Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Co można robić dalej w MFO?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    174

    Co można robić dalej w MFO?

    To tak:
    -wyexpiłem gemy
    -wykułem eq
    -inne podobne rzeczy
    -zrespiłem prawie wszystkie opłacalne mini na kolejny bonus do dropu na każdej postaci
    -nie mam slota na nową postać, aby wbijać 80 lvl (nie wydam 100 zł na to, wybaczcie)
    -postacie z 30, 50, 65 lvlu zostawiam na tych poziomach i nie mam zamiaru wbijać na nich 80
    -żetony na każdej postaci prawie maks
    -niebieskich kryształów i rud złota dużo
    -kart ani kolekcjonerek nie mam zamiaru zbierać bardziej niż teraz
    -poty gotowe na scythe
    (nie piszę tego wszystkiego po to, aby się chwalić)

    W SKRÓCIE:
    Czyli zostaje mi tylko kopanie codziennie rudy złota i za pozostałą energię bicie np. wilkołaków w eq północy? To jest najbardziej opłacalna i najmniej czasochłonna aktywność jak na teraz? Czy mogę coś jeszcze zrobić w tej grze? Wiadomo, z kopaniem schodzi, ale to można robić w tle

  2. #2
    oddaj mi cały swój majątek i zdobywaj go od zera.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #3
    Możesz sobie powbijać osiągnięcia.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Pozostało tylko czekać na nowe miasto.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Możesz stanąć na jakimś unikacie i dropić karty i wartościowe zdolki/eq i sprzedawać golda nigdy za wiele.

  6. #6
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Bądź drugą osobą z wszystkimi pożeraczami w mfo!!!
    say gex

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Możesz to wszystko, ale jeszcze więcej nie ograniczaj się
    Jeszcze dopiszę, że zostały ci 6 questów i 2 bossów do ubicia.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Siedź na Globalach i atakuj każdego

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2022
    Postów
    1
    Pozostaje ci wyzwanie dla prawdziwych twardzieli - wygraj sto bójek z rzędu.

  10. #10
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    257
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Bądź drugą osobą z wszystkimi pożeraczami w mfo!!!
    to to popieram, przydalby mi sie ktos z kim moglbym podzielic to osiagniecie

  11. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    resp tanatosa pozdro

  12. #12
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    postacie z 30, 50, 65 lvlu zostawiam na tych poziomach i nie mam zamiaru wbijać na nich 80
    Błąd, posiadanie >2 postaci na najwyższym poziomie czyni cię członkiem absolutnej elity, polecam taki styl życia.
    Bicie się PvP w przekokszonym EQ nie czyni nikogo koksem PvP. A na tym polega walczenie na low lv. Na biciu się w zbyt mocnym EQ i uznawanie się za lepszego dzięki temu.

    W SKRÓCIE:
    Czyli zostaje mi tylko kopanie codziennie rudy złota i za pozostałą energię bicie np. wilkołaków w eq północy? To jest najbardziej opłacalna i najmniej czasochłonna aktywność jak na teraz? Czy mogę coś jeszcze zrobić w tej grze? Wiadomo, z kopaniem schodzi, ale to można robić w tle
    Polecam wbijanie osiągnięć. Jest aktywnością, której efekty zostają na całą grę.
    RaZoR jest w moich oczach największym koksem w MFO, podejrzewam że dość małym wysiłkiem.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Zawsze jest ostateczne wyzwanie - przekonaj testera, ze się mylił.

  14. #14
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    257
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Błąd, posiadanie >2 postaci na najwyższym poziomie czyni cię członkiem absolutnej elity, polecam taki styl życia.
    Bicie się PvP w przekokszonym EQ nie czyni nikogo koksem PvP. A na tym polega walczenie na low lv. Na biciu się w zbyt mocnym EQ i uznawanie się za lepszego dzięki temu.



    Polecam wbijanie osiągnięć. Jest aktywnością, której efekty zostają na całą grę.
    RaZoR jest w moich oczach największym koksem w MFO, podejrzewam że dość małym wysiłkiem.
    O dziekuje bardzo! Przydalby sie jakis ranking pozeraczy gdzie mozna "poswiecic" medalem dla leniwcow ktorzy nie maja ochoty sprawdzac kogos osiagniec

  15. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Chciałbym coś ogłosić ważnego (Czyli tylko dla mnie)

    Chcę pójść w ślady RaZoR'a (Naprawdę nie żartuje) i zacznę kolekcjonować wszystkie kolekcjonerskie itemy, karty, każde, ale to każde osiągnięcia, pożeracze itp. Wskrócie mieć 100% albuma. Mimo, że gram w to od 8 lat to nawet nie myślałem wcześniej o tym, by iść w tym kierunku więc czeka na mnie coś nowego. Jak coś skończyłem z tą słabością do EQ.

    A powód dla którego tak zadecydowałem nie jestem wstanie tego opisać, ale po prostu poczułem w tym coś fajnego gdy zaczołem wklejać pierwsze karty i jakieś szczątkowe eventowe itemy to poczułem satysfakcję.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •