Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Powtórka przegranej walki

  1. #1
    Sax
    Konto usunięte

    Powtórka przegranej walki

    Grając w MFO3 walczę z potworkami automatycznie i czasami zdarza się tak, że walkę przegrywamy bo czasami skrypty źle przyswajają sytuację podczas walki (nie myślą jak "normalni" gracze ) i czy by była możliwość keidy dostajemy informację o tym, że przegraliśmy i przy okienku "ZOBACZ REPLEY" by było także "Powtórz walkę". W sumie nie wiem czy jest to możliwe ale myślę, że pomysł jest dobry a zaczerpnąłem go z gry Heroes 5 est tam podobnie gdy walczymy automatycznie z przeciwnikami mamy możliwość powtórzenia walki sami gdyż komputer często traci dużo jednostek

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No to popracuj nad skryptem. Możliwości powtórzenia walki raczej się nie spodziewaj.

  3. #3
    Darko
    Konto usunięte
    ale rozumiem, że tu nie tracisz dużo jednostek? no więc chyba jest ok.

  4. #4
    Shunsui
    Konto usunięte
    Jestem na nie może kiedyś dacie propozycje cofnięcia bossa bo dropa nie dostaliście?

  5. #5
    Salcia
    Konto usunięte
    jestem za propozycją ElChado

  6. #6
    Sax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ElChado Zobacz post
    Jestem na nie może kiedyś dacie propozycje cofnięcia bossa bo dropa nie dostaliście?
    cóż za merytoryczna odpowiedź
    Tu bardziej chodzi o to że sobie chodzę po lochach i w końcu padnęz potworkami bo nie byłem akurat maxymalnie wyleczony i muszę cofać siędo miasta a tak tylko powtórz walkę i jedziemy dalej.... Gdzie ja tu coś napisałem, że chcę powtórki z bossem bo nie taki drop dostałem nawet nie w głowie mi takie pomysły

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale to i tak bez sensu. Trzeba się leczyć

  8. #8
    Fatal
    Konto usunięte
    Potworki cię zabijają a ty chcesz dalej walczyć Dobre

  9. #9
    Sax
    Konto usunięte
    Czytaj ze zrozumieniem ! Nie zabijają tylko np. minimalnie masz więcej życia i Twój Skrypt (celowo wielką literą) niestety się nie uleczy bo tak masz ustawione kiedy Ty "normalny" myślący gracz uleczyłby się i wtedy taka opcja byłaby przydatna

  10. #10
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    nie, trzeba ułożyć dobry skrypt, na nie

  11. #11
    Salcia
    Konto usunięte
    zapewne @up

  12. #12
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Lecz sie lub chodz na slabsze potworki.
    Administracja jest raczej przeciwna zautomatyzowaniu postaci, tzn auto-leczeniu, auto-expieniu itp.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •