Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Skrzynki ;)

  1. #1
    Billy Talent
    Konto usunięte

    Uśmiech Skrzynki ;)

    np. w wiekowym lesie wszyscy idą na brunatnego i mało kto się trudzi żeby pozbierać skrzyneczki.Aby zmobilizować ludzi do tego wpadłem na pomysł ,że jeśli w grze jest np 60 skrzyneczek to co 15 otwartych dostaje się +1 do wszystkich statów co wy na to ? jeśli pomysł głupi to się nie obrażę

  2. #2
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Billy Talent Zobacz post
    np. w wiekowym lesie wszyscy idą na brunatnego i mało kto się trudzi żeby pozbierać skrzyneczki.Aby zmobilizować ludzi do tego wpadłem na pomysł ,że jeśli w grze jest np 60 skrzyneczek to co 15 otwartych dostaje się +1 do wszystkich statów co wy na to ? jeśli pomysł głupi to się nie obrażę
    Pomysł dobry ale ja bym zrobił coś w stylu ''Magicznych Monet'' za 50 monet mamy coś w tym stylu co opisywałeś.
    A magiczne monety są super ukryte po wszystkich lokacjach.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak ktoś nie otwiera to jego sprawa, tylko niech potem nie narzeka na brak itemków i kasy. Dla mnie sama ciekawość jest wystarczającą mobilizacją do otwierania skrzynek

  4. #4
    Kaumashi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jak ktoś nie otwiera to jego sprawa, tylko niech potem nie narzeka na brak itemków i kasy. Dla mnie sama ciekawość jest wystarczającą mobilizacją do otwierania skrzynek
    Dokładnie tak. Wszyscy piszą daj jakieś itemki albo golda, a po skrzynkę to się lecieć nie chce.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •