Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 376

Temat: Spolszczenie forum

  1. #1

    Spolszczenie forum

    Jak pewnie zauważyliście, spolszczenie zrobione przez vBHELP.pl jest niekompletne. Proszę o zgłaszanie nieprzetłumaczonych treści, wraz z opisem lub odnośnikiem do strony gdzie się znajdują i ewentualną propozycją tłumaczenia.

  2. #2
    Zostało wgrane nowe spolszczenie forum. Proszę zgłaszać ewentualne braki i błędy.

  3. #3
    QSQ
    Konto usunięte
    Całe "Shoutbox"

  4. #4
    Już od paru chwil się tym zajmuję.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Opcje wyświetlania w skrzynce odbiorczej.
    Trochę rzeczy w Twój profil - przetłumaczone w moim poście wyżej
    Teksty w "Co nowego": Nowe wiadomości w grupach, Nowe wydarzenia - trzeba kliknąć i wejść w opis
    https://forum.mfo3.pl/search.php - zaawansowane wyszukiwanie
    Dużo tekstów w zaawansowanych ustawieniach: https://forum.mfo3.pl/profile.php?do=editoptions (większość przetłumaczone wcześniej)
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 06-04-2011 o 08:43

  6. #6
    QSQ
    Konto usunięte
    Pod każdym nickiem w poście pokazuje jest napis po ANGIELSKU np Member... I jak najeżdża się na tą zieloną/czerwoną/szarą kreskę, pasek coś, to również pokazuje się napis w języku obcym.

  7. #7
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Opcje wyświetlania w skrzynce odbiorczej.
    Trochę rzeczy w Twój profil - przetłumaczone w moim poście wyżej
    Teksty w "Co nowego": Nowe wiadomości w grupach, Nowe wydarzenia - trzeba kliknąć i wejść w opis
    https://forum.mfo3.pl/search.php - zaawansowane wyszukiwanie
    Dużo tekstów w zaawansowanych ustawieniach: https://forum.mfo3.pl/profile.php?do=editoptions (większość przetłumaczone wcześniej)
    Panelu "dostosuj profil" tłumaczyć nie będę (pewnie go w ogóle wyłączę). Nic innego nieprzetłumaczonego w "twój profil" nie znalazłem.

    W "co nowego" wszystko jest u mnie przetłumaczone.

    Zaawansowana wyszukiwarka - u mnie wszystko jest przetłumaczone.

    (sprawdź jaki masz ustawiony język na forum - "polish" to poprzednia wersja, nowo wgrana to wersja "polski")

    W "zaawansowanych ustawieniach" - faktycznie jest parę rzeczy nieprzetłumaczonych. Wieczorem się tym zajmę.
    Cytat Napisał QSQ Zobacz post
    Pod każdym nickiem w poście pokazuje jest napis po ANGIELSKU np Member... I jak najeżdża się na tą zieloną/czerwoną/szarą kreskę, pasek coś, to również pokazuje się napis w języku obcym.
    To są nazwy rang, zupełnie inna kwestia. Po prostu muszą zostać zmienione, za jakiś czas zrobię nowy temat i zbiorę od Was propozycje rang na forum.

  8. #8
    STRAZAK
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/login.php?do=login
    You have entered an invalid username or password. Please enter the correct details and try again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!

    You have used 3 out of 5 login attempts. After all 5 have been used, you will be unable to login for 15 minutes.
    If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.
    ~~~~

    Jeśli pomogłem nie pogardzę reputkiem

  9. #9
    Drizzt
    Konto usunięte
    Ad . 1

    Podana przez Ciebie nazwa użytkownika bądź hasło jest błędne. Proszę użyć poprawnych danych i spróbować ponownie. Pamiętaj, że w przypadku hasła ma znaczenie wielkość liter. Zapomniałeś hasła ? Kliknij tutaj !

    To jest Twoja 3 z 5 dostępnych prób logowania. Po wykorzystaniu wszystkich 5, możliwość zalogowania się zostanie zablokowana na czas 15 minut.


    Ad.2

    Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z FAQ poprzez kliknięcie w link znajdujący się powyżej. Do pisania na naszym forum wymagana jest rejestracja : kliknij link rejestracja znajdujący się powyżej aby kontynuować. Aby zacząć przeglądać forum, wybierz z poniższych interesującą cię kategorię.
    Ostatnio edytowane przez Drizzt ; 07-04-2011 o 20:14

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Tłumaczenie tego nie jest aż tak istotne, bo nie da się zalogować "normalnie" na forum, tylko z poziomu gry.
    Offtopując, mogę dodać aby całkowicie ukryć pole logowania i pod link REJESTRACJA dać link do MFO3 i info, że nie ma możliwości rejestracji na forum i logowanie odbywa się poprzez grę.

    Proszę o reputację

  11. #11
    Przetłumaczyłem to, co do tej pory zgłosiliście.

    Podmieniłem też komunikat wyświetlany niezarejestrowanym użytkownikom. Od teraz informuje, że rejestracja jest dostępna tylko z poziomu gry.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Gdy chcę dodać tagi do wiadomości
    You do not have permission to create tags. You may only use existing tags.
    Nie masz uprawnień do tworzenia tagów. Można używać tylko istniejących tagów.


    A co do samych tagów, będzie można je dodawać? No i co z tym moim (super)modem :P

  13. #13
    STRAZAK
    Konto usunięte
    notice: You are currently showing up as idle. Click here to resume activity.
    ~~~~

    sb

  14. #14
    A co do samych tagów, będzie można je dodawać?
    Nie. Tagowane będą tylko propozycje - ułatwi to wyszukiwanie duplikatów.
    No i co z tym moim (super)modem :P
    Napisz do mnie PW i przekonaj mnie, że dodanie Ci uprawnień nie będzie błędem. Oraz to, do czego możesz się przydać.

    Pierwsze przetłumaczone, drugiego nie znajduje we frazach w panelu.

  15. #15
    Pitazboras
    Konto usunięte
    Może to wynika z tego, że drugie dotyczy sb, które nie jest w standardzie, tylko jest modem? Strzelam...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •