Strona 116 z 135 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,726 do 1,740 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1726
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Choć nie popieram czegoś takiego, to całkowicie się zgadzam z przedmówcą. To już kwestia "moralności i sumienia". Dodatkowo było to poruszane kilka tygodniu temu
    Jeśli komuś zależy na zapobieganiu takim sytuacjom, niech weźmie sprawy w swoje ręce i odpowiednio ostrzega nowicjuszy(albo niech robi to aukcjoner np). Póki co, takie coś nie jest karalne i nie zanosi się, by było.
    Nie drążcie już.
    Chciałbym tylko powiedzieć jeszcze, że kiedy ten temat powstawał, to nie służył zgłaszania do ukarania, a do ostr,egania graczy przed m. In. Naciągaczami, dlatego moim zdaniem takie zgłoszenia tu pasują.

  2. #1727
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Istota tematu zmieniła się dosyć sporo od czasu jego założenia. Co ciekawe - w zamyśle nie służył on do zgłaszania multikont. Jak widać, jest wręcz odwrotnie.
    No i rzeczywiście przyznaję Ci rację, szczerze mówiąc sam juz zapomniałem co autor miał na myśli tworząc ten temat.

    Tak czy inaczej zakończcie już te dyskusje między sobą. Jeśli do czegoś w ogóle ma służyć ten temat, to do zgłaszania. Nie kłócić się ;p
    To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.

  3. #1728
    musaraj
    Konto usunięte
    Proponowanie spoko, jeżeli nie ma ono charakteru namawiania. Ale to tylko w samej kwestii karania/niekarania.

    Ten temat powstał dawno dawno temu w celach społeczno-etycznych, nie jako temat do donosów. Ilość graczy spadła, większość się nawzajem kojarzy, więc temat do ostrzegania przestał być konieczny - z kolei pojawiła się potrzeba na donoszenie, stąd zamiast oszustów mamy multikonta, obrażanie itp.

    Jeżeli Messi tylko proponował takie kwoty (ale bez uświadamiania o średnich), to jest szumowiną, ale nie ma powodu do karania.

    Jeżeli przy okazji swojego handlowania przekonywał, że te karty są nic nie warte i że w sumie to robi przysługę odkupujac ją za miksturę życia, to już jakiś paragraf by się udało pociągnąć pewnie.

  4. #1729
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Nazwa:  356d02833394e2d6f50b6bf3da49f500.png
Wyświetleń: 696
Rozmiar:  78.7 KB

  5. #1730
    Falafel
    Konto usunięte
    Nazwa:  IMG_20180809_084002.png
Wyświetleń: 648
Rozmiar:  139.1 KB

  6. #1731
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Nazwa:  zły oszust pozdrawiam Antka.png
Wyświetleń: 641
Rozmiar:  55.2 KB

  7. #1732
    vilo
    Konto usunięte

  8. #1733
    Użytkownik Avatar Tomoe
    Dołączył
    30-12-2017
    Postów
    20
    Aha, ja też "wygrałam" 100 MFów, od pana silvinho.

    Ostatnio edytowane przez Tomoe ; 09-08-2018 o 22:41

  9. #1734
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2018
    Postów
    2
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Trzeba uważać komu się pożycza, ale to nie znaczy, że teraz mamy odpuścić złodziejowi.
    21:26
    silvinho Witaj witaj! Wygrałeś 100mf'ów! Zostałeś wylosowany z wielu graczy! Jest to prezent wakacyjny Napisz czy przyjmujesz nagrodę a ja Ci wyjaśnię jak je możesz otrzymać.
    21:26
    afro tomek wiem kim jesteś
    21:27
    afro tomek złodziejem kont
    21:27
    afro tomek i wiem jak chcesz mi wysłać mfy
    21:28
    afro tomek co masz na swoją obronę
    21:28
    afro tomek podejrzewam że nic

    (potem mnie dodał do ignorowanych)


    wiedziałem że to złodziej kont ponieważ na profilu gracza kiko jest dokładnie ta sama sytuacja i podejrzewam że gracz slivinho to ten sam człowiek co Chrupeczek

  10. #1735
    DO MOJE
    Konto usunięte
    Chciałbym coś zgłosić mam tutaj taki dowód
    https://screenshot.net/pl/qyeeruq

    Wiem że to trochę średni dowód ale sprawdzajcie go bo właśnie zauważyłem że to napisał

  11. #1736
    vilo
    Konto usunięte

    bot w grze

    chciałbym zgłosić bota gracz o nicku franki przez około tydzień stoi w tym samym miejscu i co kilka minut ruszy się zaatakować potworka. całą dobę.
    proponuje obejrzeć jego reporty walk i zobaczyć.

    screeny
    Ostatnio edytowane przez proof ; 16-08-2018 o 13:43

  12. #1737
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał vilo Zobacz post
    chciałbym zgłosić bota gracz o nicku franki przez około tydzień stoi w tym samym miejscu i co kilka minut ruszy się zaatakować potworka. całą dobę.
    proponuje obejrzeć jego reporty walk i zobaczyć.


    screeny



    Bo to bot, zgłosiłem go w ten sam dzień rano, od prawie tygodnia nie było ani jednej godziny, w której nie stoczył walki z potworami.
    Geniusz teraz ustawił sobie wylogowywanie się od razu po zużyciu energii i teraz co 5-10 minut loguje się, spala energię i się wylogowuje.

  13. #1738
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/bc9645174

    Wygadał się, że ma multi, tutaj ciąg dalszy.
    Nazwa:  ddd - Copy - Copy.png
Wyświetleń: 1153
Rozmiar:  62.4 KB


    I dlaczego nie ma oddzielnego tematu do zgłaszania multikont?

  14. #1739
    DO MOJE
    Konto usunięte

  15. #1740
    the normal
    Konto usunięte
    Gracz ostra: wyłudzanie 200 k golda oraz zmuszanie do zaatakowania i poddania sie Zamian za ***. Nie polecam jej później po odmowie dania 200 k i 6 wygranych bójek grozi atakami I sabotami dopóki nie dam jej 200 k https://mfo3.pl/r/b3a975691 wiadomości od ostra: Foch ******* sie masz ignor do odwołania prucz walk i handlu. Ona to złodziejka;-;

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •