Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Animacja różdżki

  1. #1
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte

    Animacja różdżki

    Więc mamy animację uderzenia mieczem, toporem, buławą, włócznią, rękawicami i....I nic. Nie ma animacji różdżki, znaczy teoretycznie jest, ale wygląda tak samo jak rękawice. Proponuję lekko to zmienić, żeby przy uderzeniu różdżką słychać było uderzenie, ale oprócz tego lekki dźwięk metalu. Dlaczego? Bo zwykle różdżki są właśnie w grach często metalowymi kijkami zwiększającymi moc bohatera. Mógłby też o ciupinkę zmienić się wygląd, podobny, ale uderzenie metalowym kijkiem wygląda chyba trochę inaczej. Na co się to przyda? Tylko do ogólnej estetyki na przyszłość. Mag rzadko atakuje różdżką, ale jednak:
    1. Gryfia różdżka (chyba nie muszę tłumaczyć)
    2. Zdejmowanie pomylenia i uśpienia sprzymierzeńca
    3. Przyszłe różdżki dodające coś przy ataku fizycznym
    4. Koniec many i brak miksturek (przymusowe uderzenie fizyczne i wtedy)

    Tak jak napisałem chodzi tylko o estetykę ogólną. Chyba, że zostało zaplanowane to tak, że mag teoretycznie odkłada wtedy różdżkę i wali z pięści, ale nie sądzę, bo ta gryfia różdżka na przykład. Co Wy na to?

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    To nie do broni, tylko do atrybutu broni.
    Różdżka ma taki sam atrybut jak rękawice - stąd podobna animacja

  3. #3
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Ale tak czy inaczej, to nie są rękawice i można by lekko zmienić ten wygląd. Atrybut różdżki za bardzo się nie liczy, bo i tak zadaje się mikroskopijne obrażenia.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Różdżki są raczej z drewna, okute metalem i z jakimiś powtykanymi kamiuszczkami. Jeśli jest jakaś dobra animacja to nie mam nic przeciwko.
    ciupinkę
    nie pytajcie jak ja to przeczytałem...

  5. #5
    lcs
    Konto usunięte
    animacja: taki minus --- wzdłuż przeciwnika i dzwięk tłuczniecia szkła

    nie wiem czy sie zrozumiemy ale......

  6. #6
    uranterra
    Konto usunięte
    albo to co jest plus takie male iskry by lecialy

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •