Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 65

Temat: Drop 2x na stałe.

  1. #31
    Loco
    Konto usunięte
    Propsuję Solerin.

    Kiedyś coś tam wspominałem:
    Moim zdaniem dobrze jest jak jest, od groma itemków +1,+2,rarytasy +3 i +4 i tak jest fajnie, nie wiem po co coś zmieniać. Zakładając, że wejdzie kowal, przykładowo max plus będzie wynosił 9, to po prostu zwiększy się przewaga tych najlepszych graczy nad słabszymi/biedniejszymi, a ci najlepsi nadal będą na tym samym poziomie tylko jak wspomniałem zwiększą przewagą nad resztą.
    Kowal to zło.

  2. #32
    Flower
    Konto usunięte
    A nie lepiej wprowadzic mozliwosc utraty itemow ["spalenia"] po nieudanym ulepszaniu ?
    Przynajmniej ludzie by sie nameczyli z ulepszeniem na +5

  3. #33
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Flower Zobacz post
    A nie lepiej wprowadzic mozliwosc utraty itemow ["spalenia"] po nieudanym ulepszaniu ?
    Przynajmniej ludzie by sie nameczyli z ulepszeniem na +5
    Niech ulepszenie kosztuje kupę kasy + dodatkowe składniki, ale jeśli ma się psuć to niech tylko bonus spada do zera.

  4. #34
    Albo niech spada o 1 , tylko żeby na +2 był taki sam bonus jak przed stratą plusa, bo ludzie by sobie "resetowali" itemki :P

  5. #35
    El Fortuno
    Konto usunięte
    A jak ma się jakieś dostawać Jakieś żetony za walki jak wspomniał admin to niech każdy dostaje nie ważne czy przegra czy wygra bo inaczej to będzie Ci najlepsi będą mieli żetony a Ci słabsi nie .
    1 walka w przedziale rankingowym 1 żeton.

    ulepszenie przedmiotu na +1 niech kosztuje 15 żetonów i x złota.
    na +2 - 30 żetonów i 2x złota.
    na +3- 45 żetonów i 3x złota.
    idt.

    i procentowa skuteczność że dany item awansuje na +.
    z każdym + skuteczność ulepszenia spada.

    Gdy nie uda nam się ulepszyć przedmiotu to np stracimy żetony i złoto które daliśmy na ulepszenie a przedmiot zostanie na plusie z przed ulepszenia.

  6. #36
    Pamiętacie jeszcze o czym jest temat?

  7. #37
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał minek Zobacz post
    Pamiętacie jeszcze o czym jest temat?
    Pamietamy.
    Jestem na nie. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo i niech tak pozostanie. Na itemkach +0 i lekkim ogarnięciu gry można spokojnie grać fabułą. Itemki z wiekszymi plusami są dla "predatorów".

  8. #38
    Fabułę idzie grać z unikatami na 30 lvl + eq 31-39 lvl i jakaś brońna 40 lvl +0 :P w końcu coś dropniesz chaos ;p

  9. #39
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Przepraszam, ale tak jak Loco uwazam, ze kowal to zly pomysl. Jest to opcja strasznie na sile, mysle ze powinno sie ja odpuscic.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 15-12-2011 o 23:21

  10. #40
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    Jak zrobiłem temat na testowym przeciwko kowalowi, to jakoś nikt nie narzekał.
    Każdy mi wmawiał że kowal jest potrzebny.
    A teraz nagle się obudziliście?
    Skąd ta nagła zmiana?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #41
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nigdy nie bylem zwolennikiem tego pomyslu, wiec u mnie to raczej nie jest zmiana, tylko podtrzymanie wlasnego zdania.

  12. #42
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Kowal będzie, bo jest to fajny element każdego MMORPG'a. Nie możemy ograniczać gry patrząc na wszystko jedynie pod kątem PvP - trzeba znaleźć kompromis.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Tomi to może max ulepszenie u kowala do +3?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #44
    benerit
    Konto usunięte
    Chaos - my nawet nie wiemy, która propozycja kowala wejdzie w życie. Dyskutowanie o max nie ma sensu. Sens ma dyskutowanie o procentowej dostępności danego max. teraz rozkłada sie to w następujący sposób iż na +3 masz 1% szans. Kowal na pewno zwiększy tę dostępność. Pewnie znajdą się malkontenci co za chwilę zaczną narzekać, że nie po to kompletowali drogie EQ aby teraz kowala wprowadzać.
    wszystko zależy jednak od zdefiniowania jego działania. A to jedno wielkie gdybanie.

  15. #45
    musaraj
    Konto usunięte
    A może by tak neich będize kowal, ale ulepsza losowo do +2

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •