Strona 112 z 135 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,680 z 2025

Temat: Uwaga na oszustów!

  1. #1666
    lolager
    Konto usunięte
    ok, thx i sory.
    Nie widziałem tej funkcji.
    A mówię tak bo jestem "troszke" zdenerwowany bo mi strasznie zależy na tym koncie.
    Miałem tam lvl 28 i 200k golda (w depozycie +50k w ekwipunku )
    Ostatnio edytowane przez lolager ; 27-03-2018 o 17:19

  2. #1667
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Zgłaszam multikonto.

    - hakuś
    - hakuś zapasowe konto

    Bardzo prawdopodobne, że to ta sama osoba lub ktoś próbuje go wrobić. Tak czy inaczej należałoby coś zrobić.

  3. #1668
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Multikonta:
    - hakuś
    - hakerek
    - hakuś zapasowe konto

  4. #1669
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Multikonto:
    https://scr.hu/Z5VJRA

  5. #1670
    Nagini
    Konto usunięte
    Multikonto:

    WakaGeddon i Mosikx, patrząc na logowania, akcje itd to jedna osoba.

  6. #1671
    Smoczy
    Konto usunięte
    Ghostrick Oma (Pal Ram, Lummina Aeria, Lady R Arabela) <------ Wjas

    Wyjaśnię najpierw sprawę dlaczego tak uważam.. Napisałem do Ghastricka Oma, była krótka rozmowa po czym zapytałem czy mi pomoże. Odpowiedział mi, że nie pomaga z nimfą i bosami fabularnymi, ponieważ nie ma takiej możliwości ( Wkurzyłem sie, ponieważ znieważył mnie, a nimfe zabiłem już bardzo dawno i to na dwóch postaciach, po czym nazwałem go głupim i żeby zobaczył moje raporty) Dostał ode mnie ignora po czym zamknełem z nim chat. Po około 2 min napisał do mnie ''Wjas'' https://scr.hu/Oz9dWD '' Faktyczynie zabiłeś Nimfe'' Nigdy wcześniej z nim nie pisałem jest to nowicjusz, który spędził w grze 5 min https://scr.hu/pqPv9e . Z tego wszystkiego wnioski same sie nasuwają. Gastrick oma zrobił multi kotno, aby do mnie napisać, ponieważ dałem mu ignora. Prosze o zbanowanie tego osobnika, ponieważ łamie regulamin.

  7. #1672
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Smoczy Zobacz post
    Ghostrick Oma (Pal Ram, Lummina Aeria, Lady R Arabela) <------ Wjas

    Wyjaśnię najpierw sprawę dlaczego tak uważam.. Napisałem do Ghastricka Oma, była krótka rozmowa po czym zapytałem czy mi pomoże. Odpowiedział mi, że nie pomaga z nimfą i bosami fabularnymi, ponieważ nie ma takiej możliwości ( Wkurzyłem sie, ponieważ znieważył mnie, a nimfe zabiłem już bardzo dawno i to na dwóch postaciach, po czym nazwałem go głupim i żeby zobaczył moje raporty) Dostał ode mnie ignora po czym zamknełem z nim chat. Po około 2 min napisał do mnie ''Wjas'' https://scr.hu/Oz9dWD '' Faktyczynie zabiłeś Nimfe'' Nigdy wcześniej z nim nie pisałem jest to nowicjusz, który spędził w grze 5 min https://scr.hu/pqPv9e . Z tego wszystkiego wnioski same sie nasuwają. Gastrick oma zrobił multi kotno, aby do mnie napisać, ponieważ dałem mu ignora. Prosze o zbanowanie tego osobnika, ponieważ łamie regulamin.
    To konto istnieje już od dłuższego czasu, nie od dzisiaj. Poza tym nie należy ono do mnie tylko do mojego brata. Mój brat zrobił to konto i na poją prośbę napisał wiadomość.

  8. #1673
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ghostrick Oma Zobacz post
    To konto istnieje już od dłuższego czasu, nie od dzisiaj. Poza tym nie należy ono do mnie tylko do mojego brata. Mój brat zrobił to konto i na poją prośbę napisał wiadomość.
    Jeśli nie było nic zgłoszone to nadal domagam sie bana dla pana Ghostricka, ponieważ ewidentnie coś kręci. Jeśli kłamie powinien dostać bana jeszcze za kłamanie administracji i wymigiwanie sie poprzez kłamstwa tylko po to, aby sie wymigać od bana.

  9. #1674
    Ghostrick Oma
    Konto usunięte
    mam dowod na to że syriusz handluje kontami
    Syrius sprzedam konto
    12:51
    Rybus Sprzedam srebny pył za 150k
    12:58
    Syrius sell hasło do konta
    13:15
    Syrius wymienię płomyk wiecznego tego na śluz
    prosze o interwencje informacja o tym jest na moim profilu w grze

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Nagini Zobacz post
    Multikonto:

    WakaGeddon i Mosikx, patrząc na logowania, akcje itd to jedna osoba.
    mosixka znam i wiem że to nie on ponieważ mosikx to osoba która miała obalone konto 1 raz (nie wiem o tym kto co i jak to zrobił) dzienkuje za głos

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    mialem 3 razy hackerów n amoim koncie którzy wchodzili i kradli konta więc to nie moja wina prosze mnie nie posądzać

  10. #1675
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał bartiks Zobacz post
    mam dowod na to że syriusz handluje kontami
    Syrius sprzedam konto
    12:51
    Rybus Sprzedam srebny pył za 150k
    12:58
    Syrius sell hasło do konta
    13:15
    Syrius wymienię płomyk wiecznego tego na śluz
    prosze o interwencje informacja o tym jest na moim profilu w grze

    - - - - - - - - - -


    mosixka znam i wiem że to nie on ponieważ mosikx to osoba która miała obalone konto 1 raz (nie wiem o tym kto co i jak to zrobił) dzienkuje za głos

    - - - - - - - - - -


    mialem 3 razy hackerów n amoim koncie którzy wchodzili i kradli konta więc to nie moja wina prosze mnie nie posądzać
    Robi sie ss a najlepiej nagranie a nie jakies glupie kopiuj wklej gdzie mogles wpisac co chcesz

    ten temat nalezy z czego wiem do tego zeby ostrzegac kogos przed kims zeby nie zostal oszukany wiec nie po co piszesz takie glupie posty ?

  11. #1676
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leja Zobacz post
    Robi sie ss a najlepiej nagranie a nie jakies glupie kopiuj wklej gdzie mogles wpisac co chcesz
    Screeny i nagrania też można przerobić.
    Nie widzę przeszkód we wstawianiu tutaj samego przeklejonego tekstu, tym bardziej, że to w sumie bez znaczenia, skoro większość spraw zgłoszeń dotyczących łamania regulaminu pozostaje niezweryfikowana.

  12. #1677
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Screeny i nagrania też można przerobić.
    Nie widzę przeszkód we wstawianiu tutaj samego przeklejonego tekstu, tym bardziej, że to w sumie bez znaczenia, skoro większość spraw zgłoszeń dotyczących łamania regulaminu pozostaje niezweryfikowana.
    Ale screeny, tym bardziej nagrania ciężej podrobić, można się dopatrzeć "nienaturalnego" wyglądu.

    >zbadaj element

    >ten sam font, odległości
    Nie każdy o tym wie.

    Nie ma sensu się spierać.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 30-04-2018 o 22:56

  13. #1678
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Ale screeny, tym bardziej nagrania ciężej podrobić, można się dopatrzeć "nienaturalnego" wyglądu.
    Załącznik 6738

    Zajęło mi całe 20 sekund.
    Więc to całe spieranie się jest bezsensowne.

    Przy czym wiadomości powinny mieć tła na odwrót, ale już nie chciało mi się fatygować i poprawiać.

  14. #1679
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Ale screeny, tym bardziej nagrania ciężej podrobić, można się dopatrzeć "nienaturalnego" wyglądu.
    >zbadaj element

    >ten sam font, odległości

    Bardzo łatwo podrobić. Ew. nagrania trudniej, ale nikt nie nagrywa będąc przygotowanym na wiadomość od oszusta.

  15. #1680
    Ghostrick Oma
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Screeny i nagrania też można przerobić.
    Nie widzę przeszkód we wstawianiu tutaj samego przeklejonego tekstu, tym bardziej, że to w sumie bez znaczenia, skoro większość spraw zgłoszeń dotyczących łamania regulaminu pozostaje niezweryfikowana.
    tak było na czacie zapytajcie rebusa on wam wszytko powie bo wkładałem właśnie ofertę przedmiotów a tu wyskakuje że syriusz handluje kontami

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •