Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: animacja śmierci

  1. #1
    Snake
    Konto usunięte

    animacja śmierci

    Brzydko to wygląda jak u każdej postaci po dedzie zostaje taki sam char.Można np. Dać taki nagrobek z napisem R.I.P fajnie by to wyglądało. Co o tym myślicie ?
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 05-04-2011 o 14:42

  2. #2
    QSQ
    Konto usunięte
    Pomysł nijaki...Jest dobrze tak jak jest.

  3. #3
    A mi się pomysł z nagrobkiem podoba. Nie oszukujmy się, trochę dziwnie to wygląda, kiedy wszystkie postaci po śmierci wyglądają tak samo (atak klonów, hehe).

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    No w walkach drużynowych trochę dziwnie to wygląda ;> Z tym nagrobkiem to fajny pomysł.

  5. #5
    QSQ
    Konto usunięte
    Ja o czym innym myślałem ... To o czym wy rozmawiacie mogłoby być wprowadzone

  6. #6
    RoLLeR
    Konto usunięte
    jak wormsy fajnie by tvt wygladalo tylko jak w takim razie zrobic ozywienie? ;p rozbijasz pomnik na kawalki i wstajesz z grobu? ;p

  7. #7
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał RoLLeR Zobacz post
    jak wormsy fajnie by tvt wygladalo tylko jak w takim razie zrobic ozywienie? ;p rozbijasz pomnik na kawalki i wstajesz z grobu? ;p
    Haha, niezła by to była animacja xD

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    TO NIE MARGONEM ŻE SĄ NAGROBKI!!!nie mówie że jestem na nie ale wcześniej to było w margonem...

  9. #9
    Nyhariel
    Konto usunięte
    A ja jestem na nie w zwiazku z odkopywaniem postow, wiec sobie daruj...

  10. #10
    Cytat Napisał RoLLeR Zobacz post
    jak wormsy fajnie by tvt wygladalo tylko jak w takim razie zrobic ozywienie? ;p rozbijasz pomnik na kawalki i wstajesz z grobu? ;p
    Wychodzi zza światów, ale postać ma być zielona jak Zombie jakieś a nie normalna xD

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •