Strona 135 z 135 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,025 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #2011
    Użytkownik Avatar Kolaser
    Dołączył
    16-11-2015
    Postów
    7
    Witam chciałbym zgłosić próbę wyłudzenia konta od gracza PeJoWiEc
    Od:
    PeJoWiEc30.12.2022 17:21:37
    Dawaj konto okrutniku

  2. #2012
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    W skrócie:
    Wysyłasz zgłoszenie o multikonto bez żadnych dowodów

  3. #2013
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Black Tiger Zobacz post
    W skrócie:
    Wysyłasz zgłoszenie o multikonto bez żadnych dowodów
    Przecież dał wycinek z czatu. To jest dowód tak samo wiarygodny jak screen. Którego można sfabrykować w 10 sekund edycją html.

  4. #2014
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Black Tiger Zobacz post
    W skrócie:
    Wysyłasz zgłoszenie o multikonto bez żadnych dowodów
    Nie trzeba miec dowodów by zgłaszać. Ja zgłosiłem raz praktycznie niczym, a oszust i tak został bana dzięki temu, bo ty chyba nie ogarniasz, że to admin sprawdza tą sprawę nie my. My tylko zgłaszamy wytłumacz mi twoją logikę. Dowody tylko utwierdzają, ale żeby zgłosić oszustwo zwłaszcza MultiKonto to wystarczy, że się wypowie postara się poda wszystko co może postara się jakoś to pokazać nawet gdy nic nie ma i Admin sprawdzi IP czy z innymi medotami i niezależnie od dowodów czy braku dowodów karze.

    PS: Gdyby dowody były wymagane to oszuści mieli, by przewagę, bo każde słówko się liczy gdyż nawet nie wiesz jak dużo oszustów by omineły sprawiedliwości gdyby rządano za każdym razem mocne dowody jednakże nie chce mówić byście to olali, bo jednak dowody jak tylko macie możliwość trzeba robić, ale jeśli nie to spróbujcie co możecie.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 31-12-2022 o 13:37 Powód: Dopiska

  5. #2015
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Nie trzeba miec dowodów by zgłaszać. Ja zgłosiłem raz praktycznie niczym, a oszust i tak został bana dzięki temu, bo ty chyba nie ogarniasz, że to admin sprawdza tą sprawę nie my. My tylko zgłaszamy wytłumacz mi twoją logikę. Dowody tylko utwierdzają, ale żeby zgłosić oszustwo zwłaszcza MultiKonto to wystarczy, że się wypowie postara się poda wszystko co może postara się jakoś to pokazać nawet gdy nic nie ma i Admin sprawdzi IP czy z innymi medotami i niezależnie od dowodów czy braku dowodów karze.

    PS: Gdyby dowody były wymagane to oszuści mieli, by przewagę, bo każde słówko się liczy gdyż nawet nie wiesz jak dużo oszustów by omineły sprawiedliwości gdyby rządano za każdym razem mocne dowody jednakże nie chce mówić byście to olali, bo jednak dowody jak tylko macie możliwość trzeba robić, ale jeśli nie to spróbujcie co możecie.
    Tak ale jest większa szansa na to że admin to sprawdzi jak podasz mu twarde dowody na to że ktoś ma np. multikonta. Wiadomo że admin może to sprawdzić bez większych dowodów ale było wiele takich przypadków że ktoś skłamał i np. zgłosił kogoś bo go nie lubił, a dla admina to tylko strata czasu na sprawdzanie takiej osoby.

  6. #2016
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    Cytat Napisał Kolaser Zobacz post
    Witam chciałbym zgłosić próbę wyłudzenia konta od gracza PeJoWiEc
    Od:
    PeJoWiEc30.12.2022 17:21:37
    Dawaj konto okrutniku
    Nic takiego nie miało miejsca tego dnia nawet nie byłem aktywny na koncie. A jeśli chodzi o multi konto zawsze admini mogą sobie to sprawdzić.

  7. #2017
    Sugeruję sprawdzić powiązania między kontami: Murderers i Murderers II, Collector i Collector II
    Ostatnio edytowane przez Nyan Cat ; 05-02-2023 o 16:33

  8. #2018

    Zgloszenie gracza Hydrei

    Gracz Hydrei używa brzydkich słów na czacie gry:
    https://imgur.com/a/vmdWaXI
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #2019
    Gracz bartolome oszukuje przy wymianie wielkich kurczaków. Wystarczy zerknąć w jego raporty

  10. #2020
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    54
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Gracz bartolome oszukuje przy wymianie wielkich kurczaków. Wystarczy zerknąć w jego raporty
    Przypominam, że ten sam gagatek oszukiwał ludzi przy wymianach prezentów na poczcie bożonarodzeniowej

  11. #2021
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    i te jego teksty ze to ktoś inny jest scamerem XD

  12. #2022
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Nazwa:  image-36.png
Wyświetleń: 268
Rozmiar:  177.6 KB

    SunRiseskąd mam mieć pewność że nie zostanę oszukany?
    21:06
    PussyAnalTo będziemy robić na początku małe transakcje jeśli się boisz
    21:06
    SunRisebardziej chodzi o samą gwarancję transakcji
    21:06
    PussyAnalA wgl możesz mnie przecież zgłosić że 'handluje' to bym bana dostal itr
    21:06
    PussyAnalBędziemy robić tak że
    21:07
    SunRiseto dlaczego prowadzisz takie działania skoro jesteś świadomy konsekwencji?
    21:07
    PussyAnalKto nie ryzykuje szampana nie pije
    21:07
    PussyAnalNa audkji się nie opłaca sprzedawać
    21:08
    SunRisewciąż wydaje mi się to niepewne
    21:08
    PussyAnalJa bym ci 1 wyslal np 10 zł bankowo a ty mi w grze gold itd na zmianę później ty mi 1 its co transakcje
    21:09
    SunRisemoje dane mogą zostać wykorzystane do różnych celow, co tym bardziej nie sprzyja takim transakcją
    21:10
    PussyAnalSkoro nie chcesz ryzykować to nie musisz

    Postanowiłem przeprowadzić mały wywiad z czego wynika że delikwent jest świadomy konsekwencji które może za to ponieść, gdzie nie ma żadnej gwarancji że jakiekolwiek transakcje dojdą do skutku

  13. #2023
    PussyAnal
    Konto usunięte
    Piękny wywiad, tak samo bajeczny jak mój ;}

  14. #2024
    Proszę o prześwietlenie kont BamboMudżynek oraz Naron. Jegomość podczas rozgrywki przyznał się, że jego rzekomy brat tak naprawdę nie istnieje.

  15. #2025
    Użytkownik Avatar Dark
    Dołączył
    27-05-2020
    Postów
    54
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Proszę o prześwietlenie kont MudżynekBambo oraz Naron. Jegomość podczas rozgrywki przyznał się, że jego rzekomy brat tak naprawdę nie istnieje.
    Dokładnie. Bardzo podobna aktywność na kontach (expienie na królikach), granie bez skina, te same godziny logowania. Do tego konto kapiszi, ten sam kazus

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •