Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Miksy mob/skup a kamienie i runy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047

    Miksy mob/skup a kamienie i runy

    Dało by radę wprowadzić takie coś żeby miksy skup/mobilizacji zwiększały obrażenia z kamieni i run?

    Chodzi mi o sytuację np. gdy nie mam już many i wtedy zamiast tracić cenną turę można by bić z run magii.
    Aktualnie jest to nie opłacalne, ponieważ miks skupienia nie ich zwiększa obrażeń.

    Tak samo z kamieniami, woj który ma mało celności mógłby bić z kamieni podczas trwania miksa mobilizacji.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W sumie urozmaiciło by to walki i byłby to doskonały patent na anty

  3. #3
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Myślałem, że tak jest, nigdy mi nie przyszło do głowy, że miałoby nie być. Ale skoro tak jest to na pewno za wprowadzeniem tego.

  4. #4
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Fajnie by się to komponowało Oczywiście jestem za jakieś kolejne urozmaicenie ^^

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Te itemki nie korzystają z naszego ataku/mag ataku, żeby nie były "przywiązane" do profesji. np. wojownik nie używa swojego ataku magicznego do wyliczenia obrażeń runy, bo wtedy mija się to z celem.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    czyli mój pomysł jest nie wykonalny?
    Nie dało by razy zrobić tak aby po prostu miks mobilizacji zwiększał o 33% obrażenia z kamienia?
    Bo chyba kamień czy runa mają podczas walki przypisane jakieś obrażenia względem obrony przeciwnika.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    czyli mój pomysł jest nie wykonalny?
    Nie dało by razy zrobić tak aby po prostu miks mobilizacji zwiększał o 33% obrażenia z kamienia?
    Bo chyba kamień czy runa mają podczas walki przypisane jakieś obrażenia względem obrony przeciwnika.
    Dać się da, tylko trochę to niespójne z samą zasadą. Jeśli większość osób będzie uważała to za dobry pomysł to mogę wprowadzić.

  8. #8
    Coni
    Konto usunięte
    Zły pomysł.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Hmm.. właściwie dobry pomysł, na anty w sam raz ;>


    Cytat Napisał Rylai Zobacz post
    Zły pomysł.
    dlaczego zły?

  10. #10
    Coni
    Konto usunięte
    Bo jest bezsensu. Kto normalny użyje miksa skupienia/mobilizacji by bić z kamienia/runy?
    Automatycznie przeciwnik po tym da osłonę (magiczną) - co jest tylko stratą mikstur.

    Przykład Mag vs Mag.
    Mag używa mobilizacji, po czym przeciwnik osłony.
    Na nic potem mu się nie przyda mobilizacja a przeciwnikowi osłona.

    Natomiast używanie mobilizacji by bić kamieniem w walce wojowników również nie ma sensu, bo są wtedy ubrani na wojownika przez co małe hity, już chyba lepiej normalnie bić.

  11. #11
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Po prostu Chaos szuka byle czego, żeby robienie anty było nie opłacalne, gdzie większość graczy uważała, że anty to bzdura i się nie da, a jednak się da. Antyk też podprofesja. Na nie

  12. #12
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał I Cry Zobacz post
    Po prostu Chaos szuka byle czego, żeby robienie anty było nie opłacalne, gdzie większość graczy uważała, że anty to bzdura i się nie da, a jednak się da. Antyk też podprofesja. Na nie
    Prosiłbym aby anty nie udzielali się w tym temacie


    @Rylai
    Nie zawsze przeciwnik zdąży dać osłonkę.
    Po prostu trzeba by umieć odpowiednio to wykorzystać.
    Aha i kamień z miksem mob waliłby podobne hity do zwykłego ciosu + brak możliwości chybienia.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #13
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    odświeżam temat i zapraszam do dyskusji.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #14
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    Już daj sobie spokój. Wyobrażasz to sobie? Wypijasz miksturkę mobilizacji/skupienia i dzięki temu Twe kamienie i runy nabrały super mocy... Nie uważasz, że to głupie? Dlaczego chcesz wykluczyć taką podprofesję jaką jest antyk? Jak Ci to przeszkadza, że ktoś jest anty to też sobie zrób antyka i masz problem z głowy Każdy ma pomysł na swoją postać, a Ty takim tematem chcesz wszystkim narzucić jak mają grać. Dalej jestem na nie

  15. #15
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Przecież można to łatwo obejść, są nawet 2 sposoby:
    -normalizacja
    -osłonka

    Więc nie widzę większego problemu.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •