Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Bójka (auto)

  1. #1
    Salcia
    Konto usunięte

    Bójka (auto)

    Są bójki, ale zawsze walka jest manualna, dlaczego by nie zrobić, że atakująca bądź broniąca się osoba wybiera jaką walkę stoczą? Przez to ranking auto jest trochę zaniedbany, a gracze nie chętnie walczą auto. W tej chwili top 1 w manualu ma ~730 za to w auto zaledwie ~240 jest lekka różnica

  2. #2
    benerit
    Konto usunięte
    Jeśli atakujący by wybierał skrypt auto w bójce to szybko by nabijał trochę rankingu, gdyż większość nie ma skryptów przygotowanych na taką ewentualność (i oczywiście ludzie by marudzili że to głupie bo oni chcą walczyć manualnie). Natomiast jeśli to broniący by wybierał auto - to byłaby to idealna metoda na uciekanie od bójek - ot osoba z dużym rankingiem pvp i małym auto - wybiera bójkę auto i nie masz żandej możliwości zabrania mu punktów pvp.

    I tak źle i tak niedobrze...

  3. #3
    Salcia
    Konto usunięte
    Ale w sumie jest plus też jeszcze jeden jak by to broniący wybierał formę walki. Nie koniecznie "agresor" musi być przygotowany na bójkę na automacie i się może to trochę zdziwić i myślę, że ranking walk automatycznych by "ożył". Naprawdę rzadko kto chce walczyć na automacie i niedługo zaczniemy się zastanawiać po co walki automatyczne powstały jak nikt nie walczy

    Natomiast jeśli to broniący by wybierał auto - to byłaby to idealna metoda na uciekanie od bójek - ot osoba z dużym rankingiem pvp i małym auto - wybiera bójkę auto i nie masz żandej możliwości zabrania mu punktów pvp.
    Jak to nie ma? Nacieszy się ranqiem auto

  4. #4
    Hrabia
    Konto usunięte
    Całkiem ciekawa opcja.. Tylko oczywiście musiałby być w przedziale auto, żeby taką walkę wybrać ha

  5. #5
    Salcia
    Konto usunięte
    Tylko oczywiście musiałby być w przedziale auto, żeby taką walkę wybrać ha
    Oczywiście

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Autowalka w bójkach: Tak, ale tylko do obrony.

  7. #7
    Salcia
    Konto usunięte
    Ja i tak szczerze mówiąc jestem za tym, żeby to atakujący wybierał formę walki jaką mają stoczyć. Dlaczego? Nakłoniło by to do myślenia graczy, czyli zrobienia sobie inty, przecież musimy być przygotowani na wszystko. Jak broniąca osoba będzie wybierać to praktycznie zawsze będzie manual i problem powróci i to z niezłym "jebut"

  8. #8
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    a ja je4stem przeciw a argumenty mam podobne co benerit
    większość nie ma skryptów przygotowanych na taką ewentualność (i oczywiście ludzie by marudzili że to głupie bo oni chcą walczyć manualnie)
    sam nie mam skryptow od razu mowie, wiec wiem co bedzie sie dzialo xD
    nie kazdy umie skrypt zrobic :P

  9. #9
    Salcia
    Konto usunięte
    Zmusiło by to do myślenia i po paru przegranych walkach w końcu ustawił byś ten skrypt... Poza tym szwędając się po mapie gdzie są bójki musisz być przygotowanym na wszystko prawda? Więc i na to też

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    bójek auto nie będziemy robić.
    Wkrótce będzie nowa arena, która powinna ułatwić szukanie chętnych na walki auto.

  11. #11
    Salcia
    Konto usunięte
    A jak nie ułatwi to co wtedy? Wycofacie auto? Bo ja innej opcji nie widzę.

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Salcia Zobacz post
    A jak nie ułatwi to co wtedy? Wycofacie auto? Bo ja innej opcji nie widzę.
    Spokojnie, ta nowa arena to fajna rzecz

  13. #13
    Salcia
    Konto usunięte
    Pytam na zaś

  14. #14
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Zmusiło by to do myślenia i po paru przegranych walkach w końcu ustawił byś ten skrypt...
    nie bede ustawial skryptu po to, aby kogos usatysfakcjonowac, nie kazdy chce auto walki ...
    po drugie zanim zrobie skypt to cvhyba minie ze 3 godziny bo nawet nie rozumiem o co tam chodzi xD
    po trzecie brak czasu rowniez mi to "rekompensuje" :P
    po 4 ustawie sobie skrypt taki aby cie "uszczesliwic" wygrasz za kazdym razem , bedzie znow mowa ze ktos kupuje rank bo ktos wygrywa ... a ja sie nie bede leczyc ...
    Poza tym szwędając się po mapie gdzie są bójki musisz być przygotowanym na wszystko prawda? Więc i na to też
    tak prawda, ale to rowniez dziala w druga strone ty tez musisz byc przygotowana na to, zeby walczyc manualnie ...

  15. #15
    Salcia
    Konto usunięte
    Ja walczę i tak i tak, mi niczego nie zarzucisz :]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •