Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Bossy i energia

  1. #1
    Zubba
    Konto usunięte

    Bossy i energia

    Otóż brakuje mi tego co było w MFO2 kiedy to pojawialiśmy się przed bossem kiedy go nie pokonaliśmy, a nie tak jak przy zwykłych potworach - do miasta czy tam domu. Mnie na przykład to naprawdę irytuje, że musze przechodzić długą drogę przez jakieś żaby i króliki tracąc na tym energie by dojść np. do galarety, albo gdzieś indziej. Czasem tak jakoś wyjdzie, że sie źle kliknie, albo chybi i chce się spróbować 2 raz. Ogólnie to przede wszystkim nie jestem zadowolona W OGÓLE z tych punktów energii i szczerze to bym o zmienienie tego na lepsze dusiła bo naprawdę 1 punkt energii na 7 i pół minuty to katorga, a także pojemność 100. Jak pomyśle, że mając jakiś 8-10 lvl zadaje mi to tyle bólu to stwierdzam, że nie wytrzymam z tym potem. Wcześniej było fajnie - co 3 minuty i pojemność się zwiększała więc nie musieliśmy tak często wchodzić, a teraz :/ Może i racja, że wcześniej to było na wszystko a teraz tylko na walki, ale mamy też więcej terenu do chodzenia no i gra powinna się trochę unowocześnić na lepsze. Rozumiem, że trzeba jakoś zarabiać, ale bez przesady. Tak jak ktoś powiedział doładowanie przy zwiększonej pojemności nadal mogło by wynosić 100. No i inne gry w jakie grałam, np. margonem które jest zrobione na bazie grafiki nowego Mfo daje na przykład sklepy z super rzeczami za tak zwane konto premium lub punkty czy coś takiego.

    Ps. Takie jeszcze pytanie bo nigdy nie kupowałam czegoś takiego. Czy jak się wysyła SMS'a to odejmuje ci kase z konta i możesz mniej dzwonić bo z 50 zostaje ci 40zł, czy raczej tak jak by ci odejmowało z portfela czyli tak jak byś musiał płacić bo na telefonie zabrakło ci kasy na gadanie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Tego postscriptum nie rozumiem, ale koszt sms'a zabiera tyle pieniędzy z konta ile jest napisane. Wielkiej filozofii tu nie ma.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Dobry pomysł z tymi bossami.
    Bo ostatnio głupio padłem na smoku mroku i musiałem iść od nowa co kosztowało mnie aż 15-20 ruchów.

    Co do tych sms to zabiera normalnie kase.
    Masz 25zł na końcie, wyślesz sms za 4,92zł to na koncie zostaje ci 20,08 zł.

  4. #4
    benerit
    Konto usunięte
    Jest lepiej niż było. Teraz tylko walka zajmuje energię, możesz się przemieszczać miedzy miastami i lokacjami do woli, nawet bez energii. Jest to super udogodnienie.
    Nie rozumiem argumentu o tym, że na MF2 nie musieliśmy często wchodzić. Tam zaczynało się z 100 punktami regenerującymi się w 5h. Tu zaczynamy z czasem regeneracji 12h. Co oznacza, że w MF2 należało dojść do 45lv aby mieć ten sam stan co tutaj na start. To trwało sporo czasu. Prędzej czy później będzie zwiększenie limitu energii (pewnie płatne), więc będzie jeszcze lepiej.
    Co do dochodzenia do bossów - masz trzy metody teleporty (słaby pomysł), totem (dostępny od lv10, obniża ilość walk o 50%) i dochodzenie do bossa nie mając energii (nie masz nic nie tracisz, a na bossa poczekasz aż jeden się załaduje)

    PS nie rozumiem twojego PS

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •