Strona 51 z 55 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 765 z 811

Temat: Propozycje nowego uzbrojenia

  1. #751
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87
    Rózga 80 lvl
    9 slotów
    292 obrażenia
    111 atak mag
    139 mp
    -1 speed
    pasywka: Jeśli używasz pocisku magicznego,zadaje obrażenia z losowego żywiołu

  2. #752
    I do czego niby to by się miało przydawać?
    Ostatnio edytowane przez Nyan Cat ; 30-06-2020 o 17:16

  3. #753
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    I do czego niby to by się miało przydawać?
    do tego samego, do czego służy wekiera, z tym, że tą różdżką masz bonusowo 20% dmga

  4. #754
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Jakaś Zbroja
    Poziom: dowolny
    Sloty: standardowe
    Statystyki: jakiekolwiek, pomysły ode mnie:
    1) +obrona, -szybkość
    2) +hp
    3) +8% miecza

    Info: całkowicie uodparnia noszącego na status Krwawienie.

  5. #755
    Użytkownik Avatar Truciciel
    Dołączył
    27-06-2019
    Postów
    12
    Brakuje mi trochę "statusowych" rożdżek na 50 poziom. Myślę, że ta różdżka nie jest dość przegięta ze względu na masywny hp down, ale również można by też przerobić tą różdżkę na coś wyższopoziomowego (podkręcając staty i usuwając hp down).

    Różdżka specjalisty
    typ:ręce
    wymagany poziom:50
    Obrażenia : 203
    mp:42
    hp: -200
    Atak magiczny: 71
    sloty: 7
    Specjalna Zdolność: po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2)
    po użyciu zaklęcia lodu następne zaklęcie niebędące lodem nakłada skupienie na 2 tury
    po użyciu zaklęcia wiatru następne zaklęcie nie będące wiatrem nakłada refleks na 2 tury (Myślę też o wersji z magiczną barierą albo barierą, w części o wietrze/ziemi)
    po użyciu zaklęcia ziemi następne zaklęcie nie będące ziemią nakłada regeneracje na 2 tury
    po użyciu zaklęcia magiczny pocisk następne zaklęcie nie będące magicznym pociskiem zregeneruje 20% brakującej many
    Używanie 2 zaklęć tego samego atrybutu pod rząd, lub użycie przedmiotu przerywa cykl bonusów.

  6. #756
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Truciciel Zobacz post
    Brakuje mi trochę "statusowych" rożdżek na 50 poziom. Myślę, że ta różdżka nie jest dość przegięta ze względu na masywny hp down, ale również można by też przerobić tą różdżkę na coś wyższopoziomowego (podkręcając staty i usuwając hp down).

    Różdżka specjalisty
    typ:ręce
    wymagany poziom:50
    Obrażenia : 203
    mp:42
    hp: -200
    Atak magiczny: 71
    sloty: 7
    Specjalna Zdolność: po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2)
    po użyciu zaklęcia lodu następne zaklęcie niebędące lodem nakłada skupienie na 2 tury
    po użyciu zaklęcia wiatru następne zaklęcie nie będące wiatrem nakłada refleks na 2 tury (Myślę też o wersji z magiczną barierą albo barierą, w części o wietrze/ziemi)
    po użyciu zaklęcia ziemi następne zaklęcie nie będące ziemią nakłada regeneracje na 2 tury
    po użyciu zaklęcia magiczny pocisk następne zaklęcie nie będące magicznym pociskiem zregeneruje 20% brakującej many
    Używanie 2 zaklęć tego samego atrybutu pod rząd, lub użycie przedmiotu przerywa cykl bonusów.
    Zbyt op pasywka

  7. #757
    Użytkownik Avatar Truciciel
    Dołączył
    27-06-2019
    Postów
    12
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Zbyt op pasywka
    no ok... A co jakby tak podzielić każdy z tych segmentów na oddzielne przedmioty?

  8. #758
    Cytat Napisał Truciciel Zobacz post
    Brakuje mi trochę "statusowych" rożdżek na 50 poziom. Myślę, że ta różdżka nie jest dość przegięta ze względu na masywny hp down, ale również można by też przerobić tą różdżkę na coś wyższopoziomowego (podkręcając staty i usuwając hp down).

    Różdżka specjalisty
    typ:ręce
    wymagany poziom:50
    Obrażenia : 203
    mp:42
    hp: -200
    Atak magiczny: 71
    sloty: 7
    Specjalna Zdolność: po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2)
    po użyciu zaklęcia lodu następne zaklęcie niebędące lodem nakłada skupienie na 2 tury
    po użyciu zaklęcia wiatru następne zaklęcie nie będące wiatrem nakłada refleks na 2 tury (Myślę też o wersji z magiczną barierą albo barierą, w części o wietrze/ziemi)
    po użyciu zaklęcia ziemi następne zaklęcie nie będące ziemią nakłada regeneracje na 2 tury
    po użyciu zaklęcia magiczny pocisk następne zaklęcie nie będące magicznym pociskiem zregeneruje 20% brakującej many
    Używanie 2 zaklęć tego samego atrybutu pod rząd, lub użycie przedmiotu przerywa cykl bonusów.
    Pasywka jest okej ale gdyby dawała wszystko na 1 turę bez zwiększonego DPS, oraz HP -300.

  9. #759
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał spotlight Zobacz post
    bez zwiększonego dps
    dmg*

  10. #760
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2) jest w sumie ciekawe ale z warunkiem raz na kilka tur

  11. #761
    Użytkownik Avatar Truciciel
    Dołączył
    27-06-2019
    Postów
    12
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Pasywka jest okej ale gdyby dawała wszystko na 1 turę bez zwiększonego DPS, oraz HP -300.
    własnie chodzi o to aby nie używać 2 żywiołów (gdyby były statusy [statusy się nie stakują] na 1 ture to można by przeskakiwać z 1 żywiołu na 2-gi), liczę bardziej na używanie 3/4 żywiołów, powinno to dodać trochę fun-u.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    po użyciu zaklęcia ognia następne zaklęcie nie będące ogniem jest wzmocinone 0 20% (chodzi mi o obrażenia*1.2) jest w sumie ciekawe ale z warunkiem raz na kilka tur
    o tym właśnie myślałem, tylko nie mialem pomysłu jak to zapisać :/

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał DeAtH RaiN Zobacz post
    Rózga 80 lvl
    9 slotów
    292 obrażenia
    111 atak mag
    139 mp
    -1 speed
    pasywka: Jeśli używasz pocisku magicznego,zadaje obrażenia z losowego żywiołu
    To brzmi jak różdżka ruletki (coś w stylu rękawic ruletki ale bez jakiś dodatkowych debuffów)

  12. #762
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2012
    Postów
    20
    Tytanowa Różdżka (Unikat)
    Poziom:100
    Atak Magiczny: 135
    Obrażenia: 363
    Mp: 102
    Info:Nadaje auto-status Regeneracja Many na 3 tury.

    Tytanowa Buława (Unikat)
    Poziom: 100
    Atak: 122
    Obrażenia:934
    Celność:-5%
    Szybkość:-12
    Info: Gdy przeciwnik ma status bariera noszący ma 70% szansy na nadanie statusu krwawienie przy zwykłym ataku.

    Tytanowa Maska (Unikat)
    Poziom:100
    Obrona Magiczna:92
    Obrona:32
    Szybkość:-26
    Mp:-12Mp
    Pomylenie:25%

    Tytanowy Pancerz (Unikat)
    Poziom:100
    Obrona:172
    Szybkość:-12
    Szczęście:-11
    Ziemia:4%
    Buława:4%

    Tytanowe Kalosze (Unikat)
    Poziom:100
    Szybkość:94
    Obrona:51
    Szczęście:-34
    Spowolnienie:50%

    Tytanowy Pierścień (Unikat)
    Poziom:100
    Szczęście:84
    Obrona:15
    Buława:16%
    Ziemia:12%
    Info:Nadaje auto-status Przyspieszenie na 4 tury.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post322475 <- link do mini bossa, z którego można dostać to uzbrojenie
    Ostatnio edytowane przez MagikMerlin ; 20-07-2020 o 14:11

  13. #763
    musaraj
    Konto usunięte
    Topór Dumy

    Poziom 100
    Statystyki z 80 poziomu

    Nadaje autostatus Dumny wojownik bez limitu tur.
    Dumny wojownik - zwiększa atak użytkownika o 20% za każdego żywego przeciwnego gracza (ponad 1). Znika po śmierci.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 28-08-2020 o 15:58

  14. #764
    musaraj
    Konto usunięte
    Różdżka Biedy (analogicznie Rękawice czy inny Miecz)
    statystyki normalne
    Złoto -80%
    Info: Zadaje 50% więcej obrażeń zwykłym potworom.

  15. #765
    Różdżka ucznia
    statystyki normalne
    Exp +10%
    AP + 25%
    Gold -90%
    Info: Zadaje 25% mniej obrażeń.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 06-09-2020 o 14:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •