Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: O co kaman?

  1. #16
    Coni
    Konto usunięte
    Nie, to Ty nie rozumiesz, znowu ..

    robi zamieszanie w skryptach bo coś zostało wprowadzone dla jednej osoby.
    Item został wprowadzony dla jednej osoby, ale jeżeli ma status to automatycznie wędruje na tamtą listę w skryptach, prościej się chyba tego wyjaśnić nie da.

    Widzę, że Ty nie rozumiesz w sumie czego się można spodziewać
    Właśnie, czego się można spodziewać po dziecku, które uczęszcza do liceum zaocznego?

    Można by po prostu ukryć te statusy na tej liście.
    Niby dlaczego? Przeszkadzać nie przeszkadza, a przynajmniej można napisać skrypt pod tego danego gracza co ma ten item.
    Zaraz byłby płacz, że ma przewagę.

  2. #17
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Niby dlaczego? Przeszkadzać nie przeszkadza, a przynajmniej można napisać skrypt pod tego danego gracza co ma ten item.
    Zaraz byłby płacz, że ma przewagę.
    O, dobry pomysł

  3. #18
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,742
    to są statusy specjalne (nie traktowane jak statusy w walce) i nie powinny znaleźć się na tej liście. Będzie poprawka.

  4. #19
    Salcia
    Konto usunięte
    Och Dziękuję, że ktoś mnie zrozumiał.

  5. #20
    Darko
    Konto usunięte
    coś w stylu "szybsza regeneracja pkt. energii" ?

  6. #21
    @Up
    też mi to przeszło przez myśl , benerit tak dużo tych mf'ów nie miał ( nie było nic na forum w dziale handel ) , a chyba nie wydawałby tak dużo na mf'y , a ten 40 lvl wbił jako jeden z pierwszych. No, ale nawet jak jest to 100 % do expa to jest on w pełni zasłużony.

  7. #22
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    @Up
    też mi to przeszło przez myśl , benerit tak dużo tych mf'ów nie miał ( nie było nic na forum w dziale handel ) , a chyba nie wydawałby tak dużo na mf'y , a ten 40 lvl wbił jako jeden z pierwszych. No, ale nawet jak jest to 100 % do expa to jest on w pełni zasłużony.
    Akurat miałem dobry miesiąc jeśli chodzi o zlecenia, więc wsparłem trochę administrację

  8. #23
    To były tylko przypuszczenia :d Ja gdybym miał to też bym jakoś tam wsparł. A może wypowiesz się na temat tego tajemniczego statusu ?
    Ostatnio edytowane przez BeLiaR ; 13-10-2011 o 16:04 Powód: okazało się , że jak się robi nowe zdanie to trzeba poprzednie skończyć kropką ,a te nowe dać z dużej litery

  9. #24
    Darko
    Konto usunięte
    nie wypowiadaj się, ma być 'tajemniczy' BUAHAHAHAHA (złowieszczy śmiech)

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,742
    poprawione

  11. #26
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie ma już co pisać, ale kilkan wyjaśnień
    magiczna laska niekoniecznie bedzie na nastepny apdejt. Jest to potworek unikalny z testow, lecz wyparty przez Czaszkę. Z tego co pamiętam, miała ogromnego speeda. A wymysł Benerita nie wpływa na regenerację energii. jego działanie jest bardziej... subtelne. (choc regenerację ma, nie ma co )

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    to są statusy specjalne (nie traktowane jak statusy w walce) i nie powinny znaleźć się na tej liście. Będzie poprawka.
    tomi miał już dość głupoty i zazdrości niektórych więc dla świętego spokoju ukrył :P


    Dla Ciebie nikt itemka nie zrobi, nie masz co sie trudzić tak samo jak i dla mnie
    chyba proste że jak nic nie robisz to nic nie dostaniesz
    a bernit się wykazał w tym upku, w sumie to po czesci dzięki niemu masz upka juz teraz a nie na boże narodzenie

    Co trzeba zrobić by dostać artefakt ?
    ojj dużo, wygrać turniej, być najlepszym i najaktywniejszym testerem, zrobić coś pozytywnego czego nikt inny w grze nie dokonał lub zrobiło to bardzo mało osób

    Rozumiem nagroda to nagroda, to jest taka sama sytuacja jak Palikot chce zdjąć krzyż ;] Tylko że on ma 10 % poparcia, pewnie jak by miał 90 % to by mógł sobie go zdjąć, a tu się robi zamieszanie w skryptach bo coś zostało wprowadzone dla jednej osoby. Rozumiesz o co mi się rozchodzi?
    zazdrośnica ;]
    Bernit miał 100% poparcia testerów którzy się zalogowali na forum i coś napisali wliczając w to Tomiego ;]

    Dla jednej osoby specjalnie zostało wprowadzone coś takiego jak wymysł benerita w statusach?
    dla jednej osoby był item, a w statusach było dla wszystkich...teraz już nie ma bo ci nie pasowało i zrobiłas niepotrzebny szum a Tomi nie mógł już wyrobić i zmienił xD





    a wymysł bernita ma ciekawe działanie, ale nie jest to żadne dodawanie enrgii/mf'ów/złota itp. nie daje też to jakiejś mega przewagi w walce

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •