Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Konto Premium

  1. #1
    Belhiall
    Konto usunięte

    Konto Premium



    Witam.
    To mój pierwszy pomysł i bodajże pierwszy post na forum, aczkolwiek nie chciałbym być odbierany jako n00b/nowicjusz.
    Dodam na starcie, iż nie napotkałem na pomysł z "Kontem Premium".

    Zacznijmy od początku:

    Na czym polegałoby konto premium?

    Konto premium przynosi nam wiele korzyści, a więc przejdźmy do rzeczy:

    - Po przegranej walce mamy wybór czy pojawiamy się w mieście, czy w ostatniej lokacji (na początku lokacji - tak dla równowagi [wraz z uzupełnionym HP i MP])

    - Punkty energii odnawiają się 25% szybciej

    - Po sprzedaniu przedmiotu otrzymujemy całą kwotę, a nie tak jak bez premium 10% zabiera "system"

    - Nick gracza wyróżnia się innym kolorem (Złotym)

    - Dostępne są skórki/nakładki/wyglądy naszego "ludka" z przedziału "Premium"

    - Teleportacja nie odbiera pkt energii

    - Dostajemy co 7d (poczynając od 1 dnia zakupienia premium) złoto obliczane następującym wzorem: (LVL x 2,500)

    To byłby pakiet: "Gold Premium"

    Pakiet: "Silver Premium" nie zawierałby:
    - Dodatkowych skórek "Premium"
    - Bonusu w postaci złota
    - Po sprzedaniu przedmiotu kara nie wynosi 10% tylko 5% (Pośrednie między premium gold,a statusem bez premium)
    - Imię gracza wyświetlane by było w kolorze "Srebrnym"
    - Regeneracja pkt energii byłaby szybsza o 15% niżeli regeneracja pkt. energii bez statusu premium

    Premium byłoby dostępne na 7,30,90 dni (bądź dłuższe okresy czasu [zależy od twórców gry])

    Premium można by było kupić przelewem, sms(ami), bądź wymienić MF-y na premium.

    Po wprowadzeniu możliwości zakupienia premium każdy gracz otrzymałby 7 dni bezpłatnego statusu "Premium Gold" do przetestowania... Byłoby to zachętą do wykupienia premium


    Proszę o ocenianie!




  2. #2
    Shunsui
    Konto usunięte

  3. #3
    Belhiall
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ElChado Zobacz post
    Wybaczcie nie zauważyłem. Ale po przejrzeniu zalinkowanego przez Ciebie tematu wywnioskowałem, iż to dwie inne propozycje.
    W sumie można by połączyć obie propozycje :P

  4. #4
    Loco
    Konto usunięte
    Na pewno propozycje, dzięki którym użytkownik z kontem premium zyskiwałby przewagę nad zwykłym użytkownikiem nie mają racji bytu i na szczęście administracja jest tego samego zdania. W ogóle podałeś same katastrofalne pomysły, żaden nie ma szans na realizację.

  5. #5
    Warrior Master
    Konto usunięte
    To co napisałeś to lipa . Mi się ten twój pomysł wcale nie podoba . Może hajs dla Adminów by był ale to by była znaczna przewaga lepszych i bogatszych graczy od ty cho nie stać ich na PREMIUM . odnowa ey 25% szybcie . Jak dla mnie to 5% - 4 % to już by było lepiej .

  6. #6
    Loco
    Konto usunięte
    Ile by nie było, szybsza odnowa energii to zły pomysł i w życie nie wejdzie.

  7. #7
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Graczy by za szybko lvl wbijali i fabułę przechodzili . Konto premium to dla mnie zbędne coś !

  8. #8
    Loco
    Konto usunięte
    Konto premium w grze prawdopodobnie się pojawi, ale z zupełnie innym założeniem, nie będzie dawało mechanicznej przewagi bardziej takie coś dla leni.

  9. #9
    Belhiall
    Konto usunięte
    A serwery się same utrzymują, hajs znajduje każdy na ulicy ?
    Tak samo można powiedzieć po co MF-y w grze skoro MOŻNA ODNOWIĆ ENERGIĘ za MF-y to to samo ...
    Z tym, że za 2 zł 50 gr mam 100 energii NATYCHMIASTOWO ;]
    Na Evencie x2 EXP można wbić kilkanaście LvL odkładając na bok blancika ... Więc w czym problem tutaj ?
    Nikt nie zmusza do grania to raz, a dwa taka rzeczywistość. Twórca gry gdyby nie miał zysku nie ciągnął by tego dalej do przodu.
    Teraz nie ma nic za darmo a pisanie "O nie o nie znowu coś płatnego nie nie nie" nic nie zmieni. Takie są realia. Pozdrawiam.

  10. #10
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belhiall Zobacz post
    A serwery się same utrzymują, hajs znajduje każdy na ulicy ?
    Tak samo można powiedzieć po co MF-y w grze skoro MOŻNA ODNOWIĆ ENERGIĘ za MF-y to to samo ...
    Z tym, że za 2 zł 50 gr mam 100 energii NATYCHMIASTOWO ;]
    Na Evencie x2 EXP można wbić kilkanaście LvL odkładając na bok blancika ... Więc w czym problem tutaj ?
    Nikt nie zmusza do grania to raz, a dwa taka rzeczywistość. Twórca gry gdyby nie miał zysku nie ciągnął by tego dalej do przodu.
    Teraz nie ma nic za darmo a pisanie "O nie o nie znowu coś płatnego nie nie nie" nic nie zmieni. Takie są realia. Pozdrawiam.

    Nie chodzi tu o kase tylko chodzi co będzie w tym koncie premium zawarte . Jeżeli będzie ułożone to tak że przewagę ma każdy gracz słabszy czy też ten lepszy to może być . Nie może być przewagi dla nikogo wszystko po równo , a serwery to i tak się utrzymają Pozdro

  11. #11
    Belhiall
    Konto usunięte
    A jakie jest założenie konta premium? Udogodnienia dla graczy posiadających ten status.
    Jeżeli dla Ciebie wydatek rzędu 20 zł miesięcznie,bądź kwartalnie (cena zależałaby od twórców) to wielki wydatek to nie mój problem.
    Znajdź sobie pracę, ulotki (jeżeli się uczysz) i na weekendy sruu do roboty, a nie siedzisz przed komputerem i myślisz, że wszystko każdy poda CI na tacy.

    Premium to nic złego... Zobacz na gry BP tam dopiero jest różnica między graczami bez hajsu, a tymi z hajsem więc nie mów mi, że takie premium załamało by "harmonię".

  12. #12
    Loco
    Konto usunięte
    Się o to nie martw ziomeczku, zresztą to nie moje widzi misie, administracja pisała, że nie będzie czegoś takiego co miałby dawać mechaniczną przewagę czytaj przykładowo szybsza odnowa energii, a Twoje propozycje co do konta premium praktycznie tylko z takich się skaadają.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Stroje premium już można zakupić
    Odnowienie energii w kilka sekund kosztuje 5, 10mf.
    Nie! Dla psucia MFO!

  14. #14
    Belhiall
    Konto usunięte
    Zostawiam zatem decyzję administracji, ale spójrzcie na same MF-y.

    Dzięki nim można powiększyć miejsce w depozycie czyli: Bezpiecznie przechowywać unikatowe itemki oraz złoto, a co za tym idzie atakując takiego gracza, który wszystko pochował nic nie zyskujesz.
    Również możesz POWIĘKSZYĆ MAX ilość Energii oraz ODNOWIĆ JĄ NATYCHMIASTOWO.
    Czyli to mija się z celem.
    Mogę osiągnąć 40 LvL jednego dnia rezygnując z weekendowego balowania... Czysta brudna prawda.
    I mówienie, że każdy ma równe szanse jest zależne od punktu widzenia, a jak nam wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Krytyka z waszej strony .... Nic dziwnego niektórzy grający tutaj to dzieci, które raz na tydzień otrzymują na paczkę Lays'ów tak więc nie mają na granie... Zatem brać się do nauki!

  15. #15
    Loco
    Konto usunięte
    A ty koniecznie chcesz osiągnąć przewagę nad tymi dziećmi dzięki realnym pieniądzom.
    Zostawiam zatem decyzję administracji
    Pisałem już, administracja pisała, że nie będzie mechanicznej przewagi za mfy, za nic. Jedynie to jakieś udogodnienia dla leni, gdzieś zamiast klikać dwa razy, klikniesz raz.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •