Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Tablica ogłoszeń czyli misje dzienne

  1. #16
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem za, bardzo fajny pomysł.

  2. #17
    Raven the Saber
    Konto usunięte
    JEstem jak najbardziej za taki noob jak ja moglby expic i jeszcze misje by zachaczyl

  3. #18
    Iorwetch
    Konto usunięte
    skoro wszyscy się zgadzają to czekamy na decyzję adminów

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Przecież Tomi już się wypowiedział :P

  5. #20
    Iorwetch
    Konto usunięte
    wypowiedzial sie ale nie powiedzial czy zrealizuje czy nie

  6. #21
    Moim zdaniem jest ok ale jak to będzie wyglądać dla większych poziomów. I co do tablicy to raczej nie, powinna być zakładka.

  7. #22
    Pomysł mógłby się sprawdzić - w końcu większość Mini-Bossów to też "questy dzienne". Oczywiście mogły by to być ciekawsze rzeczy niż tylko bicie potworów. Np. podlewanie jakiegoś poletka dla NPC (taka mini-farma ;p)
    FarmVille wewnątrz MFO? :D

  8. #23
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Czemu nie?

  9. #24
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Kocham misje dzienne w grach margonem i runes of magic. Gram w nie i uważam, że dodanie takich misji to świetne rozwiązanie. W końcu było by co robić między upkami.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Takie urozmaicenia sa ciekawe, dobre zarowno jak dla nowych jak i doswiadczonych graczy

    Napewno jeszcze pare osob dorzuci pomysly, kazde urozmaicenie jest dobre w oczekiwaniu na upka ;>

  11. #26
    Iorwetch
    Konto usunięte
    Rozmawiałem z Tomim powiedział że jeśli zatrudnią pomocników do tworzenia questów to będzie ich zadanie

  12. #27
    Shinra
    Konto usunięte

    Tablica z zadaniami

    Tak jak w temacie moją propozycją jest umieszczenie w grze tablicy z zadaniami.
    1. Zadania by były o różnych porach dnia(rzadko o tej samej porze)
    2. Zadania by polegały na zabiciu określonej ilości potworów, lub zrobienie "zakupów" (jak to ma miejsce na samym początku gry).
    2.1. Gdy zadanie będzie na zabicie określonej liczby potworów to np. trzeba zabić 20x żab i 50 lwów - wniosek potwory nie muszą być wcale przy zbliżonych poziomach do siebie.
    3. Zadania musiały by być w bardzo ograniczonej ilości np. że w tym samym momencie pokazuje się 5 zadań i np. za X czasu z 4 zadania itd.
    4.Czas na wykonanie zadania wynosił by 1 dzień.
    5. Wynagrodzenie by było najczęściej tylko w formie pieniężnej.
    6. Mogły by powstać różne rankingi np. kto wykonał najwięcej zadań.

    Co najważniejsze nie wiem czy temat ma sens, czy istnieje w ogóle możliwość wprowadzenia takiego systemu.

  13. #28

  14. #29
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Było wiele razy i w przyszłości coś takiego na pewno będzie.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2012
    Postów
    13
    n
    nu
    nud
    nuda
    nud
    nu
    n

    Same zabijanie, zabijanie i zabijanie można by było dać coś w stylu: zdobądź [podaj ilość] kasy, kup za to [podaj produkt] i dostarcz do [podaj punkt docelowy].

    Niezłe co? Albo dodać zadania troche trudniejsze np. :
    Misja lvl 40: pokonaj 100 ptaków gromów, 100 lisów i 10 mini bossów - NAGRODA 10k + UNIKAT
    To jest hardcore

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •