Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Komnata przetrwania

  1. #1
    Eldoth
    Konto usunięte

    Komnata przetrwania

    Witam.
    Czy mogłaby zaistnieć możliwość "obejścia" Komnaty przetrwania. Moje łącze internetowe lub komputer nie radzą sobie z mnogością animacji na tym obszarze.

    Pozdrawiam

    PS na Chrome też nie udaje się

  2. #2
    Shunsui
    Konto usunięte
    Dużo jest takich osób ja akurat aż tak ''dużych'' problemów nie miałem ale nie którzy mają popieram.

  3. #3
    Siwy
    Konto usunięte
    Może zmień na 10 FPS

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    O ile przechodzi się bezbłędnie to nawet na słabych komputerach da się to wykonać (a testy były robione, gdy animacji było jeszcze więcej). Większym problemem może być łącze, które nie zapewnia w miarę płynnego chodzenia w grze (pingi).
    Nie ma możliwości "obejścia".

    Jak dokładnie wyglądają problemy?

  5. #5
    Shunsui
    Konto usunięte
    ja miałem taki że np.stanąłem na kolcach to czekałem z około 4s zanim się wysuną a wtedy już mnie ściana przygniatała.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał ElChado Zobacz post
    ja miałem taki że np.stanąłem na kolcach to czekałem z około 4s zanim się wysuną a wtedy już mnie ściana przygniatała.
    Tam nie można popełniać takich błędów ;]

  7. #7
    Shunsui
    Konto usunięte
    To wiem ale lagi tam miałem niezłe w końcu jak znalazłem idealną drogę to przeszedłem ale ledwo się wspiąłem po tej drabince.

  8. #8
    Na testowym dawałem rade za każdym podejściem , tutaj przez lagi ( nie wiem czy mogło to być spowodowane ilością osób na serwie ( 100+ )) musiałem z 20 razy to przechodzić. Np postać na wykonanie zwykłego ruchu potrzebowała 2 sec , bo "chodziła" w miejscu.

  9. #9
    Shunsui
    Konto usunięte
    U mnie to samo dopiero jak wyłączyłem wszystkie programy ''przyśpieszyło''

  10. #10
    Fatal
    Konto usunięte
    Ja na 10 fps dałem radę wziąć skrzynię i przejść. Ale ciężko było.
    Nie musisz przechodzić komnaty przetrwania przecież, przeżyjesz bez niej ;]

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mi na testach udało się przejść komnatę przy skrajnie wolnym necie i na skrajnie słabym kompie, a wtedy była jeszcze kochana trzęsionka Bez trzęsienia mapy na tym samym kompie udało mi się przejść komnatę za 3 razem.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    U mnie tez postac strasznie lagowala i wykonywala ruchy z opoznieniem, ale dalem rade (skrzynke wziac+uciec przed sciana).

  13. #13
    Coni
    Konto usunięte
    U mnie wszystko dobrze, za pierwszą próbą zdobyłem skrzynkę + uciekłem ; >

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja to robiłem kilka razy na słabszym laptopie, przy całkiem niezłym łączu, ale nie udawało mi się.
    Ale kluczem była chyba zepsuta strzałka w prawo, przez co wyszukiwacz ciezek prowadził mnie prze kolce ;( I czętste missclicki.
    A moim starym dobrym computerem z działającą strzałką przeszedłem za pierwszym razem.

    P.S. Co wypada z tej skrzynki? Uniki Plus, Srebrny Pył, coś jeszcze?

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    P.S. Co wypada z tej skrzynki? Uniki Plus, Srebrny Pył, coś jeszcze?
    Gem speeda.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •