Strona 132 z 135 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,966 do 1,980 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1966
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    To ciekawe ze ejstes na tej grze nowa masz 31 level i juz wszystko niby ogarniasz + lapiesz prawie kazdego baalrukha kiedy sie tylko da. ciekawa sytuacja nie sadzisz? Pilecam administracji sprawdzic adres ip logowania sie tego gracza Silene albo sprawdzic aktywnosc na koncie lub cos w tem desen.
    Z tymi nowymi graczami wtrącę się, że nie raz nawet często znajdywałem osób, którzy mają nowe konto, a są nawet z 2011r iż albo stracili wcześniejsze konta, albo ban, albo chocby kasowanie własnowolnie i powrót po kilku latach. Ja jestem właśnie tym przykładem. Sam 3 razy miałem nowe konta od 2017 do 2019. Gdzie były czynniki, które mnie zmusiły to tego i ludzie się zaczynali wydziwiać, że coś za dużo już umiem pewnie multi, a ledwo 20 poziom wbiłem. Także ja bym nigdy nie wracał uwagi jaki jest ten gracz, że random patrząc tylko przez sam stan konta, że ,,dopiero co stworzone jakieś pare miesięcy temu, a skoro łapie tak dobrze, aż natychmiastowo to jest mega podejrzany być może ma haki, bo, żeby aż tyle nabić punktów za łapanie i tyle osiągnąć to szok (Rozumiem jeśli to nie wiem sensei)'

    Więc taki powód jest dla mnie bez sensu. Czy coś przegapiłem ktoś się zapytał w ogóle tą Silene? Jeśli sama mówi, że jest nowym graczem to rzeczywiście może być podejrzana

    EDIT: Chciałbym zaznaczyć, że tak samo robi jakieś 10 osób przy amaterasu. Przecież, aż tak trudno nie jest dobrze szybko zareagować. Ci co stoją na amaterasu zrozumieją.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 14-11-2021 o 15:39

  2. #1967
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Z tymi nowymi graczami wtrącę się, że nie raz nawet często znajdywałem osób, którzy mają nowe konto, a są nawet z 2011r iż albo stracili wcześniejsze konta, albo ban, albo chocby kasowanie własnowolnie i powrót po kilku latach. Ja jestem właśnie tym przykładem. Sam 3 razy miałem nowe konta od 2017 do 2019. Gdzie były czynniki, które mnie zmusiły to tego i ludzie się zaczynali wydziwiać, że coś za dużo już umiem pewnie multi, a ledwo 20 poziom wbiłem. Także ja bym nigdy nie wracał uwagi jaki jest ten gracz, że random patrząc tylko przez sam stan konta, że ,,dopiero co stworzone jakieś pare miesięcy temu, a skoro łapie tak dobrze, aż natychmiastowo to jest mega podejrzany być może ma haki, bo, żeby aż tyle nabić punktów za łapanie i tyle osiągnąć to szok (Rozumiem jeśli to nie wiem sensei)'

    Więc taki powód jest dla mnie bez sensu. Czy coś przegapiłem ktoś się zapytał w ogóle tą Silene? Jeśli sama mówi, że jest nowym graczem to rzeczywiście może być podejrzana

    EDIT: Chciałbym zaznaczyć, że tak samo robi jakieś 10 osób przy amaterasu. Przecież, aż tak trudno nie jest dobrze szybko zareagować. Ci co stoją na amaterasu zrozumieją.
    Porównujesz potworka który respi się w jednym miejscu i nie trzeba nigdzie biegać, do Baalrukha który ma 4 respy. Powiedz mi, czy stojąc na środku mapy, nie widząc żadnego pola na którym może się pojawić global, byłbyś w stanie PRAWIE za każdym razem dobiec do niego? Wiem że ludzie wybiegają z respów co daje jasny sygnał mówiący o tym, że w tym rogu się nie zrespił, ale zanim się upewni to szansa na wbicie maleje (ale nie w tym przypadku). Nie wiem czy ktoś się nią zajął i czy coś wyszło, ale sądząc po tym, że siedzi w grze grała 'czysto'.


    sory za przecinki ale nie jestem w tym dobry ;v

  3. #1968
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    Powiedz mi, czy stojąc na środku mapy, nie widząc żadnego pola na którym może się pojawić global, byłbyś w stanie PRAWIE za każdym razem dobiec do niego?
    To się nazywa kobieca intuicja i Silene zdecydowanie jej nie brakuje.
    Nawiasem to trochę dziwne że oskarżasz o oszustwa osobę, od której i tak złapałeś 33% więcej Baalrukhów. Jeżeli ona oszukiwała - to co ty musiałeś robić ze swoją przeglądarką?

  4. #1969
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To się nazywa kobieca intuicja i Silene zdecydowanie jej nie brakuje.
    Nawiasem to trochę dziwne że oskarżasz o oszustwa osobę, od której i tak złapałeś 33% więcej Baalrukhów. Jeżeli ona oszukiwała - to co ty musiałeś robić ze swoją przeglądarką?
    Po pojawieniu się tutaj oskarżeń przestała łapać tak aktywnie. Dlatego hary ma wiecej.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  5. #1970
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Bez powodu to jest akurat, ale ma nawet taki sam charakter pisma i bardzo to było widać iż Loluś i Orencja to multi konto.

    Sorry że tak bez podstawie, ale można sprawdzić IP tych dwóm osób? Nawet mnie żebrał tak samo jak loluś co gorsza najpierw mówił, że jest jego bratem potem stwierdził że jest kuzynem i dziwnie się opierał o to.

    Wskrócie zglosze podejrzenie i mam nadzieję, że te 2 konta będą sprawdzone.

  6. #1971
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To się nazywa kobieca intuicja i Silene zdecydowanie jej nie brakuje.
    Nawiasem to trochę dziwne że oskarżasz o oszustwa osobę, od której i tak złapałeś 33% więcej Baalrukhów. Jeżeli ona oszukiwała - to co ty musiałeś robić ze swoją przeglądarką?
    Różnica jest taka, że ja stałem koło respa, a Silene na środku mapy i biegła do globala. Trochę dziwne że na początku stała w rogu i magicznie się tam pojawiał, a potem kilka osób pisało o niej na forum i nagle przestała. Jedyne co robiłem ze swoją przeglądarką to odpalałem, bo na pulpicie grać nie da rady

  7. #1972
    Multi nie ma, a takie przepychanki słowne są bez sensu bez żadnych dowodów.

    Co do globala - jak ktoś posiada jakiekolwiek informacje jak można bić go częściej nie wliczając narzędzi dostępnych w grze to się może tym podzielić i wtedy zostanie to sprawdzone.

  8. #1973
    Chodzenie późno spać istotnie zwiększało ilość globali, które możemy ubić w jednym dniu. Ale to chyba nie o to chodziło

    //Nie Każdy może chodzić później spać.
    Ostatnio edytowane przez fakerino ; 17-11-2021 o 10:28

  9. #1974
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    https://prnt.sc/200lrix Przyznaje, że mało widać, ale raczej powinniście sprawdzić już.

    mam tego dosyć i mam dowód, ale nie cały, bo się nie przyznaje i bylem na tele, ale to na pewno loluś iż prosi mnie znowu o to samo czyli eq na 50 poziom mimo (Co screena nie zdążyłem), ze dopiero gra i jakimś cudem wie o pyłach. Sam się przyznał, że LOLUŚ zbiera srebne pyły, ale zamiast na swoim koncie robi to na multi. (Tym bardziej wyjaśnia Orencja)
    Ma nawet taki sam charakter pisma z tym ,,XD''. Wracając nadal mi próbuje ukraść uzbrojenie powtarzając czy pożyczę.

  10. #1975
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Nazwa:  obraz_2021-11-28_201057.png
Wyświetleń: 270
Rozmiar:  27.8 KB mulciak Dominiki

  11. #1976
    Cytat Napisał fufcio Zobacz post
    Nazwa:  obraz_2021-11-28_201057.png
Wyświetleń: 270
Rozmiar:  27.8 KB mulciak Dominiki
    Mi pisała, że jest jej kuzynką nieszczęśliwie we mnie zakochaną.
    Jak widać- średnio stała w uczuciach.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #1977
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Nazwa:  Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń: 352
Rozmiar:  7.0 KB
    Panie i Panowie ogłaszam że mamy tutaj multikonto
    Woj < Mag
    Lamusy

  13. #1978
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    chłopak ma więcej multi, nawet nie dawno dostał kare za inne multi

  14. #1979
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Nazwa:  Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń: 352
Rozmiar:  7.0 KB
    Panie i Panowie ogłaszam że mamy tutaj multikonto
    Gdybym dostawał złotówkę za każdego lisa aka powrut który powstał niezależnie ode mnie, miałbym dwa złote. Nie za dużo ale i tak śmieszne, że zdarzyło się to dwa razy.

    Jak nie masz jakiegoś poważniejszego dowodu to lepiej nie wrzucaj tutaj, najwyżej napisz pw do Tomiego, bo zwykle takie oskarżenia bez widocznych podstaw prowadzą tylko do debaty, która z oczywistych względów prowadzi do banów
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  15. #1980
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Zalecam zrobić porządek z zakładką Handel w mfo bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie :d.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •