Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Miksy odnowienia 1

  1. #1
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047

    Miksy odnowienia 1

    Witam
    proponuję dodać miksy odnowienia 1 u handlarza w lange/urkaden.

    Cena: 5k sztuka.


    Chodzi o to iż te miksy są o wiele rzadsze, i trudniej dostępne od odnowień 2.
    Mimo iż leczą mniej, to jednak są często wykorzystywane w pvp.


    Zazwyczaj trzeba się trochę natrudzić by kupić te miksy,
    uważam że stwarza to nie potrzebny problem w pvp (walczymy? czekaj kupie odno 1)
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 15-10-2011 o 18:43
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Już lepiej w eliar, jako wysysarka złota.

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Jak już w sklepie to 10k/szt.

  4. #4
    benerit
    Konto usunięte
    miksy odnowienia 1 i 2 sa jako drop w kilku bossach - również nowych. W kolejnych upkach też nie będziemy o nich zapominać - więc stały dopływ jest.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    NIe trzeba ich wprowadzac.
    Ale zmienić system dropów.
    Jeszcze przed apem miałem 50 miksów Odnowienia 2 i 5 miksów odnowienia 1 (ok.).
    Bo biłem gryfy, ogry, dzbany. nich wszystkich leci MO2. Z Wodnego Żółwia leci MO2, ze Szczurołaka również. NIe widziałem raportów, żeby z Wampirzycy leciała jakakolwiek MO.
    Z czego leciMO1? Z Kobry, z Tygrysa, z PLazmy. Na Tygrysa i Plazmę traci się duzo energii, a dostaje się mało expa/złota/wartościowego EQ. A Kobra kąsa, i można paść, nawet 3x30 lv pada.
    A więc osłabić dropa z ktoregoś nowego bossa - najlepiej szczurka. ZAmiast MO2 dać MO1. I problem załatwiony.

  6. #6
    Eren
    Konto usunięte
    Ja bym jednak wolał, żeby były dostępne w sklepach, od Urkaden i w następnych miastach. Np.: w Urkaden lv 1 po 5k, a już w Eliar lv1 5k i dodatkowo lv 2 po 10k.

  7. #7
    benerit
    Konto usunięte
    Jedynki lecą choćby z czaszki i to bardzo często

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    No, jeszcze czaszka. Ale ta wybucha i wnerwia

  9. #9
    Eren
    Konto usunięte
    Wg mnie jednak czaszka i kilka innych minibossów/bossów to wciąż za mało. Osłony są już w sklepach regeny itd. itp. to dlaczego nie ma odnówek. Mam nadzieję, że zostaną wporwadzone w następny up'ku czy jakiejś mniejszej aktualizacji.

  10. #10
    Arconas
    Konto usunięte
    ale odnowienia nie maja być tak pospolite -.- one mają być czymś cennym jak eliksiry powiedzmy z mfo2

  11. #11
    Eren
    Konto usunięte
    Jednak odnowy 2 są dosyć częstą rzeczą. Niech chociaż zostaniewyrównana szansza na zdobycie odnowy 1 i 2.

  12. #12
    Arconas
    Konto usunięte
    czy ja wiem :P zawsze tak się mówi, że nie ma bata ubić dzbana/czaszki a po jakimś czasie idzie to szybko i miksy są

  13. #13
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Tez zmienilbym dropa. Sorry, ale mam ok. 80szt miksow lv2 i 4szt lv1. A lv2 duzo wiecej w walkach uzywam...

  14. #14
    Dodałbym NPC zamieniający jednego miksa odnowienia 2 na dwie sztuki odnowienia 1.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał minek Zobacz post
    Dodałbym NPC zamieniający jednego miksa odnowienia 2 na dwie sztuki odnowienia 1.

    Już lepiej wymiana na 1 sztukę, bo obecnie odnowienia 1 są droższe od odnowień 2 (co jest dziwne)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •