Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: Bójki w Wyklętej Świątyni

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    174

    Bójki w Wyklętej Świątyni

    Cześć. Proponuję na nowo wprowadzić bójki w świątyni. Usunięcie mapy bójkowej na amaterasu spowodowała, że nie ma jakiekolwiek rywalizacji tam (nawet w łapaniu). Ogólnie w tym miejscu było najwięcej bójek a dzisiaj w mfo prawie wcale ich nie ma

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2020
    Postów
    12
    bójki w tej grze nie istnieją masz jedynie 3 minutowe igrzyska

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87
    Jestem za chaosem i wprowadzeniem dodatkowo bójek przed każdą mapą z bosem(ewidentnie jeśli droga do nich jest długa). Innymi słowy na tak

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    amaterasu to nie boss, a droga do niej jest krotka i przyjemna, propozycja na tak

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    jestem na tak, przywrócenie bójek przy obecnym systemie łapania nie jest aż tak szkodliwe, poza tym nie wiadomo kiedy ama zrespi się dokładnie więc osoby łapiąc mogą same stracić możliwość bicia amy

  6. #6
    Użytkownik Avatar Tarquin
    Dołączył
    10-11-2019
    Postów
    14
    jestem na tak, mozna by bylo jeszcze dodac ze nie ma czegos takiego jak akceptacja pomocy

  7. #7
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    187
    Jestem na tak, brakuje mi bójki.
    Welcome to my world.

  8. #8
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    121
    Nie wiecie co piszecie

    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Cześć. Proponuję na nowo wprowadzić bójki w świątyni. Usunięcie mapy bójkowej na amaterasu spowodowała, że nie ma jakiekolwiek rywalizacji tam (nawet w łapaniu). Ogólnie w tym miejscu było najwięcej bójek a dzisiaj w mfo prawie wcale ich nie ma
    Nie zgodzę się, bójek aż tak dużo w Wyklętej Świątyni nie było, nawet się pokuszę że było ich mało. Jedynie bart bójkował (z tego co pamiętam) by sobie nabić rang na antymagach i afkach.

    Cytat Napisał Black Nightmare Zobacz post
    jestem na tak, przywrócenie bójek przy obecnym systemie łapania nie jest aż tak szkodliwe, poza tym nie wiadomo kiedy ama zrespi się dokładnie więc osoby łapiąc mogą same stracić możliwość bicia amy
    No nie do końca, zaraz znowu będzie że Sensei łapie przykładowo dwóch osobników i reloga i wbija nadal. Odchyłka 2 minut nie jest taka duża jak by się mogło wydawać + po respie masz 10s na relog.

    Cytat Napisał Tarquin Zobacz post
    jestem na tak, mozna by bylo jeszcze dodac ze nie ma czegos takiego jak akceptacja pomocy
    Akceptacja pomocy zostanie wyłączona zapewne jak zostanie wprowadzone losowanie pomocników.


    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Jestem na tak, brakuje mi bójki.
    z tego co się orientuję to nikogo tam nie bójkowałeś.

    Podsumowując system na losowaniu jest najbardziej sprawiedliwy, każdy ma równe szanse, inne postacie nie dają przewagi, szybsza animacja respu nie daje przewagi, szybkość klikania/używanie bota nie daje przewagi. Brakuje wam bójek czy ustawek zawsze zejść możecie na Wyklętą Górę i tam się pobić, a nie pisać o jakichś bezsensownych zmianach które nie wejdą.
    Co wam z tego jak złapiecie osobę która się nie chce bić (a na wyklętej niemal każda nie chce) skoro ona się od razu podda i zerowy drop macie, a jak ma inne postacie to relognie i i tak wam nic to nie da. Pomijam fakt możliwości nabicia sobie ochrony. Bójki zostały wyłączone ponieważ nie miały tam sensu od dłuższego czasu, kto chciał unikać walk i tak ich unikał.
    Miłego dnia

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Nie zgodzę się, bójek aż tak dużo w Wyklętej Świątyni nie było, nawet się pokuszę że było ich mało. Jedynie bart bójkował (z tego co pamiętam) by sobie nabić rang na antymagach i afkach.
    bojkowalo duzo osob, do czasu az niektorzy sie obsr i zaczeli nabijac ochronki przed ama 8)

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2020
    Postów
    1
    W grze która opiera się na rywalizacji, rywalizacja wymiera. X D X D

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Na tak, bo już nie mogę wytrzymać bez chwytania Iverka. Dodałbym jedynie mały szkopuł.., mianowicie to samo, co jest na upominku, czyli cooldown, po przelogowaniu na dołączenie do walki i złapanie minibossa.

  12. #12
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    cooldown na łapanie i dołączenie do walki byłby bardzo przydatny i wtedy bójki na globalach mają sens bo nikt raczej nie będzie chodzić mulciakami albo inną postacią

  13. #13
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    187
    Bez sensu, żeby mapa z materacem nie było mapą bójkową. Jeszcze wspomnę, że materac respi się tylko w JEDNYM miejscu nie to co inne globale.
    Welcome to my world.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Jeszcze dodajcie żeby ochronka nie działała, takie białe pole na łapanie zawsze coś jak na Igrzyskach.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    33
    Oczywiście że na TAK !!!!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •