Strona 127 z 135 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,905 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1891
    W takim razie mam nadzieję, że w przyszłym roku będziesz rozsądniejszy i ominiesz wymiany prezentów (które swoją drogą mijają się z celem) szerokim łukiem. Pozdrawiam.

  2. #1892
    Bronisław Komorowski
    Konto usunięte

    sprzedaż konta

    chciałbym zgłosić tego gracza z powodu sprzedażu konta na global https://i.imgur.com/F5OcK5K.png

  3. #1893
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał dawny Zobacz post
    chciałbym zgłosić tego gracza z powodu sprzedażu konta na global https://i.imgur.com/F5OcK5K.png
    Bardzo niebezpieczne zachowanie, godne kary o najwyższym rygorze. Zajmijmy się czymś lepszym, niż tym, ze jakiś random pisze "chce ktoś konto"
    Jest milion takich sytuacji w tej grze, a to jest najwyrazniej świeżak który albo nie przeczytał regulaminu, albo tak jak ja w 2014 roku chciał poprostu pograć bez większego nakładu umysłu na regulamin.

  4. #1894
    Bronisław Komorowski
    Konto usunięte
    chciałbym zgłosić o tego gracza z powodu multikonto: GacekX i XmistrzX mam tutaj dowody

    https://i.imgur.com/c1763wz.png

  5. #1895
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał dawny Zobacz post
    chciałbym zgłosić o tego gracza z powodu multikonto: GacekX i XmistrzX mam tutaj dowody

    https://i.imgur.com/c1763wz.png
    Rozumiem, że jestem fałszywy, ale żeby od razu o multi oskarżać? Jednym z wielu argumentów jest np. to że po *niecenzuralne słownictwo* miałbym pisać ze samym sobą xD
    Ostatnio edytowane przez JarseQ ; 19-01-2021 o 14:02
    say gex

  6. #1896
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2020
    Postów
    2
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Rozumiem, że jestem fałszywy, ale żeby od razu multi? Jednym z wielu argumentów jest np. to że po *niecenzuralne słownictwo* miałbym pisać ze samym sobą xD
    No gościu , skoro to konto nie ma bana perma ani ten Gacek nie ma bana perma no to chyba wszystko jasne że multikonto co nie? Bo gdybyś miał konto zablokowane ,,bezterminowo,, no to rozumiem wtedy że zakładasz drugie konto a z tamtego konto już nie masz o co się ubiegać o zmianę kary ale jeśli 1 konto są niezbanowane ,,bezterminowo,, i aktywne no to wszystko jasne że multi więc chłopaczyna miał prawo odezwać się o to że masz multi.

  7. #1897
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał Spejsonn Zobacz post
    No gościu , skoro to konto nie ma bana perma ani ten Gacek nie ma bana perma no to chyba wszystko jasne że multikonto co nie? Bo gdybyś miał konto zablokowane ,,bezterminowo,, no to rozumiem wtedy że zakładasz drugie konto a z tamtego konto już nie masz o co się ubiegać o zmianę kary ale jeśli 1 konto są niezbanowane ,,bezterminowo,, i aktywne no to wszystko jasne że multi więc chłopaczyna miał prawo odezwać się o to że masz multi.
    Tyle, że ta wiadomość była dla żartu. Ja i gacek to zupełnie inne osoby.

    - - - - - - - - - -

    Ogólnie to mogę wsm zdradzić powód czemu tak napisałem. Gacek napisał na discordzie że pan który mnie akurat zgłosił wyznał mu miłość i chciałem dowiedzieć się czy to prawda, więc napisałem, że jestem multi gacka. Koniec historii. Był to po prostu głupi żart, więc nie ma powodów, aby zagłębiać się w tę sprawę.
    Ostatnio edytowane przez JarseQ ; 19-01-2021 o 14:05
    say gex

  8. #1898
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Spejsonn Zobacz post
    No gościu , skoro to konto nie ma bana perma ani ten Gacek nie ma bana perma no to chyba wszystko jasne że multikonto co nie? Bo gdybyś miał konto zablokowane ,,bezterminowo,, no to rozumiem wtedy że zakładasz drugie konto a z tamtego konto już nie masz o co się ubiegać o zmianę kary ale jeśli 1 konto są niezbanowane ,,bezterminowo,, i aktywne no to wszystko jasne że multi więc chłopaczyna miał prawo odezwać się o to że masz multi.
    Kolego to ty się mylisz. gadałem z Mistrzem na dc i wiem że to zupełnie inne konta. Nawet Gacekx jest na tym discordzie więc NAPEWNO nie jest to multi.
    Nie chce banaa

  9. #1899
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2020
    Postów
    2
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Kolego to ty się mylisz. gadałem z Mistrzem na dc i wiem że to zupełnie inne konta. Nawet Gacekx jest na tym discordzie więc NAPEWNO nie jest to multi.
    On mi wyjaśnił to więc już wyjaśnione

  10. #1900
    donki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Tyle, że ta wiadomość była dla żartu. Ja i gacek to zupełnie inne osoby.

    - - - - - - - - - -

    Ogólnie to mogę wsm zdradzić powód czemu tak napisałem. Gacek napisał na discordzie że pan który mnie akurat zgłosił wyznał mu miłość i chciałem dowiedzieć się czy to prawda, więc napisałem, że jestem multi gacka. Koniec historii. Był to po prostu głupi żart, więc nie ma powodów, aby zagłębiać się w tę sprawę.
    dajcie mu bana jeszcze lepiej dajcie onlinkowi a najlepiej dajcie bana i im i temu gackowi. Pozdrawiam z Bogiem

  11. #1901
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Spejsonn Zobacz post
    No gościu , skoro to konto nie ma bana perma ani ten Gacek nie ma bana perma no to chyba wszystko jasne że multikonto co nie? Bo gdybyś miał konto zablokowane ,,bezterminowo,, no to rozumiem wtedy że zakładasz drugie konto a z tamtego konto już nie masz o co się ubiegać o zmianę kary ale jeśli 1 konto są niezbanowane ,,bezterminowo,, i aktywne no to wszystko jasne że multi więc chłopaczyna miał prawo odezwać się o to że masz multi.

    Jakiś koleś napisał sobie tak dla beki a wy to bierzecie na poważnie
    Radziłbym raczej sprawdzić sobie ip i historie handlu obydwu osobników i dopiero na podstawie tych informacji stwierdzić czy zasługują on na bany

  12. #1902
    Bronisław Komorowski
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    Jakiś koleś napisał sobie tak dla beki a wy to bierzecie na poważnie
    Radziłbym raczej sprawdzić sobie ip i historie handlu obydwu osobników i dopiero na podstawie tych informacji stwierdzić czy zasługują on na bany
    to nie musiał se dla beki pisać,wgl powiedz po co takie coś?

  13. #1903
    Nazwa:  Opera Zrzut ekranu_2021-03-02_113546_s1.mfo3.pl.png
Wyświetleń: 955
Rozmiar:  49.4 KB
    Multikonto
    Janusz Korwin - Mikke

  14. #1904
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2020
    Postów
    1
    Nazwa:  Bez tytułu.png
Wyświetleń: 1173
Rozmiar:  44.6 KB
    próba wyłudzenia passów.
    ps nie podałem mu passów tylko jeakieś zmyślone

  15. #1905
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    https://prnt.sc/10g1xzf

    Przyznał się to multi, ale jesli to prawda to jak moglbym prosic nie banujcie go za ostro.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •