Strona 123 z 135 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,845 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1831
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Zobaczcie prezentacje gracza Szary plomien on ma wyzwiska na swojej prezentacji już dobre kilka lat i nikt się nawet nie zająknął.
    Przy jego wyzwiskach prezentacje kubypll to mały miki.
    A jak kaczorrr miał wulgarny cytat to od razu my prezentacje wyczyszczono.

  2. #1832
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Następnym razem kończcie na odpoczynku. Temat jest do zgłaszania, a nie dyskusji.
    Bididididid!

  3. #1833
    madziula
    Konto usunięte

    Stanisław Wielki okradł konto

    Stanisław Wielki ukradł mi całe eq , 90% przedmiotów,gemy,złoto. Pisze na forum pierwszy raz więc nwm czy tutaj xD

  4. #1834
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Cytat Napisał madziula Zobacz post
    Stanisław Wielki ukradł mi całe eq , 90% przedmiotów,gemy,złoto. Pisze na forum pierwszy raz więc nwm czy tutaj xD
    Trzeba było mu tego nie dawać

  5. #1835
    madziula
    Konto usunięte
    W zasadzie to na początku okradł mi całe konto i zmienił hasło ale po moich licznych prośbach raczył mi
    je oddać prawie puste. :/

  6. #1836
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał madziula Zobacz post
    W zasadzie to na początku okradł mi całe konto i zmienił hasło ale po moich licznych prośbach raczył mi
    je oddać prawie puste. :/
    Zgłoś adminowi na priv:
    https://forum.mfo3.pl/member.php?2-Tomi

    W lewym górnym rogu: Wiadomość prywatna

  7. #1837
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał madziula Zobacz post
    Stanisław Wielki ukradł mi całe eq , 90% przedmiotów,gemy,złoto. Pisze na forum pierwszy raz więc nwm czy tutaj xD
    Napisz do niego bo mi obiecał że odda wszystkim którym ukradł. jak nie bedzie chciał oddać to napisz do mnie ja z nim pogadam.

    Edit. weźcie wreszcie tą sprawe kradzieży zamknijcie. od kiedy wróciłem do mfo po dłuższej przerwie tylko o tej kadziezy słysze
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 26-03-2020 o 18:30

  8. #1838
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Napisz do niego bo mi obiecał że odda wszystkim którym ukradł. jak nie bedzie chciał oddać to napisz do mnie ja z nim pogadam.

    Edit. weźcie wreszcie tą sprawe kradzieży zamknijcie. od kiedy wróciłem do mfo po dłuższej przerwie tylko o tej kadziezy słysze
    Wróciłeś o 16? Bo ja na przykład słyszę pierwszy raz.

    Top: Po napisaniu do Tomiego i otrzymaniu (lub nie) straconego dobytku, pamiętaj aby nikomu nigdy nie udostępniać loginu i hasła do swojego konta, bo zgodnie z regulaminem w tej chwili zarówno ten rzekomy złodziejaszek, jak i Ty, powinniście dostać bana za współdzielenie kont. Administracja nigdy Cię o login i hasło nie poprosi, żaden super sposób na darmowe złoto, mfy czy cokolwiek innego nigdy nie zadziała, nikt nigdy nie pomoże Ci pokonując za Ciebie bossa czy rozwiązując zadanie. Pamiętaj o tym, to taka sytuacja się nie powtórzy.

  9. #1839
    madziula
    Konto usunięte
    a co ja poradzę? Bardzo dużo poświęciłam by nabić 51 lvl. W zadanie nawet nie tyle mi zależy na koncie co na itemach.

    - - - - - - - - - -

    ok zgłosze do admina tylko średnio wiem jak? gdzie?

  10. #1840
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Zgłoś adminowi na priv:
    https://forum.mfo3.pl/member.php?2-Tomi

    W lewym górnym rogu: Wiadomość prywatna
    Cytat Napisał madziula Zobacz post
    a co ja poradzę? Bardzo dużo poświęciłam by nabić 51 lvl. W zadanie nawet nie tyle mi zależy na koncie co na itemach.

    - - - - - - - - - -

    ok zgłosze do admina tylko średnio wiem jak? gdzie?
    ^

  11. #1841
    madziula
    Konto usunięte
    A i jeszcze jedno... mam konto ,,Rosół,, założyłam je po tym jak Stanisław kradł mi stare konto. Nwm czy to sie uznaje za multi bo musiałam na czymś grać a tamte ukradł Stanisław wielki ???

  12. #1842
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał madziula Zobacz post
    A i jeszcze jedno... mam konto ,,Rosół,, założyłam je po tym jak Stanisław kradł mi stare konto. Nwm czy to sie uznaje za multi bo musiałam na czymś grać a tamte ukradł Stanisław wielki ???
    Tak zalicza się. Jednak biorąc pod uwagę okoliczności jakie wystąpiły to nie powinno być wielkiej kary, albo nie będzie jej wcale.

  13. #1843
    madziula
    Konto usunięte
    co oznacza mała kara??? krótki ban z odzyskaniem konta czy co?

  14. #1844
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał madziula Zobacz post
    co oznacza mała kara??? krótki ban z odzyskaniem konta czy co?
    Nie wiem. Nie jestem Tomim, więc to z nim musisz załatwiać.

  15. #1845
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał madziula Zobacz post
    co oznacza mała kara??? krótki ban z odzyskaniem konta czy co?
    W dużej mierze zależy od tego kiedy założyłaś drugie konto, a kiedy ukradziono Ci pierwsze

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •