Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Komnata przetrwania

  1. #16
    Shunsui
    Konto usunięte
    ja tam miałem uniwersalną zbroję tak samo jak w tej skrzyni ''na wodzie'',przy wodzie,przy labiryncie xD

  2. #17
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post

    Jak dokładnie wyglądają problemy?
    - postać drepcze w miejscu
    - postać przez moment idzie dalej mimo puszczenie strzałki
    - postać "zastanawia się" moment nim ruszy
    - po ruszeniu ściany postać "zastanawia się" naprawdę długo

    Zgadzam się z odpowiedzią Vaga, że bez komnaty przeżyję - ale co to za życie

    Prosiłbym o nie umieszczanie elementów zręcznościowych o trudności większej niż w Dolinie Lawin w głównej fabule.

    Ze swojej strony postaram się pokombinować na innym kompie...


    Pozdrawiam

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Prosiłbym o nie umieszczanie elementów zręcznościowych o trudności większej niż w Dolinie Lawin w głównej fabule.
    to nie jest główna fabuła, a spróbuj przejść u jakiegoś znajomego na kompie jak na swoim nie możesz

  4. #19
    - po ruszeniu ściany postać "zastanawia się" naprawdę długo
    To jest normalne. Animacje "scenki" kończą się w momencie, kiedy nad głową postaci pojawia się zielona ikonka. Wtedy dopiero możesz ruszyć.

    Prosiłbym o nie umieszczanie elementów zręcznościowych o trudności większej niż w Dolinie Lawin w głównej fabule.
    Komnata Przetrwania nie jest częścią głównego wątku fabularnego ;)

  5. #20
    Arconas
    Konto usunięte
    ja otworzyłem skrzynie i była pusta xd nie wiem czemu, ale jakoś to przeżyję :P

  6. #21
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Pokazuje ci co dostałeś dopiero jak uciekniesz do góry drabinką

  7. #22
    Arconas
    Konto usunięte
    o kurde ;d ehh ja otworzyłem tak się zdziwiłem, że nic nie ma i zostałem zgnieciony, a potem poszedłem bez skrzynki xD No, ale przynajmniej gem szybkości w przeklętej jaskini miałem

  8. #23
    Szlug
    Konto usunięte
    A ja miałem jeszcze ciekawszy problem, poza słabym łączem które sprawiało że każde polecenie było wykonywane z opóźnieniem 1-2 sekund, musiałem walczyć z klawiaturą której strzałki nie zostały zaprojektowane do użytkowania ;p W konsekwencji miałem grę logiczno-pamięciowo-zręcznościowo-hazardową. Co nie pozwoliło mi nawet pomarzyć o otwarciu skrzynki. Pioruny, kamienie, kolce, kule... mam nadzieję, że braciszek Natiusa zakończył już swoją passe nieszczęść i nie będzie trzeba uważać czy coś znowu na głowę nie spadnie, tylko będzie można skupić się na statystykach, pvp, bossach i innych ciekawszych aspektach gry.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •