Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Mniej doświadczenia przy większym stażu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    14

    Pytanie Mniej doświadczenia przy większym stażu

    Witam, na wstępie przyznaje że nie przeglądnalem 27 stron propozycji bo nie mam 20 minut i mozliwe ze sie powtorze.
    Moim zdaniem za łatwo jest awansowac w levelu. Od okolo 10 leveli zdobywam doswiadczenie na 2*lew (i nie tylko ja - masa ludzi tam chodzi) Proponuje aby nowy potwor (grupa potworow) miala przedzial expa. Juz objasniam.
    Powiedzmy wspomniany 2*lew przy pierwszej walce daje 500exp i wraz z iloscia zabitych potworow ta liczba spada do powiedzmy 150exp.
    Co to da??
    Wieksza migracja graczy po mapie, powolniejsze zdobywanie leveli. Moim zdaniem jesli pomiedzy update do 30lev a 40lev uplynelo 5 miesiecy?? i pierwsze 40 levele pojawily sie po kilku dniach to jest to za szybko.
    Mozliwe ze juz teraz jest taki system a ja o nim nie wiem bo non stop bije te 2lwy za 304exp jesli tak to zmniejszcie poziomy o powiedzmy polowe.

    A teraz besztajcie mnie do woli .... Lubie to

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Przy 40lv dostajesz juz tylko 10%, przy 41 5% ;]

    Takie cos juz mniej wiecej istnieje, narazie nie jest widoczne, roznice beda widoczne dopiero gdy bedziesz wbijal przykladowo setny poziom;]

  3. #3
    Spokojnie z tym expem dopiero 40 lvl jest maksymalny :d Poczekaj , aż będzie powiedzmy 100 lvl . To się będzie długo wbijać ;d

  4. #4
    Szybkie wbijanie poziomów bedzie jeszcze przez pare lv +40 potem na wbicie 1lv bedzie potrzeba okolo 3dni ruchów , a moim zdaniem jak sie szybko bedzie wbijalo poziom to zacheci to jakos nowych graczy ze dajmy na to w 1mies. dogonia topke w expie

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    14
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    zacheci to jakos nowych graczy ze dajmy na to w 1mies. dogonia topke w expie
    Z tym sie zgadzam w 100% ale itak uwazam ze juz teraz powinno sie dochodzic do limitu troche wolniej. A po dodaniu updatea czas wbicia 10 leveli z 5dni powinien podniesc sie do 10-15.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Spokojnie, wszystko w swoim czasie. Narazie jest jak jest, zeby nowi gracze mieli mozliwosc wbicia max lvla w miare szybko, pozniej bedzie coraz ciezej.

  7. #7
    Wbicie max lv po upku zajmuje okolo 10dni , 5 i mniej dni robia ludzie ktorzy uzywaja mf.
    Dodatkowo czas wbijania wydluza chodzenie na bossy , wczesniejsza mini bossy , zastanawia mnie tylko kwestia unikatów. Jakiego nowego gracza bedzie na nie stac skoro ceny dyktuja gracz z wyzszym poziomem , ktorzy maja znaczne wiecej zlota. A zastoje pomiedzy poziomami daja naprade duze mozliwosci do zachomikowania unikatów.

    No i w tym upku trudniej bylo zebrac caly set unikatów. Wiec w kolejnym pewnie trudnosc wzrosnie. OBY

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    14
    Jesli bedzie trudniej to poprosze o przeniesienie do niezrealizowanych Btw, expi sie latwo ale nei ma na czym zarobic i ja dochodzac powoli do tego 40 levela klepie biede ;d

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ja mam 5 postaci i nie jest tak łatwo zarządzać energią żeby szybko wbić max level. Dobrze jest.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Dojście z 30 na 40 zajmuje przy super optymalizacji ok. 13 dni, z 40 na 50 będzie to ok. 25 dni, z 50 na 60 ok. 40 dni

  11. #11
    I w końcu skończy się wbijanie max lv w ciągu 1dnia i rtobienie przez 10graczy upka w 3dni :>
    Ale przy takim wzroście co będzie na 100+ lv ?

  12. #12
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Bedzie coraz dluzej i dluzej, bardzo dobrze
    Ale mozliwe, ze bedzie np mniejszy limit (ten prawdziwy) lvlowy, w poprzedniej wersji to byl 300lvl, gracze przechodzili fabule powiedzmy, ze srednio na 200lvl, a w tej wersji moze bedzie inaczej? A moze jakies ciekawe mini bossy beda, ktore troszke wiecej expa dadza... Po...gramy zobaczymy

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Słyszałem, że ma być więcej miast na salamandrii

  14. #14
    To normalne, że początkowe poziomy wskakują stosunkowo szybko. W przyszłości na pewno będą się pojawiać propozycje wręcz przeciwne do tej opisanej w tym temacie ;)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •