Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: regeneracja

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    8

    regeneracja

    hmm nie wiem czy byl juz taki temat ale chcialem napisac o regeneracji zycia z przedmiotow, np mam amulet kajana jak i goblinowy miecz, i w czasie walki jest regeneracja tylko 5 tur zamiast 10tur gdybym wiedzial ze tak to dziala to nie kupowal bym miecza ;/, dlaczego regeneracja sie nie sumuje ? moze warto by to zmienic ? jezeli graczom co lubia walczyc pvp i byliby tym oburzeni mozna by bylo zmienic te sumowanie regeneracji tylko na walki z bossami i zwyklymi potworkami co Wy na to ?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2011
    Postów
    25
    Amulet Kajana Dawał na 10 Tur ale dużo się zmienilo A Wogle teraz Kajana niejest tyle warty jak kiedys

  3. #3
    Cytat Napisał amargedon Zobacz post
    Amulet Kajana Dawał na 10 Tur ale dużo się zmienilo A Wogle teraz Kajana niejest tyle warty jak kiedys
    A co ta wypowiedź wnosi do tematu ?
    Brain, mnie też z lekka wkurza to, że nie mam brązowej szaty, a zielona i sygnet dają barierę magiczną, ale to byłoby trochę lekkie przegięcie, żeby mieć status za free na tyle tur
    @Chaos, na ~20-30lvl raczej nie użyje
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 01-12-2011 o 18:20

  4. #4
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Nie sumują się, ponieważ każdy gracz użyje normalizacji jeśli będziesz miał rege na 10+ tur.
    Więc jak widzisz nie ma to sensu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5
    Sumowanie tych samych statusów dodałbym do propozycji zabronionych.

  6. #6
    Nie mogę znaleźć wypowiedzi Tomiego na ten temat. A jestem pewien, ze taka propozycja przewinęła się już przez forum...

  7. #7
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Brainstern Zobacz post
    hmm nie wiem czy byl juz taki temat ale chcialem napisac o regeneracji zycia z przedmiotow, np mam amulet kajana jak i goblinowy miecz, i w czasie walki jest regeneracja tylko 5 tur zamiast 10tur gdybym wiedzial ze tak to dziala to nie kupowal bym miecza ;/, dlaczego regeneracja sie nie sumuje ? moze warto by to zmienic ? jezeli graczom co lubia walczyc pvp i byliby tym oburzeni mozna by bylo zmienic te sumowanie regeneracji tylko na walki z bossami i zwyklymi potworkami co Wy na to ?
    Jestem przeciwny sumowaniu statusów . Lipa że admini zmienili na 5 tur ale cóż , tal chyba musiało być . Sumowaniu statusów mówię nie :P A nawet jak by było sumowanie co nie to i tak użyją na cb normę i masz po rege . Pyk i o to cały myk ^^

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte

  9. #9
    Dzięki musaraj ;)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •