widać pytał "czy to legalne?".

  6. #411
    Wydaje się to trochę wyrwane z kontekstu, szkoda że nie ma początku tej rozmowy.
    Oferta oddania konta zwykle wygląda inaczej, *ten gracz odpowiada pytaniem na wcześniejsze
    zadanie pytanie przez kogoś innego*, być może przez gracza który mu odpowiada.

    Nie podlega to pod oszustwo pasujące do tego tematu. Gracz nie grzeszy znajomością regulaminu,
    ale daleko mu do oszusta kierując się wyłącznie tym screenem.

    *tak mi intuicja podpowiada.

  7. #412
    Ernenish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Wydaje się to trochę wyrwane z kontekstu, szkoda że nie ma początku tej rozmowy.
    Oferta oddania konta zwykle wygląda inaczej, *ten gracz odpowiada pytaniem na wcześniejsze
    zadanie pytanie przez kogoś innego*, być może przez gracza który mu odpowiada.

    Nie podlega to pod oszustwo pasujące do tego tematu. Gracz nie grzeszy znajomością regulaminu,
    ale daleko mu do oszusta kierując się wyłącznie tym screenem.

    *tak mi intuicja podpowiada.
    Dziwne, że pytał mnie jakieś od 3 do 6h przed musarajem i napisałem mu, że to nielegalne. Szkoda, że nie napisał, że chce konto, byśmy zobaczyli do czego to prowadzi.

  8. #413
    musaraj
    Konto usunięte
    To były pierwsze zdania tej rozmowy. Akurat biłem Gryfa i on to napisał, więc od razu zgłosiłem, bo w końcu handel kontami, wiadomka.

  9. #414
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2012
    Postów
    12
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    I powiedz mi w jaki sposób ten gracz chciał kogokolwiek oszukać? Dlaczego trzeba na niego uważać? Bo co jak nie, odda nam swoje konto? ; >
    Raczej ten gracz nie wygląda mi na oszusta, a to, że chciał komuś oddać/pożyczyć konto wynikało z jego braku niewiedzy - zresztą jak widać pytał "czy to legalne?".
    Tak ten gracz (IXION) próbuje ludzi oszukiwać.W jaki sposób?
    Najpierw mówi że nie chce mu sie już grać i itp. daje passy do konta bez żadnego eq.
    Wysyła na pw dobre rady typu : Nie ma tam eq więc lepiej kup sobie.
    Potem czeka i odzyskuje konto przez kod bezpieczeństwa i ma eq które sprzedaje.
    Dowodów nie mam. Ze mną tak próbował

    @down trzeba czytać forum o oszustach
    Ostatnio edytowane przez Jammer ; 12-05-2012 o 18:10

  10. #415
    fgdgtg
    Konto usunięte
    ten nap IXION proponowal mi konto za darmo. Przełożyłem całe eq ze swojego konta i chwile później wywalił mnie i zmienił hasło. Proszęo zbanowanie tego konta, bo to juz po raz drugi tak pisal

  11. #416
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174

    Wiadomość dostałem od gracza Adm główny, kod doładowuje MF- sam tekst pokazuje domieszkę oszustwa.
    EDIT: Gracz usunął konto po mojej odpowiedzi że "leci na forum", zapewne założy nowe by kontynuować swoją działalność przestępczą.
    Ostatnio edytowane przez anoria ; 02-07-2012 o 17:42 Powód: Gracz usunął konto, nowy screen - lepsza jakość.

  12. #417
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Wolfram Zobacz post
    Mam pytanie, czy sprzedaż rankingu również można podciągnąć pod ten temat?

    Jest to zabronione aczkolwiek ten gracz ciebie nie oszukuje. Będzie panel - zgłaszaj.

  13. #418
    Sprzedaż rankingu podlega pod łamanie regulaminu, natomiast jeśli do sprzedaży nie dojdzie bo gracz otrzyma "wynagrodzenie",
    a w następstwie wykiwa / nie dotrzyma warunków umowy to automatycznie staje się oszustem i wtedy trafia do tego tematu.
    Pamiętać jednak trzeba by w porę porobić screeny rozmowy / ustaleń co do kwestii sprzedaży. Polecam wszczepić sobie ostrożność,
    by w każdej takiej sytuacji, już nawet nie sprzedaży rankingu, ale w zwyczajnym handlu gdy gracz coś nam obiecuje lub do czegoś
    namawia by także robić zrzuty ekranu, tak na wszelki wypadek, nawet jeśli do niczego złego dla nas nie dojdzie - pozostanie dowód.

  14. #419

  15. #420
    Użytkownik Avatar Boonie
    Dołączył
    06-02-2012
    Postów
    54
    UP, właśnie chciałam zgłosić

    Screeny:
    Nazwa:  oszust.png
Wyświetleń: 209
Rozmiar:  19.4 KBNazwa:  oszust2.png
Wyświetleń: 177
Rozmiar:  7.4 KB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •