Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Konto Premium

  1. #16
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dzięki nim można powiększyć miejsce w depozycie czyli: Bezpiecznie przechowywać unikatowe itemki oraz złoto, a co za tym idzie atakując takiego gracza, który wszystko pochował nic nie zyskujesz.
    Unikatowe itemki zyskuje się z bossów i minibossów, a atakuje się graczy raczej dla punktów rankingowych.

  2. #17
    Belhiall
    Konto usunięte
    Raczej można tam przechowywać itemki o to mi chodzi oraz złoto.
    Ooo wybacz, ale za zaatakowanie, a NIE pojedynek masz tylko złoto + itemy ... nie dostajesz rankingu

  3. #18
    Loco
    Konto usunięte
    Jeżeli spełniasz kryteria to owszem dostajesz ranking. Zapoznaj się z tym:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?7316-Zasady-walk

  4. #19
    Belhiall
    Konto usunięte
    Dobra spokojnie nie napisałem tego z zamiarem wywołania kłótni, ani spamu Chill Out .!

  5. #20
    Kociamber
    Konto usunięte
    HAHAHAH i może od razu dać nieśmiertelność, nie limitowana energie i gold ?? Przemyśl pomysł zanim coś napiszesz bo to jest dla mnie już spam.

  6. #21
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Nie wszyscy mają pieniądze na to, żeby kupować mfy. Tego typu gra jest dla rozrywki i tak jak już inni pisali to bardzo zły pomysł, jeśli konto premium dawałoby przewagę nad innymi. Administracja już postanowiła, że będzie to tylko dla leni. Uważam, że to co proponujesz zepsułoby grę, większość graczy by odeszła, a przynajmniej bardzo dużo. Jestem zdecydowanie przeciwko Twoim pomysłom.

  7. #22
    Kolega Dresa
    Konto usunięte
    - Punkty energii odnawiają się 25% szybciej
    - Po sprzedaniu przedmiotu otrzymujemy całą kwotę, a nie tak jak bez premium 10% zabiera "system"
    - Teleportacja nie odbiera pkt energii
    - Dostajemy co 7d (poczynając od 1 dnia zakupienia premium) złoto obliczane następującym wzorem: (LVL x 2,500)
    To premium chyba 999,99zł miesięcznie bo ja innej opcji nie widzę

  8. #23
    Mam plan by takie możliwości jak opisujesz to dać graczom za free, a jak ktoś chcę sobie normalnie pograć (wszystko jak do tej pory) było w premium... (aronia )
    Ogólnie jak większość graczy która przeżyła cokolwiek z Mfo jestem na nie... Było by mnie bez problemu stać na takie premium, ale po dniu gry by mi się odechciało grać. Tak więc czekam na udogodnienia dla leni

  9. #24
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Co to za zabawa grać w coś co jest super ułatwione i banalne? Ja wolę, żeby gra mfo3 była takim wyzwaniem jak do tej pory. Jeśli pojawią się takie konta premium to gracze zaczną proponować ułatwienie bossów. W końcu dojdzie do tego, że będą niektórzy gracze się ze wszystkim męczyli i będzie też elita - gracze, z pieniędzmi, którzy wszędzie będą się poruszali za darmo 4 razy szybciej wbijali lvle, będą marudzić, żeby ułatwić bossy o połowę... Zdecydowanie na nie, tak jak już pisałem to okropnie zepsułoby grę, pomysł premium dla leni jest dużo lepszy i myślę, że mało graczy byłoby za, a nawet jeśli to admini są zdecydowanie przeciw. Gram w tą grę już jakiś czas i nie chcę, żeby taka jedna rzecz zupełnie ją zepsuła.

    NIE

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Konto premium to ma być pakiet ułatwień w interfejsie, mniej klikania itp - nic co daje przewagę w np. złocie czy statystykach.
    Zbieram cały czas pomysły i za jakiś czas coś w tym temacie postanowimy.

  11. #26
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Konto premium to ma być pakiet ułatwień w interfejsie, mniej klikania itp - nic co daje przewagę w np. złocie czy statystykach.
    Zbieram cały czas pomysły i za jakiś czas coś w tym temacie postanowimy.
    szlachetne podejście

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •