Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: Tablica ogłoszeń czyli misje dzienne

  1. #1
    Iorwetch
    Konto usunięte

    Tablica ogłoszeń czyli misje dzienne

    Mój pomysł jest taki, że obok fontanny stała by tablica na której byłyby by misje dzienne za które można by zdobyć specjalne przedmioty, exp, kasę i inne, za wykonanie misji odpowiedniej do swojego lvl lub wyżej dostawalo by się "prezent" po otwarciu go maszyna losowała by przedmiot, misje na lvl niższy od naszego dobywa się tylko trochę kasy. Misje można wykonywać co 12h. np.: dajmy ze mam 1 lvl
    Misja lvl 1: Zabij 15 królików - NAGRODA: 200g
    Misja lvl 2: Zabij 15 królików + 5 os - NAGRODA: 180g + PREZENT
    a tak by wyglądało po zdobyciu 2lvl
    Misja lvl 1: Zabij 15 królików - NAGRODA: 170g
    Misja lvl 2: Zabij 15 królików + 5 os - NAGRODA: 190g
    Misja lvl 3: Zabij 10 os - NAGRODA 250g
    Misja lvl 4: Zabij 10 os + 3 nietoperze - NAGRODA 220g + PREZENT
    Tak by to mniej więcej wyglądało, ale tylko zabijanie potworków to by się znudziło więc dodaje nowe propozycje
    Misja lvl <5: Zbierz 15 grzybków z Grzybowe Pole(taki pomysł) - NAGRODA 200g
    Misja lvl <6: Znajdź 10 żoledzi w Spokojny Las - NAGRODA - 160g
    Podałem zmyslone miejsca bo nie mialem pomyslu.
    Ostatnio edytowane przez Iorwetch ; 19-11-2011 o 21:55 Powód: nowa propozycja

  2. #2
    W sumie dzięki temu możnaby przestać monotonnie bić potworki miedzy upkami

    Może być

  3. #3
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Troche to przypomina z margonem tylko tam jest gazetka na teamt MARGO . W sumie mogło by to być .

  4. #4
    Kociamber
    Konto usunięte
    Mi sie pomysł podoba. Tylko to misje bardziej bym rozbudował ;]

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tylko, że 1lv po pokonaniu 4 królików już jest drugim levelem :P
    Przejdź grę dalej, pobij minibossy pohasaj po mapkach, posiedź na targu lub arenie i zrozumiesz, że nie są wcale potrzebne jakieś drobne misje.

  6. #6
    Kociamber
    Konto usunięte
    Anty on dał przykłady tylko A takie mini misje np na 40 by się przydały bo nie mam co robić. Takie chodzenie na MB codziennie jest straszne nudne tak samo chodzenie w tą i z powrotem (czyli expienie)

  7. #7
    Pomysł mi się podoba Jak dają $ za darmo (i tak się expi) to mi pasuje. Ale od 10 poziomu i powiedzmy co 3 poziomy zmiana potwora na dany poziom

  8. #8
    Kociamber
    Konto usunięte
    Nie no ciągłe zabijanie potworów to trochu głupie, więc uważam że trzeba coś wymyślić z tymi mini questami.

  9. #9
    Koridor
    Konto usunięte
    Przydałyby się questy dzienne, ale znowu latać za potworkami byłoby nudno, osobiście wolałbym już codziennie robić zakupy dla Telimeny.

  10. #10
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Pomysł dobry i mógł by wejść ,lecz za bardzo nie pasuje do tej gry.
    Gdyby wszedł to nowe potwory co 3/5lvl

  11. #11
    Iorwetch
    Konto usunięte
    Ją podaje tylko przykłady mozna wykonywać misje na niższy lvl ale co wyższy lvl by się mialo tym zlota mniej za te questy na niższe lvl

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Pomysł mógłby się sprawdzić - w końcu większość Mini-Bossów to też "questy dzienne". Oczywiście mogły by to być ciekawsze rzeczy niż tylko bicie potworów. Np. podlewanie jakiegoś poletka dla NPC (taka mini-farma ;p)

  13. #13
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Pomysł mógłby się sprawdzić - w końcu większość Mini-Bossów to też "questy dzienne". Oczywiście mogły by to być ciekawsze rzeczy niż tylko bicie potworów. Np. podlewanie jakiegoś poletka dla NPC (taka mini-farma ;p)
    Albo ganianie owiec do zagrody Janka

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Skoro będzie można robić ciekawsze rzeczy od samego bicia potworków, to nie urozmaicenie zaszkodzi

  15. #15
    Iorwetch
    Konto usunięte
    Macie rację trzeba to urozmaicić można by zagrać w mini-gre u rybaka siedział by na mostku i trzeba by łowić ryby ale wszystkie mu oddać byłby czas na lowienie i placilby 20$ od sztuki po skonczonym lowieniu rozmawiając z nim on powie:
    "Dzięki za pomoc wróć jutro, bo już ryby nie chcą brac"

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •