Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Szczurołak

  1. #16
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Ja nie szukam zaczepki o co Ci chodzi... Ja tylko napisałam propozycję, a gdyby nie Twój post typu:
    Nie rozumiecie że to nie wejdzie?
    Wasze posty są bez sensu.
    Już kilku testerów o to prosiło, ale Tomi się nie zgodził.
    Więc wątpię aby posty zwykłych userów coś zmieniły.
    To tej dalszej dyskusji by nie było i nie robił by się spam, nie pouczaj innych jak sam źle robisz...
    Ja napisałam ten temat z myślą o tym, że Tomi/Jacek/Inni Gracze się wypowiedzą, a nie szukać zaczepki. Myślę że to dobra propozycja i nie tylko ja tak myślę.

  2. #17
    Wampirzyca będzie wtedy bardziej doceniona
    Niestety nie ;/ , bo każdy będzie wolał ubić 2 szczurki , niż ubijać 1 szczurka i wampirzycę. Wampirzyca i tak jest praktycznie 1 na dzień , jak nie 1 na dwa dni ( przy słabym eq), a wprowadzenie twojego pomysłu , po prostu zwiększa możliwość bicia szczurka. Piszesz dużo o niechęci do darmowego eq (np. dynio upek ), a tutaj chcesz zwiększyć możliwość lootu 2x . Jest dobrze tak jak jest

  3. #18
    Ale z tego Chaosa ostatnio maruda. Gorzej niż babą ;)

    Tomi niech napisze raz jeszcze, że zmian nie będzie i temat do zamknięcia.

    Choć jeśli chodzi o Wampirzycę to co do niej miałem jeszcze inną propozycję, ale też nie przeszła.

  4. #19
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    Niestety nie ;/ , bo każdy będzie wolał ubić 2 szczurki , niż ubijać 1 szczurka i wampirzycę. Wampirzyca i tak jest praktycznie 1 na dzień , jak nie 1 na dwa dni ( przy słabym eq), a wprowadzenie twojego pomysłu , po prostu zwiększa możliwość bicia szczurka. Piszesz dużo o niechęci do darmowego eq (np. dynio upek ), a tutaj chcesz zwiększyć możliwość lootu 2x . Jest dobrze tak jak jest
    "dynio upek" to była przesada. A Wampirzyca będzie bardziej doceniona, bo podwójny drenaż się przydaję ^^ Wampirze eq niektóre też, więc będą chodzić

  5. #20
    Skoro wampirzyca nie jest doceniana teraz, gdy jest dostępna kilka razy na dzień , to raczej nie będzie doceniana z limitem 1 na dzień.

    Przyznaj się , chcesz zbroję szczurołaka +3 dla siebie :P

  6. #21
    No niestety wtedy by było narzekanie, że mało rzeczy jest z Wampirzycy. Ogólnie pomysł odpada, bo mfy nie powinny (aż tak bardzo) pomagać w grze, bo bogatsi gracze (lub Ci bardziej ogarnięci co mfy kupują) by mieli łatwiej w pvp, a to zawsze było perłą w Mfo, że nie musiałeś płacić, a miałeś równe szanse ze wszystkimi, bo wszystko zależało od umiejętności (chociaż to również trochę zanikło poprzez kupowanie ekwipunku za mf).

  7. #22
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    (chociaż to również trochę zanikło poprzez kupowanie ekwipunku za mf).
    no właśnie xD

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •