Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 65

Temat: Drop 2x na stałe.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047

    Drop 2x na stałe.

    Witam
    chciałem zaproponować wam mój pomysł zwiększenia dropu.
    Zanim napiszesz negatywnego posta na temat mojego pomysłu,
    to przeczytaj moją lekturkę do końca.

    Na wstępie mogę powiedzieć iż wiem że obecny drop spowodowany jest tym iż kolejny upek będzie dopiero za kilka miesięcy, więcgracze mają sporo czasu na zbieranie odpowiedniego eq.

    No ale z 2 strony komu się będzie chciało bić bossy przez 2 minimum miesiące aby skompletować eq z dobrymi +.

    Można też wydać ze 100zł i kupić eq w ciągu tygodnia, no może 2.

    Powiększenie dropa pomoże też w pvp- szybciej zdobyte eq- więcej chętnych do walki.
    Bo obecnie tylko kilkanaście osób ma sporo eq +2.

    Dlatego też nie ma się co dziwić że gracze nie chcą walczyć.
    Brak eq jest jedną znajczęstszych przyczyn odmowy walki.

    Wiele osób mówi że jak nowi gracze dobiją 40lv, to może pvp się rozkręci.
    Ale zanim zdobędą godne ep i zdolności (taki 2x drenaż chodzi już 600k) to minie sporo czasu, może nawet będzie już kolejny upek i zbieranie eq zacznie się od nowa.

    Zapewne wiele z was zaraz mnie wyśmieje ale prawda jest taka, iż pvp na mfo3 jest 10x gorsze niż na mfo2.
    Kilka dni temu wróciłem do mfo2 i powiem wam że naprawdę różnica jest ogromna.
    Dla porównania:
    mfo2
    -eq zdobywa się w kilka dni, max tydzień (chodzi o unikaty)

    mfo3
    -eq looci się z 2-3 miesiące, kupić natomiast można w 2-3 tygodnie (no chyba że ktoś da super oferty)

    dla przykładu pozwolę sobie wkleić temat Mity z działu handel.
    Temat utworzony 30 listopada, z tego co wiem to Mita chyba jeszcze do dziś nie wykupił wszystkiego.
    forum.mfo3.pl/showthread.php?7527-br%C4%85zow%C4%85-szat%C4%99-2-3-kaptur-kostuchy-3-japonki-3-sygnet-3-pazury-szczuro%C5%82aka-2-3-..&p=55193#post55193

    ps. Takich tematów jest mnóstwo, czyli widać zapotrzebowanie jest, ale towaru brak.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 15-12-2011 o 00:03
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    1.Są ludzie kompletnie nie uczestniczący w pvp trzymający eq z ogromnymi plusami
    2.Fakt , w lidze Nerus walczył conajmniej 4 razy przeciwko mojemu eq na woja.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Jesli ktos chce walczyc, to eq da sobie rade pozyczyc, ale jest to ograniczenie, przez ktroe walki odbywaja sie rzadziej... Z dropem jest problem, ale z drugiej strony jezeli bedzie wiekszy to itemy straca na wartosci i tak zwany "unikat" straci swoja range. Ale czy nie osattecznie o to chodzi zeby kazdy mial dostep do eq, jakie uwaza za stosowne by zaczac walki? Pomysl nie jest najgorszy, ale podwojny drop raczej nie ma szans przejscia, mysale ze jesli zwiekszy sie do 1,25 to i tak bedzie sukces tego tematu

  4. #4
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Powornania mfo3 do mfo2 nie maja sensu. Po pierwsze w mfo2 nie ma eq z +. Po drugie nie ciezko ogarnac, ze trzeba chwile poczekac na eq, zapewniem Cie ze jak w mfo2 byl max lv to nie od razu kazdy max lv mial najlepsze mozliwe eq. Jak w mfo3 byl max do 30lv to po 3 miesiacach na nowo skompletowalem eq +3 w tydzien, na tym lv tez tak bedzie, tylko z czasem. Jest to wersja beta, wiec nie ma co sie dziwic. Jak max bedzie do 50lv to eq na 40lv bedzie latalo po targach. Chcesz latwiejszego zdobywania eq? Zatrzymaj sie na 20/30lv, gwarantuje Ci, ze nie bedziesz mial z tym problemu.

    PS. Jak juz napisalem w innym Twoim temacie - Eq na 40lv (moze nie cale +3), ale takie z ktorym spokojnie moglem walczyc skompletowalem w chwile majac 400k i 80mf i juz zdazylem je sprzedac/oddac. Mozna? Oczywiscie, ze mozna.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 15-12-2011 o 00:48

  5. #5
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    i przypomina mi się event na hallowen gdzie dobre eq było za "darmo" i to był dla mnie najgorszy pomysł w tym całym przedsięwzięciu, Chaos za szybko byś chciał wszystko mieć...

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Przy dobrym rozegraniu CAŁEJ rozgrywki EQ zdobywa się jak bułka z masłem.
    Uspokój się, coś się zaczyna

  7. #7
    Nyhariel
    Konto usunięte
    O wlasnie! Ciekawe jest to, ze wtedy nie gralem, zalogowalem sie chyba raz i nagle dostalem 5 wiadomosci od roznych osob, zeby zalowal, ze nie gram bo eq leci wlasciwie za darmo. Coraz bardziej mam wrazenie, ze Ty sie starasz nie skompletowac tego eq

  8. #8
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    Na szczurołaka i żółwia chodzę codziennie od 1,5 miesiąca.
    Wymieniłem już kilka eq za łuski i kilka za dynie.

    Jednakże nie otrzymałem nic z +
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #9
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Jak najbardziej!
    no może nie 2x ale z 150% szansy na drop to już by było łatwiej
    + dla ciebie

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jeszcze Wam się znudzi Do upka raczej daleko więc nie widzę potrzeby zwiększania dropa, no może troszkę ze smoka, wywki, tygrysa, plazmy i goblina można podkręcić bo nowi na pewno nie będą bili ich tyle co my

  11. #11
    Coni
    Konto usunięte
    Podwójny loot? Tak, ale tylko dla poprzednich minibossów itd (czyli do gryfa/czaszki).
    Na 40lvl jest sporo osób - jest to obecnie max lvl, więc wszyscy kompletują eq czyli nie potrzeba podwójnego lootu.

    Co do MFO3 a MFO2 to MFO3 jest lepiej rozbudowane fabularnie, jest co robić poza nudnym spalaniem energii.
    Napiszę to kolejny raz - nie zmusisz ludzi do gry na PvP!
    Więc oszczędź już sobie następny temat.

  12. #12
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jeszcze Wam się znudzi Do upka raczej daleko więc nie widzę potrzeby zwiększania dropa, no może troszkę ze smoka, wywki, tygrysa, plazmy i goblina można podkręcić bo nowi na pewno nie będą bili ich tyle co my
    ooooo i tu się akurat zgodzę z Antkiem

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    na nie tobie chodzi głownie o eq z + jesli jestes dobry musisz dawac sobie rade na tym eq bez plusow drop x2 rozwali caly rynek eq+0 przestanie miec jakakolwiek wartosc, bedzie spora deflacja

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Dobry gracz z EQ +0 da rade, więc zazdroszczę samooceny ;]

  15. #15
    Kociamber
    Konto usunięte
    Podwójny drop = rozpad rynku w pył. Eq jest łatwo zdobyć, a wiec nie ma sensu zmieniać szansy dropu ;] Tak wiec chyba przegłosowane :P

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •