Strona 120 z 135 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,786 do 1,800 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1786
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Nazwa:  onwidziałDNO.png
Wyświetleń: 415
Rozmiar:  40.6 KB

  2. #1787
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Nazwa:  vego.png
Wyświetleń: 644
Rozmiar:  117.1 KB
    Gosciu opowiada glupoty bo go zaatakowal wiec jak go zaatakujecie to bedzie pisal to samo o was

  3. #1788
    vilo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał vilo Zobacz post
    chciałbym zgłosić bota gracz o nicku franki przez około tydzień stoi w tym samym miejscu i co kilka minut ruszy się zaatakować potworka. całą dobę.
    proponuje obejrzeć jego reporty walk i zobaczyć.

    czy ktoś się tą grą zajmuje? zaraz minie rok, a ten bot nadal działa codziennie i wbił już 66 lvl. wbija jak ma energie, zabija rośliniaka i wylogowuje.

  4. #1789
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Jako ciekawostkę powiem, że gość ma 10 kart rośliniaków co patrząc na to, że boci od roku nie jest wcale dziwne.

  5. #1790
    Synthickx
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Jako ciekawostkę powiem, że gość ma 10 kart rośliniaków co patrząc na to, że boci od roku nie jest wcale dziwne.
    Administracja zapewne i tak woli dać bana na tydzień, ewentualnie dwa, na forum niż zająć się takimi "botami", więc w/e.

  6. #1791
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Od:
    sauron
    05.08.2019 09:18:06
    gratulacje masz darmowe mf podaj mi haslo i login to je bedziesz miec



    złodziej kont

  7. #1792
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nocna Furia Zobacz post
    Chciałabym zgłosić podejrzenie o posiadaniu wielu multikont przez gracza vilo.
    Podejrzewam, że konta o nickach:
    Martusia młoda, Alizjazs, Żelkowaxdd, Dorotkaxdd, Karynka, Izabelcia hot, Martulcia xx (oraz wiele innych) są jego multikontami - wystarczy spojrzeć w raporty z walk. Zarówno tymi z minibossami, jak i z potworkami zwykłymi. Same gobliny królewskie, tygrysy brunatne i diablątka w raportach. Ponadto bardzo podobne nicki. Wątpię, aby był to przypadek. Poniżej parę screenshotów.
    Załącznik 9009 Załącznik 9008 Załącznik 9010 Załącznik 9011
    Ok. I co te screeny mają do gracza vilo?

  8. #1793
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Do tego dodałbym: Rothera, ErzaSzkarłatnoWłosa, Poled, Erie, HestiaGoddess, BellCranel, MavisVermilion, Ultear.

    Wszystkie postacie biją anioły o podobnej godzinie, potem wystawiają przedmioty od rzemieślnika Tadka za 70k.

  9. #1794
    vilo
    Konto usunięte
    wiesz co to jest system poleconych? zareklamowałem gierkę na 2 stronach i obiecałem pomoc w grze. dla twojej informacji daje tym ludziom jeszcze po 50-100k oraz kompletny ekwipunek na lvl 20 i 30. wraz z poradnikiem jak w tydzień wbić 30 lvl. z tym co napisał dark nie mam nic wspólnego, nie kojarze nawet tych nicków.

  10. #1795
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie mówię, że są to twoje multikonta, ale te 8 kont (+ najprawdopodobniej te wyżej) należą do jednej osoby.

  11. #1796
    vilo
    Konto usunięte
    ja potrzebuje pomocy z tygrysem brunatnym? w jakim celu ja miałbym potrzebować pomocy z zabiciem tygrysa brunatnego mając 65 lvl?
    co ma być podejrzane, że odkupuje od nich karty i inne rzeczy, sprzedaje drożej i sobie na tym zarabiam? to w takim razie weź gracza gvaipen pod lupe, bo on pisał do moich poleconych jak mieli 15 lvle i próbował od nich wyłudzić sprzedaż kart i srebrnych pyłów za pół darmo.

  12. #1797
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,710
    Jeśli napiszesz do Tomiego sam i się przyznasz to będzie łagodniejszy wymiar kary

  13. #1798
    vilo
    Konto usunięte
    wymyśliłeś sobie jakieś głupoty, bo nie chciałem ci dać kasy, to teraz odpisuj, a nie obwiniasz mnie bezpodstawnie i chcesz kończyć rozmowę jak skończyły ci się argumenty.

    tygrysa można skosić na 19 lvlu łatwo, w jakim więc celu 35 lvl miałby potrzebować pomocy?
    jesteś tak beznadziejny, że brak mi w słowniku kulturalnego słowa na twoją beznadziejność.

  14. #1799
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    A to nie jest tak, że przy przyznawaniu Mfów za program rekrutacyjny są prześwietlane polecone konta?

  15. #1800
    vilo
    Konto usunięte
    ale gdzie bije? kiedy? miesiąc temu jak ludzie zaczynali grać, a piszesz jakbym codziennie bił tego tygrysa.
    pomagam zabić żeby misje sobie zaliczyli ale sam nie potrzebuje pomocy w zabiciu.
    napisz do tomiego niech sobie sprawdzi moje konto a nie mnie tu oczerniasz publicznie.
    nie udało ci się ode mnie wyłudzić złota, to teraz będziesz pisać głupotki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •