Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Zmiany poziomu - dziennik.

  1. #1
    QSQ
    Konto usunięte

    Zmiany poziomu - dziennik.

    Mój pomysł polega na tym, aby zrobić takie coś jak w v2 "Doświadczenie - Zmiany poziomu"
    Nazwa:  poziom.png
Wyświetleń: 287
Rozmiar:  8.2 KB

    W wersji v3 mogłoby się to znajdować w "dzienniku"
    Nazwa:  zzz.jpg
Wyświetleń: 280
Rozmiar:  21.3 KB

    Po co nam to w ogóle?? - A po to, aby móc sobie zobaczyć kiedy wbiliśmy dany lvl, ile czasu zajęło nam wbijanie tego lvl'a, można by porównywać z graczami. Mi dzisiaj było to potrzebne do zobaczenia jaki lvl wbiłem z początkowej energii i niestety nie znalazłem czegoś podobnego...Niby jest coś takiego jak wydarzenia, dla mnie to nie problem po gram od 3 dni, ale dla tych co grają parę miesięcy, a w przyszłości będą to już lata, to przeszukiwanie wśród takich wydarzeń jak "zalogowanie" będzie nudzące.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    W sumie mogloby wejsc, nowy gracz, moglby sobie zobaczyc ile sie srednio wbija dany poziom.

  3. #3
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Osobiście jestem za tym by to mogło wejść do gry . Tak ja Jaskier mogło by to pomóc nowym graczom a także i tym już doświadczonym powspominać za 2 -3 lata jak to było pare lat temu

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem za tak samo.

  5. #5
    Przyda się lecz nie wiem czy to w dzienniku umieścić

  6. #6
    uranterra
    Konto usunięte
    fAJNY POMYSŁ

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Gratuluję odświeżenia tematu po 1,5 roku. Pomijam już sam fakt, że zmiany poziomów są w logach, więcej nic nie trzeba.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 19-04-2013 o 22:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •