Strona 2 z 135 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #16
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    No faktycznie, nowy gracz który 1 raz wchodzi na forum nie robi nic innego jak tylko przechodzi do archiwum.
    Tego typu temat musi być w widocznym miejscu, tematy w archiwum może i nie zginą i może przydadzą się
    gdy już będzie można karać, ale nie taką miałem intencję zakładając ten wątek.

    Dziwne jest też to, że jak dotąd szanowni moderatorzy nie pokwapili się aby pomyśleć o podobnym temacie.
    Potraficie co najwyżej temat zamknąć i nic poza tym.
    A nie prościej napisać w propozycjach z myślą, aby stworzyć miejsce na tego typu rzeczy (niekoniecznie na forum). Szczerze wątpię w to, że są gracze, którzy wchodzą na forum z myślą, że dowiedzą się czegoś nt. oszustw i ludzi, na których mają uważać. Także póki nie ma panelu jakiekolwiek interwencje podjąć może tylko administracja takie informacje powinny trafiać do nich. Również jeden zbiorczy temat nie byłby dobry, bo zrobiłby się tam ogromny zbiór donosów, które nie zawsze są prawdziwe (sfałszowanie screena nie jest trudne) także dlatego w v2 nie były one dowodem w sprawach.
    Ostatnio edytowane przez BaGGuchny ; 17-12-2011 o 16:34

  2. #17
    BaGGy przeczytaj poprzednią stronę dokładniej, a dostrzeżesz jeden z moich postów w którym
    napisałem jak mógłby wyglądać taki temat. Poza tym screeny są dowodem o ile pochodzą z
    pierwszej ręki. Natomiast filmik trudniej jest podrobić dlatego też go nagrałem.

  3. #18
    Kociamber
    Konto usunięte

  4. #19
    musaraj
    Konto usunięte
    https://tinypic.pl/826ks44sxqyu

    kopiowac dalej rozmowe?

  5. #20
    Kardinale
    Konto usunięte
    Chcę zobaczyć rozwój wypadków, możesz skopiować

  6. #21
    Hehe, daj wszystko co masz

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Przepraszam, ale wyłączyłem omyłkowo grę.
    Dodam że było mniej więcej:
    Dokażę na policji dowody
    oczernia mnie za moimi plecami
    będzie musiał mnie przeprosić lub zapłaci mandat
    J: A ty nie dostaniesz kary?
    Oszukujesz ludzi
    D:Nie oszukuję
    Tylko na początku jednego oszukałem
    J: A ile osób PRÓBOWAŁEŚ oszukać??
    D: Nikogo
    <przerwa>
    D: Nawet taki jeden 40 lv, [nick] dał mi passy, żebym mu coś przeszedł
    J: Wspóldzielenie konta?
    Dobrze, admin tym prędzej Cię zbanuje
    D:To nie wspóldzielenie
    Tylko raz mu wszedłem
    J: To i tak współdzielenie
    Może zgłosisz na policję admina, że Cię banuje?
    D: Nie banuje
    J:Zbanuje
    D:Nie zbanuje


    D- Damian, J - Ja
    [nick] - nick jakiegoś 40 lvla, wyleciał mi zgłowy ;[

    Jeszcze był kawałek, że ma MFy

  8. #23
    Przy takim małym okienku czatu ciężko robi się screeny co prawda można dać f11 i w pełnym oknie
    przeglądarki czat się nieco rozszerza to jednak nic nie zastąpi programu do zgrywania, który
    jest banalny w obsłudze i zaoszczędza czas.

    Szkoda że zamknąłeś gre, screen lepiej by wyglądał.

  9. #24
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    On Cię zgłosi na policję, uważaj. A ja pójdę z nim bo dałeś mi karę na s2

  10. #25
    Hm, trudna decyzja przede mną, albo namówię Admina do usunięcia forum albo dostanę wyrok ...

    https://screenshooter.net/8713219/bfypbpc

  11. #26
    Chociaż osobiście wolałbym, aby utworzono dodatkowy dział lub temat gdzie zamieszczano
    by przypadki oszustw lub ich prób, aby żaden nikczemnik nie czuł się bezkarny.
    W tej chwili nie ma to sensu z paru powodów. Raz, że nie ma panelu (a więc oszuści nie bez powodu czują się bezkarni), dwa - oszukiwani są początkujący gracze, który raczej na forum nie zaglądają.

    No ale widzisz, niebawem wejdzie jakiś pseudo moderator który pomyśli "aha, nie ma panelu to temat mogę zamknąć".
    Taki temat może istnieć pod warunkiem, że będzie on przeznaczony na ostrzeżenia (unikać gracza X z powodu Y) a nie zgłoszenia (nie ma panelu, nie ma kar). Z tym, ze nadal uważam, że te ostrzeżenia nie trafią do tych, których należałoby ostrzegać.

    Dziwne jest też to, że jak dotąd szanowni moderatorzy nie pokwapili się aby pomyśleć o podobnym temacie.
    Potraficie co najwyżej temat zamknąć i nic poza tym.
    Pretensje miej do Jacka i braku panelu, nie do moderatorów.

  12. #27
    Typowa bierna postawa jak zwykle, co już nawet nie jest dziwne.
    Nie ma sensu, nie ma po co, to bezcelowe, najlepiej o sprawie zapomnieć
    "zamieść pod dywan", bo tu i tak nikt nie wchodzi, nie sprawdza nie czyta.
    Może i nie da się ukarać, ale można takich graczy napiętnować, właśnie takimi
    tematami. Kilka razy wysyłałem linki do tematu na czacie w Dilli i Eternii i
    sprawdzałem jak wzrastała aktywność gości na forum w dziale rozmowy.
    I wiesz co? wzrastała, więc jednak odnosi to jakiś skutek. Jeśli przynajmniej
    20 nowych graczy dzięki temu tu zajrzało to dla mnie jest to wystarczający
    dowód na to że warto.

  13. #28
    Typowa bierna postawa jak zwykle, co już nawet nie jest dziwne.
    Nie daję graczom fałszywego poczucia, że w tej chwili można cokolwiek z tym zrobić.

    Kilka razy wysyłałem linki do tematu na czacie w Dilli i Eternii i
    sprawdzałem jak wzrastała aktywność gości na forum w dziale rozmowy.
    I wiesz co? wzrastała, więc jednak odnosi to jakiś skutek. Jeśli przynajmniej
    20 nowych graczy dzięki temu tu zajrzało to dla mnie jest to wystarczający
    dowód na to że warto.
    To dowód tylko na to, że gracze klikają w linki na czacie w grze. Co kiedy przestaniesz o tym pisać na czacie? Odpowiem: to samo, co ze wszystkimi tego typu tematami. Po pewnym czasie zainteresowanie nim minie, trafi na dalszą stronie działu lub do archiwum.

    Skoro jednak chcecie pilnować graczy w Dilli i próbować ich tutaj ściągać i uświadamiać, to podkleję temat.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Cytat Napisał Jaskier
    Co sadzisz o stworzeniu tematu ze zgloszeniami lamania regulaminu? Mozna przykleic i odpowiednio napisac (poparte tylko screenami/filmikami tak jak Vaan Dee).

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...5844#post55844
    Cytat Napisał Jaskier
    W sumie Kociamber mnie wyprzedzil. Moze podklej mu temat i napisz, ze ktos zlamie jakis tam regulamin/bedzie spamil=banik.

    PS:Myslisz, ze Tomi dalby newsa do gry, zeby gracze w razie oszustw zglaszali w takim temacie? Warto sie nad tym zastanowic;]
    Moje dwa pw do Adiego, chyba sie nie obrazi, ze je publikuje.

    Mysle, ze taki temat+naglosnienie przez jakis news w grze moglby przyniesc troche korzysci. Wiadomo, ze nie wyelimunuje stuprocentowo oszustw, ale w jakims stopniu je zmniejszy.
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  15. #30
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    naglosnienie przez jakis news w grze moglby przyniesc troche korzysci
    No na pewno nie zaszkodzi

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •