Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Doświadczenie za wykonywanie misji

  1. #16
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Powiedź mi kolega jaka jest "zabawa" w chodzeniu myszką po mapie i nawet nie pokonywaniu bosów bo nie ma i nie potrzeba..
    Zresztą Tomi napisał że nie będzie tak łatwo wbić ten 300lvl (a jak grałeś na MFO2 - grałeś), więc po 2latach możesz sobie walczyć o nowe expowiska..


    @EDIT

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeszcze będziecie narzekali że i 100 lv nie tak łatwo nabić ;]
    Oby tak było
    Ostatnio edytowane przez STRAZAK ; 06-04-2011 o 15:54

  2. #17
    Zubba
    Konto usunięte
    Ja bym była za bo trochę wkurza mnie, że biorę questa w którym trzeba coś zabić więc expie i expie i expie, a potem dostaje jakieś liche rękawice czy co. Moim zdaniem questy są trochę za trudne jak na takie nagrodowanie. Np. w margonem dostaje się expa, oczywiście nie takie ilości, że z 15 lvla pzeskakujesz na 16, ale zawsze jakaś premia. No i jeszcze to, że byłby to jakiś bonus za tracenie energi na questa, której i tak jest naprawde niewiele i ubolewam nad brakiem zmian co do niej.

  3. #18
    RoLLeR
    Konto usunięte
    w ciagu tych 3 lat wbijecie chociaz 100 to bedzie dobrze ;p narazie ma powstac limit do 40, powiedzmy ze za miesiac ktos bedzie mial ten 40. minie sporo czasu zanim powstanie kolejna czesc np. do 60. martwicie sie 300 lvlem. co do expowisk to bez sensu. wbijasz maksymalny lvl i robisz turki, ktore prawdopodobnie sa w trakcie 'budowy' ;p zdobywasz mfy i ciskasz nowa postac chociazby.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •